Bardzo przyjemne miejsce, które od razu robi dobre wrażenie i zostawia po sobie pozytywne odczucia. Wszystko wydaje się dopracowane, a całość ma swój klimat, przez co chce się tam po prostu być. Spokojna, przyjazna przestrzeń, w której można miło spędzić czas i wyjść z poczuciem, że było warto.
Zdjęcia
Opinie
-
BEBECH ★★★★★
-
Kamila Bydlosz ★☆☆☆☆
Nie mam żadnych zastrzeżeń do samych sklepów – wszystko jest dobrze zorganizowane, obsługa miła, a asortyment szeroki. Niestety, stan toalet to zupełnie inna historia. Smród jest wręcz odurzający, a brak papieru toaletowego to najmniejszy problem w porównaniu z ogólnym brakiem czystości i higieny w łazienkach. Szkoda, że tak dobre sklepy mają tak zaniedbane toalety (w szczególności toalety znajdujące się obok wejścia do sklepu biedronki).
-
Tomasz ★★☆☆☆
Specyficzne miejsce,jakby zatrzymało się w czasie w roku 2000.Mały wybór ,nawet kiosk zamknął swe wrota.Gdy przechadzasz się alejkami to ospali pracownicy patrzą na Ciebie jak na kosmitę (o ile akurat ktoś jest na stoisku ,bo z tego co widać to połowa stoisk jest bez obsługi ).Dużo kręci się tam koneserów trunków z dolnej półki :) Niestety większość salonów głównie z materacami.Jeszcze z 5-10 lat temu był tutaj duży wybór wszystkiego ,łącznie z wyposażeniem łazienki ,sklepy z farbami ,sklepy dla majsterkowicza…teraz tylko pozostał tego smutny wspomnień czar.Szkoda ,że galerię prowadzą osoby tak nie kompetentne które kierują ją ku upadkowi.
-
Ela Partyka ★★★★★
Świetna oferta produktów. Bardzo mi odpowiada . Ciekawe sklepy i produkty. Podoba mi się prowadzona akcja współpracy z eko strażą.
-
Alicja K ★★☆☆☆
Blask tej galerii dawno minął. Zmiany dokoła niewiele dają. Na parkingach w krzewach bezdomni. Ogólny nekprzadek, ciężarówki stają godzinami. Praktycznie bez zieleni. Parking betonowy nieestetyczny to palarnia dla pracowników, w środku do obsługi ich często brakuje. Siłownia dość duża, ale łazienki to stan "epidemii". Fajnie, że są szkoły tańca
-
Maurycy Polansky ★★★★★
Świetne centrum handlowe, jeżeli szukasz czegoś do domu na pewno tu znajdziesz
-
Jakub Marceniuk ★☆☆☆☆
Chodzę jak głupek szukając kilku sklepów bo wiszą informacje na tablicy o tych sklepach a okazuje się ze nie ma ich od dawana. W punkcie informacyjnym nikogo nie ma- najlepiej, a połowa schodów ruchomych na terenie galeri nie działa
-
Dariusz Mondzelewski ★★★★★
Nie spodziewałem się takiego przepychu. Nie tylko to czego obecnie poszukiwałem ale i wiele więcej. Przyjemna atmosfera, różnoraki wybór. Polecam tym, którzy szukają czegoś extra do wnętrza.
-
Jean Rei ★★★★☆
Odwiedziłem ten centrum meblowe i chciałbym podzielić się swoimi wrażeniami. Po pierwsze, zauważyłem, że rozmieszczenie sklepów wewnątrz centrum może powodować trudności dla odwiedzających, ponieważ logika ustawienia nie zawsze jest oczywista. Sam się pogubiłem, szukając odpowiedniego sklepu. Jednak różnorodność meblowych sklepów była miłym zaskoczeniem. W każdym sklepie można znaleźć unikalne meble i dekoracje do domu. Ponadto doceniam szeroki wybór kategorii cenowych, co pozwoliło mi znaleźć optymalną opcję dla mojego budżetu. Ogólnie rzecz biorąc, wizyta w tym centrum meblowym pozostawiła pozytywne wrażenie, pomimo trudności z nawigacją wewnątrz.
-
Tomasz Młodecki ★★★★☆
Duży wybór artykułów od dekoracji po remont domu. Oczywiscie są innego rodzaju sklepy. Banki, restauracja, dorabianie kluczy. W środku czysto i schludnie. Na parkingu nie miałem nigdy problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego. Ewentualny minus to wyzsze ceny w większości sklepów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Galeria Wnętrz Domar?
Galeria Wnętrz Domar znajduje się przy Braniborska 14, Stare Miasto, 53-680 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Galeria Wnętrz Domar?
Można skontaktować się z Galeria Wnętrz Domar pod numerem +48 717 810 353
Jak można dotrzeć do Galeria Wnętrz Domar?
Do Galeria Wnętrz Domar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku