Nie polecam oddawania auta na wtryski !!! Nie zrobią nic a skasują was jak za złoto , wymiana wtrysków? Chyba wyczyszczenie starego a kasowanie za nowego .
Zdjęcia
Opinie
-
Damian.M ★☆☆☆☆
-
Tomek ★☆☆☆☆
Skrajnie nieprofesjonalny punkt Bosch Diesel Service. Reklamowany wtryskiwacz wrócił do mnie bez realnej naprawy, z widocznym nagarem i śladami zużycia końcówki rozpylacza. Jedyną „odpowiedzią” był papier z formułką „parametry w normie”, która nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistym stanie technicznym elementu. Auto było unieruchomione przez kilka tygodni, zero rzetelnych informacji, brak kontaktu, brak wyjaśnienia co faktycznie było nie tak z wtryskiem. Problem zniknął natychmiast po montażu nowego wtryskiwacza, co jednoznacznie potwierdza, że reklamowany element był wadliwy oraz błąd i wykres pracy pod obciążeniem. Tak wygląda „regeneracja” i „reklamacja” w tym punkcie — pozorna diagnostyka, brak odpowiedzialności i przerzucanie problemu na klienta. Sprawa została zgłoszona do centrali Bosch Diesel Service i będzie miała dalszy ciąg. Jeżeli nie chcesz stracić czasu, nerwów i pieniędzy — trzymaj się z dala od tego miejsca. Nie polecam nie pozdrawiam oszustwo i zwykłe dziadostwo.
-
Wojtek Kolasa ★☆☆☆☆
Podjechałem zasięgania informacji do serwisu,auto na wolnych obrotach podnosił obroty a pan stwierdził że może być zapchany filtr i tak musi być żeby go oczyścić .Podjechałem do innego serwisu umówiłem się do sprawdzenie auta i okazało się że mam alternator do wymiany.Wiec nie polecam serwisu nawet gwiazdka się nie należy .
-
Nina ★☆☆☆☆
Masakra czas oczekiwania nie są wstanie określić z dnia na dzień jak się dzwoni mówią to samo. Pan przez telefon nie kompetentny nie potrafi wytłumaczyć co się stało i doradzić. Omijajcie szerokim łukiem.
-
Kacper Stolarz ★☆☆☆☆
Całkowicie odradzam komukolwiek korzystanie z ich usług. Z racji bliskiej odległości i nawet pozytywnych cen postanowiłem oddać samochód na naprawę wtrysków bo zaczęły już lać. Panowie sprawdzili że jeden wtrysk leje i go naprawili, auto odebrałem i zadowolony ruszam w drogę...zrobiłem samochodem max 20 km i patrzę a wtrysk jak lał tak dalej leje a ja jestem lżejszy o 6 stówek. Wracam do serwisu a panowie że niestety ale uszczelnienia które były na wytryskach są już sparciałe i nieszczelne. Zgadzam się zeby serwis założył nowe uszczelnienia, wybrałem opcję droższych by mieć już problem z głowy co do wtrysków. Zapłaciłem 1300 zł za ta przyjemność. Przyznam pojeździłem trochę autem bo zrobiłem jakieś 200km i patrzę i wtrysk leje i to nie jeden a dwa. Umawiam się na wizytę w serwisie że jak to jest że place 2000 zł za naprawę wtrysków a one jak lały tak leją....panowie wymienili oring w jednym wtrysku i problem zniknął...przynajmniej do teraz gdy przejechałem 300km ale drugi wtrysk nie został dotknięty nawet koniuszkiem palca bo leje dalej....nie mam już siły, dzwonić, jeździć do was żebyście to naprawili. Pieniądze wyrzucone w błoto bo wtryski jak lały tak dalej leją a ja jestem lżejszy o 2 tysiące. Na szczęście znalazłem mechanika który potrafił to naprawić za dużo niższe pieniądze tylko musiałem pojechac parę kilometrów dalej. Z waszego warsztaty prócz wyniesienia nerwów nauczyłem się że warto pojechać dalej do kogoś kto rzeczywiście się zna na rzeczy a nie na firmie który pod szyldem dość wielkiej marki tak potrafi spraprać robotę. Całkowicie nie polecam i odradzam korzystania z usług tutaj. Chyba że macie za dużo kasy.
-
Grzechi ★☆☆☆☆
regeneracja wtrysku była na używanych zamiennikach i nie został wyregulowany prawidłowo przez co regenerowany wtrysk nie przejeździł nawet 1000km dodatkowo zbędnie zostały wymienione inne części, które jak pokazałem w innym warsztacie były dobre. Pan proponuje coraz to droższe rozwiązania problemu z nierówną pracą silnika nie gwarantując jednocześnie poprawy. Jeżeli ktoś chce wymieniać wszystkie części powiązane z wtryskami i czekać przy każdej jednej po 2 tygodnie to jak najbardziej polecam warsztat, a jeżeli chcecie mieć coś naprawione szybko i bez zbędnych kosztów to odradzam.
-
Jarek Chmielecki ★☆☆☆☆
Uwaga, uwaga proszę wszystkich którzy chcą skorzystać z usług tego zakładu aby tego nie robili Na własnej skórze przekonałem się że nie potrafią dobrze sprawdzić urządzenia z samochodu i biorą za to kasę nie małą Założyłem drugą część potwierdzoną sprawdzeniem i auto chodzi jak złoto Jak zadzwoniłem do nich że źle sprawdzili tą część bo po założeniu drugiej części sprawdzonej gdzie indziej auto chodzi to wciskali mi kit że nie wiedzą co sie z tą częścią działo później Może ja albo mechanik coś zrobiliśmy Są nie rzetelni Nigdy nie przyznają się do błędu a kasę biorą Przez ich pomyłkę auto stało miesiąc czasu i straciłem sporo pieniędzy bo nie raczyli zwrócić mi pieniądze za pomyłkę Porażka omijajcie ich !!!!!!
-
Paul “-GlsFazi-” ★★★★★
Jeszcze tam nie bylem, ale mój mechanik poradził abym najlepiej udał się tam, powiedział, że kiedyś razem współpracowali i co do mojej sprawy poleca to miejsce, a chodzi o nieszczelność wtryskiwacza w Peugeot.
-
Bożena Andrzejewska ★★★★★
Bardzo chciałabym polecić serwis. Zgłosiłam się tutaj gdyż od wielu miesięcy miałam usterkę w samochodzie, która nie mogła być rozpoznana, a co za tym idzie naprawiona w poprzednich serwisach. W trakcie przeglądu okresowego zasugerowano, że powodem falowania obrotów silnika na jałowym biegu mogą być niesprawne 3 z 4 wtrysków. Naprawa ich w ASO- bagatela z robocizną 10 tysięcy!!!!. Zgłosiłam się zatem do Panów z sugestią uszkodzonych wtrysków. Panowie wykluczyli je jako przyczynę usterki. Zaproponowali natomiast wymianę zaworu, który mógłby odpowiadać za zakłócenia pracy silnika- i.....strzał w dziesiątkę. Uznanie za nienaciąganie klienta( mogli powiedzieć, że wtryski popsute i skasować mnie na niezłą sumkę) no i uznanie za usunięcie "nienaprawialnej " usterki( wszędzie słyszałam, że takie falowanie to nie problem i mogę jeździć autem i jeździć. Teraz natomiast wiem jak to jest jeździć autem sprawnym i nie powodującym dyskomfortu w trakcie użytkowania. Bardzo dziękuję i polecam SERWIS.
-
Jarosław Kaczyński ★☆☆☆☆
Ludzie omijajcie ten serwis!Byłem tam samochodem Renault Megane. Wyświetlał Mi się komunikat sprawdź wtrysk.Pracownik podłączył się do komputera i stwierdził że uszkodzone są wtryski.Po wymontowaniu wtrysków i ich diagnozie podobno dwa były do regeneracji.Po regeneracji wtryski zostały zamontowane a komunikat w samochodzie brzmiał dalej sprawdź wtrysk i silnik pracował w trybie awaryjnym.Pracownik skasował Mnie na 1450zl i powiedział że jak chcę to mogę zostawić auto a oni będą szukać dalej usterki a oczywiście Ja będę płacił.Jak ktoś ma wolnych parę stówek i chce je wyrzucić to zapraszam do tego serwisu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bosch Service Auto-Ban-It?
Bosch Service Auto-Ban-It znajduje się przy Stylowa 24, Górna, 93-414 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bosch Service Auto-Ban-It?
Można skontaktować się z Bosch Service Auto-Ban-It pod numerem +48 426 809 257
Jak można dotrzeć do Bosch Service Auto-Ban-It?
Do Bosch Service Auto-Ban-It można dotrzeć, korzystając z poniższego linku