Opinie

  1. Kamil Mamczarek ★☆☆☆☆

    Co do opini gabinetu zmieniło sie dużo przez ostatnie lata. Dostanie sie do swojego lekarza na styczen dopiero , zaoferowanie młodego lekarza i stwierdził że trzeba oczyszczać zęba z jedzenia zamiast go naprawić . A z rejestracją sie dogadać to najlepiej dla nich żeby nie zawrac nim za przeproszeniem du..

  2. Maja Maja ★☆☆☆☆

    Do P. Magdaleny zostałam przyjęta z dnia na dzień. Spadła korona z jedynki górnej. Wiedzą wszyscy jak bosko wtedy wyglądamy. Rozmawiamy " świszcząc", o uśmiechu nie ma mowy. Miła obsługa pani z rejestracji oraz pani asystentki. Życzliwe i przyjazne kobietki. Pani Magdalena konkretną i rzeczowa. Na wszystkie pytania cierpliwie odpowiadała. Polecam z czystym sumieniem te przychodnie.Chcialam przyznać 5 gwiazdek, jednak moje zdolności w zakresie informatycznym wypadły blado.

  3. Kasia Łaniewska ★★★★★

    Zgłosiłam się z ubytkiem w zębie, czułam ból podczas gryzienia, zostałam zapisana i przyjęta już następnego dnia, przez panią doktor M. Kacperek. Pani dr bardzo delikatna, pytała czy boli, bardzo spokojna, rzeczowa. To była moja pierwsza wizyta w tej przychodni. Ale jestem bardzo wdzięczna za szybkie przyjęcie i udzieloną pomoc.

  1. ZOFIA Lewandowska ★★★★★

    Pani dr Tomczak przemiła osoba, bardzo kompetentna i potrafiąca wczuć się w ból i cierpienie pacjenta. Jej osobowość i empatia godna polecenia. Zawsze będę wdzięczna za wielką pomoc.

  2. Hirek Dobroniak ★★★★★

    Przemiły Personel Fachowość Atmosfera Polecam Można Można Pozdrowionka dla Całego Zespołu

  3. Hoax Hoax (Tanek) ★☆☆☆☆

    Pani lek. stom. Renata Rawa-Tomczak odmówiła mi udzielenia pomocy w poradni w związku z silnym bólem zęba oraz puchnięciem jamy ustnej, pomimo, iż jestem, a raczej byłem już pacjentem Pani doktor. Nigdy więcej już tu nie przyjdę. Nie pozdrawiam.

  1. Łukasz Bartos ★★★★★

    Z całego serca polecam. Pełen profesjonalizm, leczenie bezbolesne, Pani doktor bardzo delikatna i wyrozumiała.

  2. Michal Pijewski ★★★★★

    Korzystałem z pomocy P. Doktor Iwony Bieli i jestem zachwycony pełnym profesjonalizmem a jak również wykazywana empatia podczas wizyty . Leczenie pozbawione bólu i stresu . Pani Iwona jest osobą pełna ciepła i zrozumienia dla pacjenta . Widać , że stara się pomóc w tematach nawet poza przedmiotowych . Oby było więcej takich lekarzy jaką jest Pani Doktor Biela . Naprawdę serdecznie polecam Panią Doktor . Na uwagę zasługuje też tempo pracy . Były to u mnie konkretne rzeczowe trzy wizyty . Ogromnie dziękuję Pani Doktor i szczerze polecam . Michał

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dental-Service Biela I.?

Dental-Service Biela I. znajduje się przy Mohandasa Gandhiego 28, Bałuty, 91-015 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dental-Service Biela I.?

Można skontaktować się z Dental-Service Biela I. pod numerem +48 426 595 845

Jak można dotrzeć do Dental-Service Biela I.?

Do Dental-Service Biela I. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements