Co do opini gabinetu zmieniło sie dużo przez ostatnie lata. Dostanie sie do swojego lekarza na styczen dopiero , zaoferowanie młodego lekarza i stwierdził że trzeba oczyszczać zęba z jedzenia zamiast go naprawić . A z rejestracją sie dogadać to najlepiej dla nich żeby nie zawrac nim za przeproszeniem du..
Zdjęcia
Opinie
-
Kamil Mamczarek ★☆☆☆☆
-
Maja Maja ★☆☆☆☆
Do P. Magdaleny zostałam przyjęta z dnia na dzień. Spadła korona z jedynki górnej. Wiedzą wszyscy jak bosko wtedy wyglądamy. Rozmawiamy " świszcząc", o uśmiechu nie ma mowy. Miła obsługa pani z rejestracji oraz pani asystentki. Życzliwe i przyjazne kobietki. Pani Magdalena konkretną i rzeczowa. Na wszystkie pytania cierpliwie odpowiadała. Polecam z czystym sumieniem te przychodnie.Chcialam przyznać 5 gwiazdek, jednak moje zdolności w zakresie informatycznym wypadły blado.
-
Kasia Łaniewska ★★★★★
Zgłosiłam się z ubytkiem w zębie, czułam ból podczas gryzienia, zostałam zapisana i przyjęta już następnego dnia, przez panią doktor M. Kacperek. Pani dr bardzo delikatna, pytała czy boli, bardzo spokojna, rzeczowa. To była moja pierwsza wizyta w tej przychodni. Ale jestem bardzo wdzięczna za szybkie przyjęcie i udzieloną pomoc.
-
ZOFIA Lewandowska ★★★★★
Pani dr Tomczak przemiła osoba, bardzo kompetentna i potrafiąca wczuć się w ból i cierpienie pacjenta. Jej osobowość i empatia godna polecenia. Zawsze będę wdzięczna za wielką pomoc.
-
Hirek Dobroniak ★★★★★
Przemiły Personel Fachowość Atmosfera Polecam Można Można Pozdrowionka dla Całego Zespołu
-
Hoax Hoax (Tanek) ★☆☆☆☆
Pani lek. stom. Renata Rawa-Tomczak odmówiła mi udzielenia pomocy w poradni w związku z silnym bólem zęba oraz puchnięciem jamy ustnej, pomimo, iż jestem, a raczej byłem już pacjentem Pani doktor. Nigdy więcej już tu nie przyjdę. Nie pozdrawiam.
-
Łukasz Bartos ★★★★★
Z całego serca polecam. Pełen profesjonalizm, leczenie bezbolesne, Pani doktor bardzo delikatna i wyrozumiała.
-
Michal Pijewski ★★★★★
Korzystałem z pomocy P. Doktor Iwony Bieli i jestem zachwycony pełnym profesjonalizmem a jak również wykazywana empatia podczas wizyty . Leczenie pozbawione bólu i stresu . Pani Iwona jest osobą pełna ciepła i zrozumienia dla pacjenta . Widać , że stara się pomóc w tematach nawet poza przedmiotowych . Oby było więcej takich lekarzy jaką jest Pani Doktor Biela . Naprawdę serdecznie polecam Panią Doktor . Na uwagę zasługuje też tempo pracy . Były to u mnie konkretne rzeczowe trzy wizyty . Ogromnie dziękuję Pani Doktor i szczerze polecam . Michał
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dental-Service Biela I.?
Dental-Service Biela I. znajduje się przy Mohandasa Gandhiego 28, Bałuty, 91-015 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dental-Service Biela I.?
Można skontaktować się z Dental-Service Biela I. pod numerem +48 426 595 845
Jak można dotrzeć do Dental-Service Biela I.?
Do Dental-Service Biela I. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku