Opinie

  1. Bogumiła Plewka ★★★★★

    Auto oddane w najlepsze możliwe ręce. Zaniemówiłam jak, zobaczyłam na żywo. Takiego perfekcyjnego detailing'u się nie spodziewałam. Ze spokojnym sercem i szczerym uśmiechem polecam. Auto wygląda jak z salonu, a może lepiej...

  2. adam tusinski ★★★★★

    Oddałem auto na czyszczenie: - lakierowanie skór (fotele, podłokietnik, boczki drzwi) - przyciemnianie szyb i reflektorów - regeneracje kierownicy - dechroming srebrnych elementów Efekt? Kosmos, Niesamowity! Mialem pewne obawy bo skory były w tragicznym stanie. Efekt przerósł moje oczekiwania. Kontakt profesjonalny, proces udokumentowany zdjęciami, a prace ustalane na bieżąco. Jestem bardzo zadowolony! Polecam wszystkim szukającym specjalistów od detailingu, renowacji skóry, dechromingu, folii PPF i przyciemniania szyb. 100% Warto!

  3. Kuba Dobruchowski ★★★★★

    Gorąco polecam. Auto było na podstawowym czyszczeniu karoserii oraz wnętrza i muszę przyznać, że jeszcze takie czyste nie było pomimo lutowej aury na zewnątrz. Pan Artur ma bardzo dobre podejście do klienta i do wybadania potrzeb dot. oferowanych usług. Chętnie doradzi - szanuję za proaktywność bez zbędnego naciągania. Bardzo uczciwie podchodzi do oferowanych przez siebie usług na kieszeń danego klienta i jego potrzeb. Sprzęt bardzo dobrej klasy - widać to po wykładzinie w moim aucie. Żaden nie chciał ruszyć tego kurzu, a sprzęty jakie ma Pan Artur jako narzędzie pracy usunęły zabrudzenia :) Mycie auta bardzo dokładane, bez porównania z innymi tradycyjnymi myjniami. Pomimo, iż korzystałem z podstawowego mycia i sprzątania to poziom usługi znacznie przewyższa określenie odkurzanie i mycie niedetailingowe. Z pewnością pojawię się ponownie z drugim autem aby też doprowadzić je do porządku po zimie. W studiu jest również miejsce, gdzie można poczekać na odbiór auta po tzw. szybkim myciu które trwało 2 godziny co potwierdza skrupulatność w wykonywaniu usługi. Studio jest jeszcze w fazie dopieszczania po zmianie lokalizacji i mocno kibicuję, aby nowa lokalizacja pomogła w rozwoju działalności. Powtórzę się jeszcze raz. Polecam każdemu.

  1. Bartosz Woźniak ★★★★★

    Auto odebrane i od razu uśmiech na twarzy, że znów jest koloru czarnego. Wspaniała praca i znakomity kontakt zarówno przed usługą jak i w trakcie jej wykonywania. Lakier wygląda jak nowy i cieszy oko! Dzięki chłopaki za super robotę. Polecam!

  2. Zenon Chrobot ★★★★★

    Efekt wykonanej usługi przerósł moje oczekiwania. Bardzo dobry kontakt nie tylko podczas wykonywania usługi, ale też długie rozmowy przed na temat dobrania najlepszej ceramiki czy elastomer'a. Dodatkowo felgi zabezpieczone ceramika, gratis położona została niewidzialna wycieraczka na wszystkie szyby, oraz zostało odkurzone całe wnętrze, a nawet nabłyszczone plastiki pod maską nie wspominając o tym, że zostały umyte wszystkie nadkola, oraz zmienione i umyte felgi z zimowych na letnie, ale jak się dowiedziałem przy zabezpieczeniu felg są one każdorazowo zdejmowane w całości z auta i zabezpieczane nie tylko od zewnątrz, ale też od wewnątrz. Czy można oczekiwać jeszcze czegoś wg mnie nie? Uważam, że usługa została zrobiona na najwyższym poziomie wizualnym, dodatkowo kilka usług zostało zrobione gratis lub jest nawet w standardzie tego studia przy tego typu zlecenia. Gorąco polecam i napewno będę wracał.

  3. Przemysław Piotrowski ★★★★★

    Jestem bardzo zaskoczony, profesjonalizmem tej firmy. Usługa wykonana na najwyższym poziomie. Auto oddane pachnące i wysprzątane naprawdę na itp top, aż nie chce się wysiadać. Polecam Bardzo Serdecznie

  1. Przemek Kubiak ★★★★★

    Chciałem gorąco polecić firmę AutoKorekta, Artur działał przy mojej zetce, skończona praca przerosła moje oczekiwania co przełożyło się na wielką satysfakcje z wykonanej usługi. Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu

  2. Rafał Sipak ★★★★★

    Właściciel studia przykłada się do wykonywanej pracy. To już kolejny rok współpracy z p.Arturem i nigdy się na nim nie zawiodłem. Auta pozostawione na Detailing w Autokorekcie zawsze odzyskują dawny blask. Obecnie każdy samochód we flocie firmy jest obsługiwany przez to studio. Bardzo polecam !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AutoKorekta - Car Detailing & Valeting?

AutoKorekta - Car Detailing & Valeting znajduje się przy 1 Maja 63, 95-100 Zgierz, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AutoKorekta - Car Detailing & Valeting?

Można skontaktować się z AutoKorekta - Car Detailing & Valeting pod numerem +48 794 090 194

Jak można dotrzeć do AutoKorekta - Car Detailing & Valeting?

Do AutoKorekta - Car Detailing & Valeting można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements