Nie polecam. Zarezerwowana wizyta na znanymlekarzu (całe dwa dni wolne do umówienia na stronie - chyba wszystkie możliwe godziny). Na miejscu Pani przekłada o 4 dni bo się nie wyrobią zrobić piaskowania zębów :) Stracony czas i paliwo.
Opinie
-
John Johnny ★☆☆☆☆
-
AndY C ★☆☆☆☆
Przestrzegam wszystkich przed wizytą w tym salonie. Żona po zabiegu higienizacji wróciła do domu z oszpeconą twarzą na długości 1 cm w okolicach kącika ust. Panie nie stosują żadnych osłon na usta - bo po co?? Gdy chciałem złożyć reklamację na piśmie to usłyszałem że mogę ale to nic nie zmieni. Pani doktor - szczupła w okularach - nie przyjmuje słów krytyki, na każdy zarzut odpowiada kontrargumentem dowodząc swoich racji - zdjęcia twarzy mówią jednak co innego. Na koniec usłyszałem że może (cóż za łaska) wysłać smsa z przeprosinami do żony - czyż to nie hipokryzja - najpierw odpierając zarzuty (wraz z właścicielką) potem jednak przepraszać? Słowa wlaścielki że może żona "paluszkiem przejechała po policzku gdy był na nim piasek po piaskowaniu i zadrapała" utwierdziły mnie w przekonaniu, że nie ma sensu występować o żadne roszczenia gdyż Panie nie poczuwają się do winy.. A raczej trzeba im tą winę udowodnić.. Całą rozmowę można oczywiście w dzisiejszych czasach łatwo "odtworzyć" na wypadek gdyby właścicielka próbowała mataczyć odpowiadając na tą opinie.. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam to miejsce!!!
-
Nikola ★★★★★
Bardzo miła obsługa i profesjonalne leczenie. Polecam
-
Maciek Kozłowski ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam… z całego serca Pani Dr pomimo uwag cioci ze dołka szczeka się nie trzyma i sama odskakuje powiedziała ze tak musi być… wizyta była odwołana a w trakcie przymiarek Pani dr była zajęta odbieraniem telefonu. Ciocia po 2 tygodniach przyszła na reklamacje Pani Dr określiła zw o swoje żeby trzeba było dbać… serio ? Takie podejście w dzisiejszych czasach Ja rozumiem ze ta proteza była na NFZ ale przecież fundusz zwraca ! Szczeka przy najmniejszym ruchu wypada wyskakuje jest za szeroka a ciocia ma nawet inny głos bo ewidentne ta szczeka jest za duża—- więcej wujkowi zaproponowano wzmocnienie na trzymanie w tym samym miejscu za plus 150 zł cioci już nie wujkowi się trzyma bez żadnego żelu ale cioci nie i co będzie skazana na taka przez 5 lat ? Bo gdy była na reklamacji nikt nie zajął się ze jest za dużo stwierdzili ze przypiłowanie wystarczy… Okropność !!!
-
Klaudia Jaskułd ★★★★★
Po małym wypadku straciłam jednego zęba i po wygojeniu dziąsła musialam szybko zatuszowac brak, poniewaz znajdowal sie w tak zwanej "strefie estetycznej" szpecac usmiech. Zadzwonilam rano z zapytaniem o konsultacje i ewentualny czas realizacji - zostalam zapisana na 16. Pani Renata od razu przystapila do pracy - zebrala odlew bezbolesnie i opisywala kazdy krok dzialania. W ciagu mniej niz 2 godzin (!!) mialam pierwsza przymiarke i po lekkiej korekcie wyszlam z nowym usmiechem. Proteza baaardzo naturalna, nie sposob odroznic jej od reszty zebow, a przede wszystkim jest wygodna w uzytkowaniu. Z calego serca polecam! (:
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stomatologia-Protetycy s.c. NZOZ?
Stomatologia-Protetycy s.c. NZOZ znajduje się przy Gościnna 8, Górna, 93-356 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stomatologia-Protetycy s.c. NZOZ?
Można skontaktować się z Stomatologia-Protetycy s.c. NZOZ pod numerem +48 422 584 343
Jak można dotrzeć do Stomatologia-Protetycy s.c. NZOZ?
Do Stomatologia-Protetycy s.c. NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku