Przyjechałem do warsztatu ze względu na opinie i wcale się nie zawiodłem. Auto podstawione rano, a popołudniu już gotowe do odbioru Panowie konkretni bez zbędnych historyjek wzięli, zrobili i oddali. Na pewno wrócę i będę polecał. Audi TT
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz ★★★★★
-
Dawid Otocki ★★★★★
Podjechałem Peugeotem na wymianę rozrządu. Samochód odebrałem tego samego dnia w którym go zostawiłem, co mnie bardzo miło zaskoczyło. Mechanik wyjaśnił co zostało zrobione oraz pokazał stare części do wglądu. Bardzo miła i sprawna obsługa, polecam.
-
Filip Nejman (TheUnitrafan) ★★★★★
Bardzo dobry warsztat. Fachowa obsługa. Serwisowałem u was najpierw srebrną corsę b w której miałem wiecznie problemy z biegami i nikt nie potrafił tego porządnie naprawić. Po odbiorze auta od Was biegi wchodziły jak w fabrycznie nowym samochodzie! :) Obecnie serwisuję czerwoną skodę fabię 3. Zawsze solidnie zrobione, konsultowane na jakich częściach robimy czy drożej czy taniej i stare części do wglądu. Jeśli chodzi o to co niektórzy piszą że drogo to niestety ale jakość musi kosztować i ja to rozumiem. Oddając samochód do Państwa warsztatu jestem spokojny że naprawa zostanie przeprowadzona profesjonalnie a moje autko będzie długo i niezawodnie jeździło :)) Dziękuje i pozdrawiam! Filip Nejman - Czerwona skoda fabia 3 FL :)
-
Filip Olejnik ★★★★★
Przyjechałem do warsztatu z polecenia i nie zawiodłem się, naprawa hamulców w citroen c5 wszytko zrobione tak jak miało być. Zostałem poinformowany o wszyskich kosztach na bieżąco oraz dostałem stare części do wglądu z czym wcześniej się nie spotkałem. Polecam każdemu;)
-
Marcin Bogatek ★★★★★
Bardzo uczciwy mechanik jestem zadowolony nie naciąga mówi jak jest wymiana rozrządu ford Focus
-
Aga ★★★★★
Bardzo serdecznie polecam,szybko i sprawnie naprawione auto.Umawiam się na konkretny termin i na drugi dzień auto do odbioru,faktura za naprawę.Wracam tu drugi raz i napewno jeszcze wrócę.
-
Marcin Wiszniuk ★★★★★
Z serwisu zdarzyło mi się już korzystać dwa razy: wymiana rozrządu i naprawa tylnych hamulców. W obu przypadkach praca wykonana szybko i fachowo. Plus za możliwość zobaczenia wymienionych części. Zdecydowanie polecam.
-
Kubson S ★★★★★
Po dłuższej przerwie związanej ze zmianą miejsca zamieszkania odwiedziłem ten serwis w poszukiwaniu fachowej opinii i także tym razem się nie zawiodłem. Polecam serdecznie i będę wracał.
-
Alberto Puzo ★☆☆☆☆
Przestrzegam przed tym warsztatem. Mieli zrobić między innymi wymianę filtra powietrza w moim Seacie Leonie 1.4 TSI. 2016 Urwali zaczepy obudowy filtra powietrza i w dodatku bezczelnie wmawiali mi, kto panu to wymieniał wcześniej?? A jestem pewien, że obudowa była nienaruszona. Z resztą słyszałem czekając w poczekalni, że coś im poszło nie tak przy odkręcaniu tej obudowy. Musiałem kupić nową obudowę za 250zł. Nigdy więcej już do tego warsztatu nie pojadę!!! Jak ktoś chce to niech ryzykuje..
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mechanika Pojazdowa Auto Serwis "PAKULSKI"?
Mechanika Pojazdowa Auto Serwis "PAKULSKI" znajduje się przy Ignacego Paderewskiego 69, Górna, 93-025 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mechanika Pojazdowa Auto Serwis "PAKULSKI"?
Można skontaktować się z Mechanika Pojazdowa Auto Serwis "PAKULSKI" pod numerem +48 426 370 451
Jak można dotrzeć do Mechanika Pojazdowa Auto Serwis "PAKULSKI"?
Do Mechanika Pojazdowa Auto Serwis "PAKULSKI" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku