Opinie

  1. Mad Max ★☆☆☆☆

    Kilka dni po leczeniu zęba zrobiłem zdjęcie panoramiczne, a tu niespodzianka. Okazało się, że w „zaleczonym“ zębie nadal jest ubytek. Z braku czasu odpuściłem. Jednak po upływie kilku miesięcy od leczenia innego zęba, okazuje się, że boli, a powodem jest źle założona plomba. Kolejna sprawa to zła ocena stanu niestety kolejnego zęba. Zdaniem stomatologa - chirurga, ząb bez żadnych szans. Tylko do usunięcia. Wizyta u konkurencji i ząbek od kilku miesięcy bez uwag.

  2. Ewelina Matusiak ★★★★★

    Polecam. Chodzę do dr Kujawy razem z 3 letnią córką od kilku miesięcy i jestem zachwycona zarówno wizytami na NFZ jak i tymi płatnymi. Pani Kujawa super zrobiła mi jedynki, a córka nie może się doczekać kiedy znowu pójdzie do dentysty.

  3. Bogna Kwiatkowska ★☆☆☆☆

    Niepolecam!! Pierwsza wizyta z synem bez zastrzeżeń ale już tego samego dnia lekarstwo wypadło. Ciężko było doprosić się o poprawkę , ale w końcu poprawiono. Następna wizyta- przyjeżdżamy a na miejscu okazuje się że Pani dentystka chora i nikt nas nie przyjmie. Zero telefonu, jakiegoś rozwiązania. Kazali dzwonić na następny dzień i się dopytywać a syn z otwartym zębem. Dramat, już tam nie wrócimy.

  1. Martyna Maciak ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Po długiej przerwie w uczęszczaniu do dentysty spowodowanej strachem przed bólem, zdecydowałam się na wizytę. Profesjonalizm spowodował, że stres ustąpił po kilku minutach. Szczerze polecam.!!!

  2. Iwona Maciaszek ★★★★★

    Pani doktor Bielawska przesympatyczna, duża wiedza i umiejętności . Polecam . Pan Filip powinien niezwłocznie zmienić miejsce leczenia zębów - niech moc będzie z nim !!!!

  3. Filip Kwasnica ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM ! Plomba wypadła po 3h od wizyty. Założone 2 wypełnienia. Jedno płatne, jedno na NFZ. To darmowe niewiadomo czemu wypadło…. Na kolejnej wizycie ( 4 dni później ) Pani doktor Bielawska stwierdziła że „te darmowe to są takie plomby” i nie gwarantuje że kolejna też nie wypadnie po chwili od założenia. Pomijam naciski pani doktor na założenie plomb płatnych oraz wciskanie formy w dziąsło z całej siły. OMIJAJCIE TO MIEJSCE !

  1. Jolanta Zapart ★★☆☆☆

    Komentarz dotyczy Rojnej 52b. Plusy: Pani doktor Kujawa przesympatyczna. Szybkie terminy wizyt Minusy: Mimo informacji na stronie www pod tym adresem nie wykonuje się leczenia kanałowego Pod tym adresem również nie ma mikroskopu Nie można wykonać zdjęcia pantomograficznego

  2. Karolina Ludwicka ★☆☆☆☆

    O dziwo telefon odebrany od razu, termin wyznaczony szybki. Wiem w jakim stanie mam zęby i liczyłam na dłuższą współpracę ze stomatologiem na NFZ, ale widzę że nie tutaj. Na NFZ wprost usłyszałam że za dużo zaoferować mi nie można, nawet wszystkich plomb nie wymienię bo są za duże! Ale prywatnie bardzo chętnie p. Doktor by się tym zajęła, niestety z racji tego że zdecydowałam się na leczenie na NFZ to usłyszałam że mam jechać na pomorska do instytutu bo oni się tam zajmują leczeniem na NFZ!

  3. Nadia Kaleta ★☆☆☆☆

    Od początku. Na wejściu brak obsługi. Po kilku minutach oczekiwania w pustym pomieszczeniu głównym z jednego z gabinetów wyszła Pani, która nie zareagowała na moją obecność. Poinformowałam, że czekam na wizytę. Pani kiwnęła głową i nadal brak reakcji. Usiadam więc cierpliwie czekając. Z 25 minutowym opóźnieniem kiedy już zaczęłam trochę kręcić się zniecierpliwiona po holu zostałam wezwana do gabinetu, przez kogo nie wiem gdyż lekarze i obsługa nie mają uniformów. Ciężko stwierdzić kto jest kim w tym gabinecie. Usiadłam na fotelu, który lata świetności ma już dawno za sobą. Znów oczekiwanie i wreszcie przychodzi Pani doktor. Na pytanie co będziemy robić i po mojej informacji Pani doktor oświadczyła, że niestety ale w tym gabinecie to tego nie da się zrobić. Bo wiertło źle chodzi...bez komentarza. Od początku do końca ignorancja. Wyszłam w zasadzie bez żadnego słowa przeprosin za stracony czas. Nie wiem czy to ma znaczenie ale wizyta miała być z NFZ-u. Może pacjenci płacący gotówką są inaczej traktowani. Przestrzegam i niestety nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ba-memld?

Ba-memld znajduje się przy Rojna 52B, Bałuty, 91-167 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ba-memld?

Można skontaktować się z Ba-memld pod numerem +48 426 110 414

Jak można dotrzeć do Ba-memld?

Do Ba-memld można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements