Opinie

  1. Kamil Pietrzak ★★★★★

    Pani Stomatolog przyjęła mnie w dzień wolny od pracy w trudnej, wyjątkowej sytuacji, gdyż pomoc doraźna w Łodzi nie potrafiła nic zrobić i uratowała mi całą majówkę. Dokładnie wytłumaczyła co dalej, bardzo polecam!

  2. Martyna Garnys ★★★★★

    Jestem świeżo po leczeniu ortodontycznym. Wybrałam ten gabinet z polecenia koleżanki i siostry. Nie żałuję. Leczę zęby już jakiś czas u pani dr Kingi i jestem zachwycona. W Koluszkach i w Łodzi leczyłam zęby w różnych gabinetach, jednakżez taką empatią, profesjonalnym podejściem, dokładnością i szacunkiem do mojego zdrowia nie spotkałam się nigdy wcześniej. Dodatkowo przemiła atmosfera i zaangażowanie. Polecam szczerze.

  3. Katarzyna Lesiak ★☆☆☆☆

    Strata pieniędzy na tą panią dentystkę. Wszystkie zęby które leczyłam u pani są do poprawy... Nie polecam

  1. Marysia mhm ★★★★★

    Polecam z całego serca. Starannie i bezboleśnie wykonuje swoją pracę. Polecam jako jedyną Panią Stomatolog z Koluszek.

  2. Magda Gajda ★★★★★

    Profesjonalny gabinet

  3. Kamil Jablonski ★★★★★

    Pani doktor uratowała nam wigilię. Dyżury dentystyczne nie odbierały lub były zamknięte a dziecko z ropniem. Lekarz z powołania. Dziękujęmy!

  1. Justyna Justynska ★☆☆☆☆

    Byłam u Pani stomatolog z synkiem z ubytkami w zębach mlecznych. Dostępność i przyjęcie pacjenta z bólem bardzo szybko. Niestety jakość pracy pozostawia wiele do życzenia. Po tygodniu wypełnieia zębów wyleciały-"opatrunk"(a cena opatrunków jak wypełnienie zęba dla osoby dorosłej).Mimo tego, że ponownie w ramach rekojmi Pani dr naprawiła swój błąd to i tak sytuacja się powtórzyła i opatrunek znowu wypadł, dziecku dostaja się bakterie do ubytku i czeka Nas kolejna wizyta u dentysty z tym samym zębem. Niestety nie polecam usług tego lekarza stomatologa.

  2. Luk Just ★★★☆☆

    Z tym tanio to bym nie przesadzał, jak na Koluszki to raczej bardzo drogo ceny powiedziałbym raczej jak w stolicy.

  3. Bogdan Wierzbicki ★★★★★

    Naprawdę polecam pani robi dokładnie profesjonalnie i tanio

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet stomatologiczny?

Gabinet stomatologiczny znajduje się przy Witosa 82, 95-040 Koluszki, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet stomatologiczny?

Można skontaktować się z Gabinet stomatologiczny pod numerem +48 600 273 640

Jak można dotrzeć do Gabinet stomatologiczny?

Do Gabinet stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements