Opinie

  1. Patryk Dorożyński ★★★★★

    Serwis wart polecenia. Mają cierpliwość do mojego starego busa bordowego VW T5. Polecam.

  2. Jestem Łodziak ★★★★★

    Proszę Państwa tutaj oddaje się auto do mechanika a nie wymieniacza :) Każda usługa realizowana rzetelnie i w miłej atmosferze. Zapłacisz kartą, dostaniesz paragon wszystko transparentnie.

  3. Anna Szcześniak ★★★★★

    Profesjonalnie i sprawnie: zostawiam samochód rano, przed pracą, odbieram go po południu, po pracy tego samego dnia. Zrobiona zbieżność, sprężyny, poduszki. 19-letni samochód śmiga jak nowy! Dziękuję! Będę zaglądać z kolejnymi usterkami (jeśli się pojawią)

  1. Klaudia n_n ★☆☆☆☆

    Zdzierstwo. 1 gwiazdka więcej za krótki czas oczekiwania - 2 dni. Ceny z kosmosu. Założenie osłony termicznej układu wydechowego, która kosztuje 28 złotych kosztowało w sumie 209 złotych (!), tarcze hamulcowe za 350 złotych, kiedy cena przeciętna to 230 złotych (najtaniej 150 złotych), klocki hamulcowe 208 złotych, kiedy standardowo kosztują poniżej 100 złotych. Koszt części: amortyzatorów, odboji i górnego mocowania wyliczyli na 1300 złotych (!!!) robocizna z geometrią 670. Chore. Zabrałam to auto po wymianie tarcz i klocków i więcej tam nie wrócę. I jeszcze te teksty mechanika "nie wiem czy z tymi amortyzatorami auto powinno być dopuszczone do jazdy". To, że jestem kobietą nie znaczy, że jestem kompletną idiotką. Znajomy mechanik, któremu pokazałam zdjęcia powiedział, że spokojnie mogę jeździć. Teraz on zajmuje się moim autem i mówi że z tych amortyzatorów wystarczy usunąć rdzę i zabezpieczyć. Nie trzeba niczego wymieniać za 1300 złotych !!!! Edytuję na 1 gwiazdkę. Znajomy dokładnie obejrzał auto i co się okazało - osłony za która policzyli sobie 209 złotych nie założyli w ogóle. Jak wymieniali tarcze i klocki to nie wymienili wszystkich śrub, które się zwykle wymienia tylko jedną śrubę. Jak rozbierali samochód to nie dali rady ponownie go złożyć / coś się im popsuło i tak zostawili. Boże

  2. Sebastian Wojnar ★★★★★

    Profesjonalne podejście do klienta, szybka i wysokiej jakości obsługa wraz z dokumentacją zdjęciową wykonanej usługi. Po raz pierwszy opuszczam serwis i mam poczucie, że wiem wszystko, czego potrzebuje na temat stanu swojego samochodu. Panowie naprawili mi uszkodzony wyświetlacz w liczniku czego żaden inny mechanik nie chciał się podjąć, wgrali polskie oprogramowanie, oraz dokładnie przejrzeli auto po zakupie. Gorąco olecam !

  3. M M ★★★★★

    Nigdy się nie zawiodłam. Zawsze mogę liczyć na pomoc. Pełen profesjonalizm za przystępną cenę. Polecam z czystym sumieniem :)

  1. Anna Sol ★★★★★

    Solidna firma od lat .Zawsze wszystko na najwyższym poziomie .Polecam !!

  2. Adrian ★★★★★

    Polecam! Fachowo i rzetelnie. Przy odbiorze auta faktura za co płacimy (rzadki widok u mechaników).

  3. Krzych Krzych ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta i wykonanie naprawy. Stały kontakt z klientem od diagnozy do naprawy. Wykryte usterki udokumentowane zdjęciami. Zdecydowanie polecam. Krzysztof

  1. Remigiusz Matysiak ★☆☆☆☆

    Trafiłem na naprawę gwarancyjną turbiny z VipGwarant. Po 1,5 roku i przebiegu około 15000km (na wymienionej turbinie) kolejna diagnoza u innego już mechanika to uszkodzona turbina. Teraz wiem, że Panowie z warsztatu Burzykowski nie znaleźli głównej przyczyny uszkodzenia turbiny, ponieważ po ponownej regeneracji turbiny auto buło mułowate (podobną informację otrzymałem po pierwszej regeneracji). Teraz wiem, że zatkany był wężyk od czujnika ciśnienia spalin, a Panowie od Burzykowskiego naciągnęli mnie na wymianę zaworu turbiny za 250zł, którego wymiana nic nie dała więc "wyregulowali" turbinę sztangą i tak oddali "naprawione" auto. W takim ustawieniu geometria turbiny była zblokowana i miała znikomy zakres pracy. Wiem bo teraz też tak zrobiłem, ale bez kosztów bo regulowałem i podmieniałem zawór sam, aż dotarłem do przyczyny - czyli zatkanego czujnika ciśnienia spalin. Teraz sztanga turbiny jest ustawiona tak, jak wróciła z regeneracji i auto jeździ normalnie. Nie polecam nikomu wizyty w tym warsztacie, nawet na wymianę oleju albo klocków. Dla mnie, to kolejny warsztat wymieniaczy, a z diagnostyką nie mają nic wspólnego. Omijać szerokim łukiem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Burzykowski, Bosch Car Service?

Burzykowski, Bosch Car Service znajduje się przy Telefoniczna 45B, Widzew, 92-016 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Burzykowski, Bosch Car Service?

Można skontaktować się z Burzykowski, Bosch Car Service pod numerem +48 515 232 712

Jak można dotrzeć do Burzykowski, Bosch Car Service?

Do Burzykowski, Bosch Car Service można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements