Nie można się dodzwonić od kilku dni. Tam ktoś pracuje? Zróbcie przekierowanie ze stacjonarnego na tel komórkowy jak nie ma nikogo na miejscu
Opinie
-
Łukasz Boruń ★☆☆☆☆
-
maciej kaźmierczak ★☆☆☆☆
Ustawili mi geometrie i zbierzność kół i ściąga mocno na lewo. Wytłumaczenie pana mechanika nierównomierne starcie kół. No nie bardzo mi się to widzi, zwłaszcza że przed wymianą amortyzatorów jechał prosto jak brzytwa, zobaczymy co powie inny warsztat.
-
szpak szpakowski ★☆☆☆☆
Do sklepu nie mam uwag. Obsługa fachowa. Warsztatu samochodowego nie polecam. Mieli dokonać prostej naprawy (cieknący płyn chłodniczy spod opaski). Pieniądze skasowali usterki nie usunęli. Zasugerowali jeszcze cieknący olej spod turbiny. Gdy pojechałem zgłosić reklamację , zostałem umówiony na wizytę za tydzień. Samochód odstał u mechanika kolejny dzień i na koniec dowiedziałem się, że awaria jest poważniejsza i muszę zostawić auto na kolejny dzień. Zrezygnowałem z ich usług. Pojazd naprawiłem u innego mechanika (założył szerszą opaskę). Okazało się, że żadnych wycieków oleju nie ma. Nigdy nie zaprowadzę samochodu do tego warsztatu. Straciłem do nich całkowicie zaufanie. Nie polecam.
-
Oskar Pro ★★★★★
Dzien dobry , przed tygodniem korzystałem z usług serwis pierwszy raz . W recepcji serwisu Pani Ewa małomówna i nieśmiała inni pracownicy także potwierdzają dewizę , że "milczenie jest zlotem " . Lecz jak są już w akcji - naprawiają , zamawiają czesci wtedy ukazuje się ich sprawnosc i intelekt . Pani Ewa potrafi zapamiętać dwa numery VIN " na raz " i je wyrecytować z pamięci . Szczupły wysoki Pan z serwisu typuje ustreki bezbłędnie niczym magik a byłem już w trzech warsztatach i każdy rozkładał ręce . Niższy Pan wykonuje sprawnie naprawy jak " żongler z cyrku " wszystkie srobki i osłony podokręcane . Na końcu trzeba udać się do kasy - tu do akcji wkracza szef , ceny podaje tanie lecz stanowcze . Jedynie brakuje ekspresu do kawy dla klientów . Ogółem polecam .
-
Oskar ★★★★★
Dzien dobry , przed tygodniem korzystałem z usług serwis pierwszy raz . W recepcji serwisu Pani Ewa małomówna i nieśmiała inni pracownicy także potwierdzają dewizę , że "milczenie jest zlotem " . Lecz jak są już w akcji - naprawiają , zamawiają czesci wtedy ukazuje się ich sprawnosc i intelekt . Pani Ewa potrafi zapamiętać dwa numery VIN " na raz " i je wyrecytować z pamięci . Szczupły wysoki Pan z serwisu typuje ustreki bezbłędnie niczym magik a byłem już w trzech warsztatach i każdy rozkładał ręce . Niższy Pan wykonuje sprawnie naprawy jak " żongler z cyrku " wszystkie srobki i osłony podokręcane . Na końcu trzeba udać się do kasy - tu do akcji wkracza szef , ceny podaje tanie lecz stanowcze . Jedynie brakuje ekspresu do kawy dla klientów . Ogółem polecam .
-
MCK “Lolek” ★★★★★
Dobry stary sklep ceny też ok chłopaki pomogą doradzą polecam
-
Essa Essa ★★★★★
Szybki czas realizacji zamówień. Sprzedawcy posiadają dużą wiedzę.
-
Marian I ★☆☆☆☆
Sklep super, zawsze doradzą, części praktycznie od ręki jak nie ma to szybką mogą załatwić. Sklep Polecam Natomiast warsztat omijać z daleka. partacze, młodzież bez doświadczenia i wiedzy. Sprężyny założone nie równa po każdej stronie przez do auta stało krzywo i ściągało. Dodatkowo mieli wymienić uszkodzony element zawieszenia to zepsuty zostawili, a wyciągnęli sprawny i wydali auto twierdząc, że nie jest to potrzebne i można jeździć... A innym razem jak przyjadę to go zamówią (tą sprawną część) i dopiero zamontują. Omijać!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Moto-Art SC. Części zamienne nowe?
Moto-Art SC. Części zamienne nowe znajduje się przy Plac 11 Listopada 33, 98-100 Łask, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Moto-Art SC. Części zamienne nowe?
Można skontaktować się z Moto-Art SC. Części zamienne nowe pod numerem +48 436 753 557
Jak można dotrzeć do Moto-Art SC. Części zamienne nowe?
Do Moto-Art SC. Części zamienne nowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku