Serdecznie polecam Pana dr Adama Michalskiego. Byłyśmy z córką na podcięciu wędzidełka. Pan doktor bardzo sympatyczny, odpowiednie podejście do dziecka. Dodam, że do dziecka, które zawsze wychodziło z płaczem od stomatologa. Tutaj obyło się bez płaczu i co najważniejsze dla małego pacjenta bez bólu. Polecam z całego serca❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Wojdal ★★★★★
-
Barbara ★★★★★
Najlepszy dentysta u jakiego byłam, a kilku już odwiedziłam. Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie, szacunek, pod każdym względem ludzkie podejście. Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek to napiszę o dentyście, ale do dr Michalskiego mam zaufanie.
-
Mateusz Anielak ★★★★★
Napisać, że jest dobrze, to nie napisać nic. Zazwyczaj wizyta u stomatologa kojarzy się z nieprzyjemnymi doświadczeniami, ale u p. Adama, jak mawiał klasyk - nic bardziej mylnego. Pani Wiola na recepcji - klasa. I umówi na wizytę i zagai dobrym słowem. Natomiast w gabinecie jest szybko, dobrze i profesjonalnie. Jakby powiedział inny klasyk, Zbyszek Boniek - top. Z wizytą u dentysty, to jak z oglądaniem meczu reprezentacji Polski w piłkę nożną. To nie może być w stu procentach przyjemne. Ale usługi w tym miejscu, to oglądanie meczu z sektora VIP. Może nie do końca przyjemnie, ale lepiej być nie może. Polecam w stu procentach.
-
Renata Berlinska ★★★★★
Wspaniały człowiek. Wspaniały lekarz stomatologii . Bardzo dziękuję za empatię, za wielkie serce i za udzieloną pomoc. Prawdziwie ubolewam że takich lekarzy właściwie już nie ma, bo Pani Dr. Agnieszka Tomczyk przywraca pacjentom wiarę i nadzieję w ten zawód, Cokolwiek by nie napisać, nie wyrazi to w pełni mojej wdzięczności, ale dziękuję najpiękniej.
-
Krzysztof Karolczak ★★★★★
Moim zdaniem najbardziej przyjazny dla klientów gabinet w Łodzi - ogromne zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół. Mogę to miejsce polecić zarówno w codziennej opiece, jak i tematach złożonych - protezach lub implantach. Nie zdążyło mi się jeszcze aby po złożonym zabiegu lekarz do mnie zadzwonił zapytać jak się czuję - Adam Michalski chylę czoła za profesjonalnizm.
-
Izabela Poddębska ★★★★★
Miła atmosfera,przyjazny gabinet, profesjonalne podejście zespołu. Przychodzę na wizyty od kilku lat i nie zamierzam zmienić gabinetu ;)
-
Ra Zza ★★★★★
Polecam Panią Doktor Tomczyk. Bardzo miła i profesjonalna obsługa pacjenta. Budzi zaufanie, z pewnością jeszcze powrócę do niej na wizytę. Polecam!
-
nocek chomik ★★★★★
Polecam serdecznie Panią Doktor Nowicką! Bardzo miła i profesjonalna. Budzi zaufanie, z pewnością jeszcze przyjdę do niej na wizytę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres STOMATOLOGIA Adam Michalski?
STOMATOLOGIA Adam Michalski znajduje się przy Generała Zygmunta Sierakowskiego 8, Bałuty, 90-042 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do STOMATOLOGIA Adam Michalski?
Można skontaktować się z STOMATOLOGIA Adam Michalski pod numerem +48 884 784 334
Jak można dotrzeć do STOMATOLOGIA Adam Michalski?
Do STOMATOLOGIA Adam Michalski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku