Opinie

  1. Janek Kiedrzynski ★☆☆☆☆

    Absolutnie nie polecam tej pani blondynki która przyjmuje na dole. Poszedłem z piątką. Na drugi dzień dzwonię że coś jest nadal nie tak i trzeba poprawić. Pani stwierdziła że to teraz 6 jest do zrobienia. W efekcie z piątka dalej bolała a między 6 a 7 wchodziło. Mi jedzenie. Ta pani powinna robić w rzeźni a nie jako Stomatolog. 600 zł poszło w błoto bo oba zęby były do poprawy. Poszedłem gdzie indziej zapłaciłem połowę mniej i zęby zrobione na jednej wizycie. Nie dziwi mnie ze terminy u niej są z dnia na dzień. Słyszałem o przypadku że za sama konsultacje pani wzięła 200 zł. Nie pozdrawiam

  2. Rafał Pawłowski ★★★★★

    Dr Agnieszka i jej asystentka Asia to profesjonalistki, które sprawnie i skutecznie przeprowadzily zabieg ekstrakcji zęba i augmentacji kości. Mimo tak inwazyjnego zabiegu, nie mialem nawet opuchlizny dzień później i mogłem normalnie funkcjonować. Wszelkie dalsze etapy leczenia, kiedy nie będę mógł pozwolić sobie na ryzyko i kiedy fach i profesjonalizm stomatologa beda dla mnie priorytetem, bez zastanowienia wrócę do 4DENT.

  3. Mateusz Kolos ★★★★★

    Podzielę się swoimi doświadczeniami z ostatnich wizyt w tym gabinecie. Jakiś rok temu miałem zakłady most protetyczny u innego stomatologa,który to stwierdził,że będzie to najlepsza opcja bo implant może się nie przyjąć.Niestety z własnej głupoty zgodziłem się na to i poświęciłem dwa zęby pod szlifowanie,gdzie finalnie most musiał być zdjęty gdyż był bardzo nieestetyczny.Dwa miesiące temu postanowiłem coś z tym zrobić i zgłosiłem się do gabinetu 4Dent na konsultacje.Pani doktor wszystko wytłumaczyła i odrazu przedstawiła kosztorys.Stary most został zdjęty,nowe korony zostały osadzone,a implant wszczepiony.Korony które mam teraz zrobione są bardzo dobrze.Dobry kolor oraz kształt.Teraz czekamy 3-4 miesiące jak implant zrośnie się z kością,żeby móc założyć koronę. Podsumowując Pani doktor jest bardzo życzliwą,i profesjonalną osobą,która wie co robi. Z czystym sumieniem mogę polecić.

  1. Marzena Mazur ★☆☆☆☆

    Za usunięcie mojego komentarza z marca powinna byc ocena zero. O ile same wizyty bardzo na plus o tyle organizacja slaba... Czeka się u Was na wizytę po czym przyjeżdża 40 km i okazuje się że mimo posiadanej podstemplowanej kartki z datą wizyty nie została ona zapisana w kalendarzu u Pań z recepcji.... nie zostałam przyjęta mało tego padł tekst " co mam zrobić zdarza się" no i to prawda bo mąż też miał tego typu sytuacje ....

  2. Piotr Pe ★☆☆☆☆

    3-4 lata temu robilem w tym gabinecie kilka zębów, leczenie mi się podobało bo wizyty były krótkie i szybko schodziłem z fotela . Niestety efektem tych wizyt jest to, że zęby nie były doczyszczone do końca co skutkuje już trzecim leczeniem kanałowym . Stanowczo nie polecam...

  3. Pan Wujo ★★★★★

    Serdecznie polecam Gabinet 4Dent. Panie Doktor - Agnieszka i Asia to profesjonalne, oddane Pacjentom Specjalistki w swoim fachu. Dzięki tak kompetentnej obsłudze i przemiłej atmosferze bezstresowo przebiegł każdy z wykonywanych u mnie zabiegów. Ze spokojnym sumieniem można oddać swój uśmiech w ich opiekę.

  1. Agnieszka Marczak ★★★★★

    Polecam Panią Doktor, każdemu kto potrzebuje pomocy stomatologa. Uśmiechnięta, miła, dokładna i profesjonalna.

  2. Sebastian Bogdziewicz ★★★★★

    Serdecznie polecam gabinet 4dent!Ostatnio robilem u Pani doktor 8 Koron.Jestem bardzo szczesliwy i zadowolony z pracy Pani doktor,jak i atmosfery w ktorej cala procedura sie odbyla. Pozdrawiam Serdecznie i do zobaczenia

  3. Tatiana Vinnicka ★☆☆☆☆

    Nie polecam!!! Strasznie nie miłe zachowanie pani,, doktor,,(nie pamiętam nazwiska, na pewno nie właścicielka).Zero profesjonalizmu(na skargę dziecka,że przeszkadza plomba,powiedziała,że tak ma być!!,a mnie-zebym się nie wtrącać,bo nie jestem lekarzem!!!!! Zero podejścia do dzieci!! Pierwsza wizyta do dentysty, w życiu dziecka skończyła się prawie placzem . I na koniec,uwaga,dziecko ,jako prezent za dzielność, dostało KOREGE!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet Stomatologiczny 4DENT?

Gabinet Stomatologiczny 4DENT znajduje się przy Wojska Polskiego 19, 95-069 Aleksandrów Łódzki, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet Stomatologiczny 4DENT?

Można skontaktować się z Gabinet Stomatologiczny 4DENT pod numerem +48 422 361 107

Jak można dotrzeć do Gabinet Stomatologiczny 4DENT?

Do Gabinet Stomatologiczny 4DENT można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements