Opinie

  1. Katarzyna G ★☆☆☆☆

    Sama konsultacja i sprawdzenie zębów przebiegły w porządku, jednak zaznaczyłam lekarzowi, że mam anemię, niskie ciśnienie i problemy z żołądkiem, przez co nie mogę brać leków przeciwbólowych. Po podaniu próby znieczulenia z adrenaliną źle się poczułam ,miałam przyspieszone tętno, ból głowy, duszności i ogólne osłabienie. Lekarz stwierdził, że źle reaguję i odmówił mi leczenia kanałowego, pozostawiając mnie z bólem. Zasugerował jedynie leki przeciwzapalne oraz wykonanie testów prowokacyjnych na znieczulenia w szpitalu. Niestety nie wzięto pod uwagę moich schorzeń, a lekarz (pan doktor z Ukrainy, nie przedstawił się) zdecydował się na podanie znieczulenia z adrenaliną zamiast zastosować bezpieczny dla mnie środek.Jestem bardzo rozczarowana.

  2. Oleksandr Yakymov ★★★★★

    Pani dentysta Karina mistrz swojego rzemiosła, bardzo uważna i miła. Było przeprowadzono czyszczenie zębów, a także eliminację próchnicy. Pod czas wykonywania zabiegu nie miałem żadnego dyskomfortu oraz wszystko było zrobione w sposób bardzo delikatny, uważam że swoją pracę wykonała na 100%, jestem bardzo zadowolony. Dużo rzeczy mi pod poradziła. Polecam .

  3. Agnieszka B. ★★★★★

    Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu Dr Serhii Kryvych za profesjonalną obsługę i bezbolesne usunięcie ósemki . Do gabinetu trafiłam zupelnie przypadkowo. W niedzielę zaczął mnie boleć ząb i niestety nikt na NFZ nie był w stanie mi pomóc . Z internetu znalazłam gabinet który przyjmuje w niedzielę i lekarza który usuwa ósemki . Zadzwoniłam i bez problemu przyjęli mnie na wizytę , podkreślam w niedzielę. Pan doktor zrobił mi prześwietlenie a następnie usunął bolący ząb. Jeszcze raz bardzo dziękuję za przemiłą i profesjonalną obsługę całemu personelowi a w szczególności Panu Doktorowi Serhii Kryvych , będę Pana polecać . Kto miał bolącą ósemkę ten wie o czym mówię . Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

  1. Michał Wawrzyniak ★☆☆☆☆

    Pan doktor mimo skończenia tak prestiżowych studiów , nie opanował podstawowej czynności , którą opanowują dzieci w klasie 1 szkoły podstawowej , a wiec znajomość odczytu godziny na zegarku. Zero szacunku dla pacjenta , liczy się swój czas, i kasa. Nie wiem skąd tyle dobrych opinii - sam sie na to złapałem, ( plus ból zęba) , ale już widać czemu tak chętnie przyjmuje od reki za 1 razem - tak zwana przynęta , a później sobie czekaj, bo nęcimy kolejnego. Na temat leczenia sie nie wypowiem , bo tylko miałem zatrutego. Nie polecam - jeśli masz szacunek do siebie i swojego czasu.

  2. Martyna janowska ★★★★★

    Klinika na najwyższym poziomie. Dentysta na medal, bezbolesne leczenie nawet bardzo trudnych przypadków. Polecam przyjść tutaj każdemu kto usłyszał że dalsze leczenie nie jest możliwe u swojego dentysty. Polecam.

  3. Nina Stotko ★★★★★

    Z całego serca polecam ten gabinet. Pełen profesjonaizm, trafna diagnoza, relaksująca atmosfera i miłe podejście do pacjenta gwarantują oczekiwany efekt. Jestem w pełni usatysfakcjonowana z efektu leczenia.

  1. Mirosław Urbański ★☆☆☆☆

    Niestety większego rozczarowania trudno sobie wyobrazić. Wyznaczona wizyta z określoną godziną przyjęcia nie ma nic wspólnego z czasem przyjęcia. Po godzinnym oczekiwaniu w poczekalni, gdzie jeszcze było zgromadzonych sześć osób, w ponieszczeniu 2 na 2 metry. Szczyt lekceważenia pacjenta, czasu i jego pieniędzy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dental Medic?

Dental Medic znajduje się przy Tylna 4E, Śródmieście, 90-364 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dental Medic?

Można skontaktować się z Dental Medic pod numerem +48 506 100 273

Jak można dotrzeć do Dental Medic?

Do Dental Medic można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements