Uwaga. Stosują cenniki jakie im do głowy przyjdą, pani doktorka nawet nie ukrywała protekcjonalnego zachowania, źle się czułem tam. Nie polecam, jeśli możesz idź gdzieś indziej.
Zdjęcia
Opinie
-
Tytus Tytus ★☆☆☆☆
-
Kinga Palmer ★★★★★
Bardzo polecam przchodnie Frodent na ul. Rojnej a szczegolnie dr. Dzieniakowskiego. Jestem pacjenka Frodentu od wielu lat mimo ze nie mieszkam w Polsce. Bardzo mila obsluga, pelen profesjonalizm i opieka nad pacjentem. Dziekuje!
-
Zarządzanie SAN04 ★☆☆☆☆
W czerwcu przyszłam z zębem w średnim stanie. W tym czasie byłam na 2 wizytach i zapłaciłam 800 zł. Niestety po miesiącu ból zęba powrócił, więc umówiłam się na kolejną wizytę. Pani doktor stwierdziła, że założy mi opatrunek na miesiąc w celach kontrolnych. Nie zrobiła rtg, ani żadnych dodatkowych badań. Dodatkowo opatrunek wypadł mi po bardzo krótkim czasie. Po całkowitym zdjęciu opatrunku okazało się że ząb jest w bardzo złym stanie i aktualna Pani doktor zdziwiła się, że odrazu nie został leczony jak należy. Z całego serca nie polecam tej przychodni szczególnie, jeżeli chodzi o leczenie kanałowe.
-
bea kk ★★★★★
Korzystałam z placówki na Kilińskiego ok 15 lat polecam dr Herman wspaniałe podejście do pacjenta( omawia leczenie, bardzo dobrze dopasowuje leczenie przedewszykim doradza pacjentowi) pełen profesjonalizm. Wypełnienia bardzo dobrze zrobione. Lekarz 100% godny zaufania. Bardzo dziękuję za opiekę i wykonana pracę nad moimi zębami.. Polecam z czystym sumieniem Mosak Beata
-
TheKOktajl ★★★☆☆
Niestety ząb po 3 krotnym poprawianiu nadal boli. Na 4 poprawkę się nie wybieram. Obsługa Super w szczególności recepcjonistka choć samą rozmowa z lekarzem dosyć uboga.
-
Agata Pustelnik ★☆☆☆☆
Bardzo nie polecam tego miejsca. Wielokrotnie byłam pacjentką tego gabinetu stomatologicznego i nie tylko ja, za każdym razem inna cena mimo takich samych czynności. Kanałowe zawsze na dwa razy byle tylko naciągnąć. A gdy wspomniałam że ciut się różni kwota od poprzedniej wizyty... Pani doktor się oburzyła i stwierdziła, że teraz taka cena, a dokończę sobie w innym gabinecie. Serio? Tak zachowuję sie i szanuję klienta gabinet prywatny? Nigdy więcej.
-
Tom Ch ★☆☆☆☆
Stanowczo odradzam! Syn miał krwawiące dziąsło przy zębie. Pewnie mleczak, a jak nie (nagryzł klocka lego)? Szybki kontakt i wizyta na Kilińskiego. Ile za sprawdzenie - 30 zł - info z rejestracji. Na szczęście tylko mleczak + niegrzeczna odzywka dentystki do dziecka "Zdejmuj maskę a jak nie to drzwi otwarte!". Wypas podejście do dziecka. A na do widzenia 50 zł za wykruszenie palcem mleczaka. Czyli stawka 50 zł/min nieźle, nieźle. Chamskie podejście do pacjenta i zdzierstwo!
-
Emilka planka ★☆☆☆☆
Leczylam w tym gabinecie kilka zębów kanalowo ok 4 lata temu. Niestety teraz te zeby poprawiam. Górna szóstkę Pani Doktor zrobiła mi tak, że wyczyscila 2 kanały, wypełniła je, a jeden kanał zostawiła, jak był. Teraz ząb zaczął mnie boleć, bo zrobiło się zapalenie od tego kanału. Na rtg w innym gabinecie Pani Dr. od razu zobaczyła też, że jeden kanał nie jest wyczyszczony i wypełniony do końca i trzeba poprawić. Teraz muszę zapłacić jeszcze drożej za ponowne kanałowe reendo. Najlepsze jest to, że ja w ogóle nie wiedziałam, że ta górna 6 i 7 były leczone kanalowo, nikt mnie o tym nie poinformował, myślałam, że to zwykle plomby. Drugi ząb (7-ka)tez jest do poprawy, ale to wydatek 800-1000 zł, więc muszę odczekać. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Frodent?
Frodent znajduje się przy płk. Jana Kilińskiego 42, Śródmieście, 90-258 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Frodent?
Można skontaktować się z Frodent pod numerem +48 426 300 500
Jak można dotrzeć do Frodent?
Do Frodent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku