Niestety nie mogę. Moim zdaniem "wyciągają" tylko pieniądze. Na wizycie pani doktor zobaczyła niby 7 ubytków (mimo że regularnie chodzę na kontrolę). Dlatego udałam się do dwóch innych stomatologów gdzie był jeden malutki ubytek. Oprócz tego usuwanie kamienia niedokładne i musiałam powtórzyć u innego stomatologa. Niestety nie polecam tej placówki. Nie ma bo byłam pod Panieńskim nazwiskiem Nestorowicz
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Łukaszczyk ★☆☆☆☆
-
Marek Lee ★★☆☆☆
W moim przypadku decyzja o leczeniu u P. Szrama okazała się błędem, drogim błędem. Zwykła ekstrakcja zęba kosztowała mnie prawie 2 000 zł, przeszło miesiąc dolegliwości związanych z wyrwaniem tego zęba i perspektywa dalszego leczenia z powodu stanu zapalnego. Ogólnie sam zabieg przeprowadzony profesjonalne ale cena i powikłania po zabiegu bardzo obniżają ocenę.
-
Katarina zeta jons ★★★★★
Tak bardzo ale to bardzo szkoda, że wcześniej nie trafiłam na takiego dentystę ( profesionalista pod każdym względem), świetne podejście, wszystko genialnie wytłumaczone i leczenie na poziomie dotąd mi nie znanym po prostu Magik stomatologi. Polecam z całego serca!!!!!!
-
Nikola ★★★★★
Z całego serca polecam ten gabinet stomatologiczny. Trafiłam tam z polecenia i nie zawiodłam się ani razu. U dr Oli wykonałam bonding, dzięki któremu codziennie chętniej się uśmiecham - nie było mnie stać na aparat ortodontyczny, a za sprawą bondingu w 2h zyskałam "nowy" uśmiech i to w super cenie. U dr Oskara miałam usuwaną ósemkę. Znajomi straszyli mnie spuchniętą twarzą, ogromnym bólem, koniecznością wzięcia L4 w pracy - a u mnie obeszło się bez bólu i żadnych powikłań. To po prostu kwestia trafienia na odpowiedniego specjalistę. Dodatkowym atutem jest świetna atmosfera w gabinecie, co dla mnie jest bardzo ważne. Podsumowując - świetni dentyści! Jeśli szukacie kogoś kto zadba o Wasze zęby, nie musisz szukać dalej :)
-
Michał Krasowski ★★★★★
Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor przedstawiła w sposób bardzo jasny plan leczenia. Jeżeli chodzi o wizyty to przebiegały bardzo sprawnie. Wszystko odbywało się punktualnie, a po nich nie odczuwałem żadnego dyskomfortu związanego z leczeniem. Gorąco polecam! Osoby, którym do tej pory poleciłem Panią doktor są bardzo zadowolone.
-
Dominik W. ★★★★★
Świetny specjalista. Zabieg usunięcia dwóch zębów wykonany w bardzo profesjonalny sposób. Na uwagę zasługuje również świetna atmosfera w klinice oraz możliwość kontaktu po zabiegu 24/7. Po powrocie do domu dostałem telefon czy wszystko jest w porządku. Świetne podejście do pacjenta. Polecam
-
Wiktoria Prętkiewicz ★★★★★
Miałam w te wakacje przyjemność odbywać praktyki studenckie po 3 roku stomatologii w gabinecie AO Szram. Nie spodziewałam się ogromu doświadczenia i cennych rad, który otrzymałam od Państwa Szram. Co mnie urzekło najbardziej to indywidualne podejście do pacjenta, szczegółowe objaśnienia każdej nawet najdrobniejszej procedury. Zarówno Pan Oskar jak i Pani Ola dbają o to, aby pacjent był świadomy przebiegu procedury oraz szczegółowo objaśniają zalecenia pozabiegowe. Pani doktor i Pan doktor posiadają ogromną wiedzę, którą chętnie dzielili się zarówno ze mną jak i ze swoimi pacjentami. Wspaniała atmosfera, dbałość o każdy szczegół, staranna dezynfekcja i sterylizacja wszystkich narzędzi oraz całego gabinetu wykonywana przez asystentkę - Panią Grażynkę pozwalała mi się czuć komfortowo podczas praktyk, a pacjentom bezpiecznie na fotelu. Życzę każdemu przyszłemu lekarzowi, aby miał to szczęście i spotykał na swojej drodze tak inspirujące i pełne profesjonalizmu osoby jak Państwo Szram!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stomatologia AO szram?
Stomatologia AO szram znajduje się przy Armii Krajowej 44/4, Polesie, 94-046 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stomatologia AO szram?
Można skontaktować się z Stomatologia AO szram pod numerem +48 690 051 042
Jak można dotrzeć do Stomatologia AO szram?
Do Stomatologia AO szram można dotrzeć, korzystając z poniższego linku