Opinie

  1. Milena Barys ★★★★☆

    Fajne, klimatyczne miejsce, akurat kiedy my byliśmy było sporo stolików wolnych. Ceny jak na Łódź dość umiarkowane. Restauracja znajduje się przy ruchliwej ulicy, gdzie co chwila przejeżdza tramwaj, ale szczerze mówiąc po chwili nie zwraca się na to uwagi. To nasza trzecia wizyta. Dziś zamówiliśmy dwie shoarmy wieprzowe w zestawie oraz pizze Margherite. Polecam

  2. Klaudia Czekalska ★☆☆☆☆

    Po spojrzeniu się na menu od razu stwierdziłam, że jest to podróba Sphinxa, tylko, że droższa. Ceny wysokie, zwłaszcza, kiedy zobaczy się dania. Sposób podania niektórych potraw komiczny (makaron na płaskim talerzu). W sałatce sam olej, bardzo ciężko zjeść tak tłustą sałatkę. Pizza gorsza od tej, którą się kupuje w sklepie (mrożoną). Generalnie słabo, nie polecam.

  3. Błażej ★☆☆☆☆

    „Opiekane frytki” - a są zimne oraz surowe, kawałki mięsa w różnych temperaturach i to w zamówieniu uwaga: 300m od lokalu, 50 pln zmarnowane, nie polecam

  1. Filip Raźny ★☆☆☆☆

    Zamówiłem stek z polędwicy wołowej. Dostałem rozbitego kotleta wyglądającego jak karkówka. Po prostu masakra. Oferować danie którego nie umieja przygotować. Żenada...

  2. Leszek ozga ★☆☆☆☆

    Restauracja Phenix przy ul. Piotrkowskiej 177, nie polecam. Weszliśmy w sobotnie popoludnie coś zjeść, w lokalu zupełnie pusto. I to już powinno dać nam do myślenia, kiedy w innych lokalach przy tej ulicy o takiej porze oblozenie na full. Zamówiliśmy miedzy innymi pizzę i do tego papryczki panierowane. Pizza okropna na tak cienkiem cieście, że to nie mogło się upiec, musiało być spalone. Bardzo mało składników, kucharz totalnie oszczędzał na dodatkach. A wzięliśmy pizzę która polecała nam kelnerka /pizza shoarma/ mówiąc że to jest pizza specjalność lokalu. Ale co najgorsze po zjedzeniu całe popołudnie mieliśmy rewolucję w żołądku. Lepiej ten lokal omijać łukiem.

  3. Daria Domaradzka-Guzik ★★★☆☆

    Wizyta w sobotę popołudniu. Dość pusto w środku. W miarę czysto. Klimatycznie. Zamówione grzańce (1 porcja z pomarańczą, 2 porcja już bez bo podobno brakło). Małe zaangażowanie obsługi. Szarlotka z lodami i bitą śmietaną bardzo pyszna. Duża porcja. Krążki cebulowe bardzo tłuste. Wyczuwalny smak i zapach używanego oleju. Pierwsza porcja z sałatą druga bez bo brakło (!). Rosół chłodny. Mały wybór wege dań. Na karcie info o falafelach, których nie ma w menu wcale. Raczej nie wrócę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Phenix?

Phenix znajduje się przy Piotrkowska 177, Śródmieście, 90-423 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Phenix?

Można skontaktować się z Phenix pod numerem +48 426 164 864

Jak można dotrzeć do Phenix?

Do Phenix można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements