Opinie

  1. Bezczelny Gumis ★☆☆☆☆

    Pod żadnym pozorem nie zamawiajcie z tej knajpy to najgorsze co jadłem w życiu zapiekanka twarda, że można by sobie zęby połamać w dodatku zimna od góry jakby wyszła dopiero z zamrażalnika tylko lekko dostała podgrzana porcja kebab w picie samo mięso w wersji dużej jest wielkości i grubości jak od nadgarstka do przedramienia dziecka, w dodatku sos paskudny i mięso zajeżdża dziwnym odorem..zaraz go wypierdalam do śmieci, serio nikomu nie polecam, strata nerwów i kasy

  2. Anna Lechowska ★☆☆☆☆

    Fatalny kebab. Może wszystko świeże, ale zero smaku. Jeszcze chyba takiego nie jadłam. Zero soli, zero przypraw właśnie tak smakuje. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Tutaj nie mam zarzutów. Dodajcie trochę smaku! Nawet sosy jakieś takie niewyraźne.

  3. Dawid Ko ★☆☆☆☆

    Nawet jeśli jesteście mocno głodni po imprezie to nie polecam. Był to najgorszy kebab jaki jadłem a jadłem ich wiele, mięso suche, surówki kwaśne, o sosach nie wspomnę. Dodatkowo mylą zamówienia, kebab XXL pomimo że kosztował około 10 złotych więcej nie wyglądał jakby był tych rozmiarów.

  1. Mariusz ★★★★☆

    Może lokal mały i skromny ale o 2 w nocy mimo wszystko smakuje dobrze na głodnego. Można mocniejj podpiec tortille i będzie dobrze. Taki tradycyjny którego da się spokojnie zjeść.

  2. Black Jaguar ★★★★☆

    Wbrew pozorom nie jest tu tak źle jak część osób twierdzi, wiadomo wieczorami przy dużym ruchu ulicznym w miejscu imprezowej Łodzi można tutaj dłużej poczekać lub nie dostać wybranego posiłku, ale jest to sporadyczne i głównie w godzinach nocnych zdarzają się takie sytuację.

  3. raviq11 ★★☆☆☆

    Lokalizacja i oferta tego miejsca skierowana jest w stronę nachlanych bywalców okolicznych pubów - ciężko powiedzieć, czy to wada, czy zaleta, wszak takie miejsca nieraz ratowały "zmęczonych" imprezowiczów. Ja z uwagi na nieduży głód skusiłem się na kanapkę z "baraniną", z ostrym sosem. No cóż, nawet na mały głód owa kanapka okazała się zbyt mała i pozostał niesmak. Niesmak, trudny jednak do określenia - czy spowodowany mizernością porcji, czy zabawnie nazywaną przez obsługujących pakistańczyków "baraniną" i słabym sosem.

  1. Katarzyna Świerczyńska ★☆☆☆☆

    Dramat jesteśmy po zamówieniu przez wolta kanapek yemy i donera. U mnie kanapka przypalona czuć było za pierwszym gryzem doner spalone mięso. Pierwszy i ostatni raz. Nie polecam.

  2. Dawid Z ★★★★☆

    Całkiem dobry kebab. Składniki bardzo świeże, w odpowiedniej ilości. Mięso bardzo dobre. Sosy też ok. W środku i na zewnątrz tylko kilka miejsc żeby szybko zjeść i iść dalej. Tylko obsługa bardzo słaba, albo trafiłem na zły dzień tego Pana.

  3. kamil m. (kolorszok) ★★★★★

    Standard tortilla, duża bułka. Mały nie jestem a dużą bułką na głodnego pojadłem :) smaczny, godzien polecenia i w klimatycznym miejscu ;) ps: pan obsługujący też był miły.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab Yemy?

Kebab Yemy znajduje się przy Piotrkowska 138, Śródmieście, 90-062 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kebab Yemy?

Można skontaktować się z Kebab Yemy pod numerem +48 729 437 376

Jak można dotrzeć do Kebab Yemy?

Do Kebab Yemy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements