Opinie

  1. Anna Golas ★★★★★

    DJ Basta zagrał tak, że ludzie - zmęczeni po długiej podróży na drugi koniec Polski - nie chcieli schodzić z parkietu. To była impreza firmowa dla kilkuset osób. Basta ma wyczucie gości i to coś, co sprawia, że muzyka spina imprezę. Grał już dla nas kilka razy i na tym na pewno nie koniec. Goście podchodzili i pytali, co to za czarodziej, bo chcą, by zagrał na ich weselu. Polecam bez dwóch zdań!

  2. Magdalena Barszcz ★★★★★

    Polecamy DJ Basta do oprawy muzycznej wesela! Bardzo dobry kontakt, przejrzysta oferta, pełna odpowiedzialność i świetna zabawa weselna. Fotolustro okazało się strzałem w dziesiątkę – goście bawili się doskonale, a zdjęcia zebrane w przygotowanej przez DJ fotoksiążce stanowią przepiękną pamiątkę.

  3. Ida Regulska ★★★★★

    DJ Basta poprowadził nasze wesele na poziomie, ale z odpowiednim poczuciem humoru i luzem. Czuliśmy się w pełni zaopiekowani. Pomógł nam zwrócić uwagę na ważne aspekty w organizacji tego wyjątkowego dnia i dbał o to żeby każdy czuł się na naszej imprezie mile widziany. Zdecydowanie odczuwalne było, że Łukasz ma doświadczenie z konferansjerką i obycie z mikrofonem. Parkiet był pełen do rana. Naprawdę serdecznie polecam !

  1. Łukasz Gromolak ★★★★★

    Polecam DJ-a Łukasza Bastę! Współpracowaliśmy razem na kilku weselach i eventach firmowych. Profesjonalne podejście do realizacji usługi, elastyczność, reagowanie na bieżąco na to, co dzieje się na parkiecie i poza nim. Polecam w 100% !!! !!

  2. Paweł Bak ★★★★★

    Petarda w wielkim skrócie! Byłem w swoim życiu chyba na 30 weselach ale na żadnym nie było takiego klimatu jak na tym, ten DJ to taki Kocur, że w głowie sie nie mieści. Ten człowiek czuje idealnie klimat imprezy i doskonale wie jaki utwor puścić w danym momencie. Gry i zabawy, które organizuje na długo zostaną Nam w pamięci, a Nasi goście wciąż dzwonia i pytają się co to za maestro! Z czystym sumieniem mogę polecić! Idealny kontakt, brak jakichkolwiek problemów w wielkim skrócie profesjonalista przez wielkie P! Z tym Panem współpraca to czysta przyjemność! Pozdrawiam Cie Łukaszku Pawel i Iza :)

  3. Darius Brzez ★★★★★

    Podstawą udanego wesela jest muzyka. Jeśli zastanawiasz się kogo wybrać to odpowiedź jest tylko jedna - DJ Basta. Jesteśmy mega zadowoleni, Łukasz zrobił nam imprezę dokładnie taką jak chcieliśmy. Idealnie wyczuł potrzeby muzyczne, do tego to człowiek orkiestra, dużo charyzmy i energia energia energia! :) bardzo polecamy! Najlepszy DJ w PL!!!!

  1. lukas prz ★★★★★

    Człowiek orkiestra - DJ, wodzirej, jak trzeba to zatańczy, zaśpiewa, pożartuje.Wulkan energii, uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do drugiego człowieka. Łukasz zajął się prowadzeniem i oprawą muzyczną naszego wesela. I to był strzał w dziesiątkę. Z Nas jako Pary Młodej szybko zszedł stres, bo czuliśmy, że za sterami imprezy jest właściwy czlowiek. Wszyscy goście bawili się wyśmienicie. Przez organizowane gry i zabawy gościom szybko skrócił się dystans i świetnie się zintegrowali. Gdyby wesela można było organizować kilka razy, za każdym razem wybralibyśmy Łukasza i Basta!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DJ BASTA?

DJ BASTA znajduje się przy Sąsiedzka 5, Krzyki, 53-029 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DJ BASTA?

Można skontaktować się z DJ BASTA pod numerem +48 602 292 735

Jak można dotrzeć do DJ BASTA?

Do DJ BASTA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements