Opinie

  1. Witold Strzelczyk ★★★★★

    Duży wybór pysznych ciast i nie tylko. Ale miejsce trochę przereklamowane - dość drogo. Stoliczki w "dzikim ogrodzie".

  2. Slawomir Kacper ★★★★★

    Jeszcze nigdy nie byłem w tak cudnym miejscu. Przemiła obsługa ceny są adekwatne. Dużo miejsca do odpoczynku. Cicho i przyjemnie. Musisz to zobaczyć ...

  3. Magdalena Strzalkowska ★★★★★

    Piękne klimatyczne miejsce ze stolikami oddzielonymi krzewami. Ponadto można miło spędzić czas popijając kawę i smakując dobrego ciasta bądź pierogów. Polecam !

  1. Klaudia ★★★★★

    Urokliwe, spokojne miejsce z dużym ogrodem, w którym poukrywane są stoliki :) Ogromny wybór ciast, ciasteczek, deserów. Smakował nam sernik z mango, był pięknie ozdobiony. Oferta piw/win mogłaby być nieco wzbogacona. Sympatyczna dziewczyna, która sprzedawała, ale dało się wyczuć jakąś niezdrową atmosferę między pracownikami, słaba organizacja pracy i przez to dosyć długo czekaliśmy na zamówienie.

  2. Aga C ★★★★★

    Przyjemne miejsce, dużo zieleni, bardzo miła obsługa i świetny sernik! Kawa mrożona + ciasto = 29 zł, można płacić kartą. Parking na trawie, wzdłuż płotu, max na 3-4 auta. Otwarte chyba tylko w weekendy. Na pewno wrócę! :)

  3. NemesisPL ★★★★★

    Super miejsce. Świetny klimat, rozległy ogród ze stolikami, idealne miejsce by w ciszy, spokoju wypić kawę i zjeść pyszne ciasto. Szkoda że tylko w weekendy ale i tak super miejsce i przemiła obsługa. A ceny niespotykanie niskie jak na tego typu lokal :) Gorąco polecam ! :)

  1. Adrian Adamus ★★★★★

    Niepozorna kawiarnia z uroczym ogródkiem w której można odpocząć od zgiełku bloków. Niecałe 20 kilometrów od Łodzi, "parking" przy ulicy na kilka aut, rowerzyści za to mają do wyboru kilka stojaków. Miejsce prowadzone przez przesympatyczną właścicielkę, która ugości Cię jak członka rodziny. Kapitalne ciasta, babeczki, kawy i herbaty oraz % jeżeli ktoś ma chęć a na większy głód np wyborne pierogi. Czysto/schludnie, rozsądnie cenowo, estetycznie a przede wszystkim klimatycznie. Jestem zauroczony i myślę że spodoba się każdemu :) Polecam najbardziej jak się da! :)

  2. Małgorzata Szczesek ★★★★★

    Bardzo klimatyczne i urokliwe miejsce, z pyszną kawą. Piękny ogród, w każdym zakątku ogrodu stoliki, oddzielone od pozostałych co gwarantuje intymność. Jedyne co bym zmieniła to papierowe kubki, talerzyki i widelczyki - nie pasowały do klimatu. Zdecydowanie przyjemniej pilo by się kawę ze stylowej filiżanki i jadło ciasto widelczykiem niż kawałkiem drewna. Mimo to polecam, warto się udać na niedzielny deser.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zielony Zakątek?

Zielony Zakątek znajduje się przy 95-070 Zgniłe Błoto, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zielony Zakątek?

Można skontaktować się z Zielony Zakątek pod numerem +48 507 101 609

Jak można dotrzeć do Zielony Zakątek?

Do Zielony Zakątek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements