Opinie

  1. Marzena Juroszek ★☆☆☆☆

    Wiecznie zamknięta, często nawet nie wisi kartka ,,zaraz wracam”. Nie wiadomo czy otwarte czy zamknięte nawet jak się świeci światło. Obsługa spoko. Ale to że jest często zamknięta to dramat. Chce zrobić szybkie zakupy i mimo iż mam do niej bliżej wolę iść do żabek na zamkowej bo mam pewność że będą otwarte

  2. Natalia Krukowska ★★★★★

    Wszystko w najlepszym porządku, miła obsługa, duży wybór kanapek i przekąsek na ciepło.

  3. Sandra Ciepłucha ★☆☆☆☆

    Patologiczna żabka, kasjerki tragedia - często podczas obsługi potrafią rozmawiać przez telefon i nawet nie odpowiedzą dzień dobry. Często w godzinach otwarcia sklep jest zamknięty, bo pracownicy są zajęci znajomymi i paleniem papierosów za sklepem. Dziś 20min przed zamknięciem do sklepu również już się nie da wejść, bo drzwi są zamknięte. Ktoś wyżej powinien się zająć tym sklepem.

  1. Michal Janecki ★★★★☆

    Przez chyba pół roku nie można było płacić kartą tylko w samoobsłudze . Częste rotacje personelu . Często kartka zaraz wracam poszedłem do Żabki na Zamkowa i jak wracałem dalej zamknięte.

  2. Pola ★★★★★

    Żabka to mega sklep, bo czasem można tam trafić na totalne perełki z dzieciństwa, jak gumy Turbo czy Donald. Wchodzisz po coś do picia, a wychodzisz z nostalgią w kieszeni. Serio, niby mały sklepik na rogu, ale potrafi pozytywnie zaskoczyć. Super.

  3. ACRemix Live ★★★★★

    Fajne kasjerki podchodzące na luzie do klienta, jedna z moich ulubionych żabek

  1. Joanna Wolinska ★★★★★

    Lubię robić w niej zakupy, jest dobrze zaopatrzona i obsługa jest bardzo sympatyczna

  2. W ★☆☆☆☆

    Serdecznie nie polecam !! W dniu dzisiejszym robiłam zakupy. Pani bardzo niemiła w obsłudze, pomijam fakt o bluźnieniu na sklepie i palenie papierosa elektrycznego na terenie sklepu.

  3. Paulina Dwojacka ★★☆☆☆

    Jedna z Pan z obsługi bardzo niemiła. Po wejściu do sklepu nikt nie uprzedził mnie,ze ekspres jest w trakcie oczyszczania (około 10 minut). Po zapytaniu się o zwykły czajnik,po wrzątek Pani odburknęła mi - „po co jej tutaj czajnik. Trzeba było patrzeć na wejściu”. Zamurowało mnie i wyszłam. Nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Świętego Jana 7, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements