Opinie

  1. Zofia Aleksandra ★★★★★

    Znakomita kadra, bogaty program nauczania, zajęcia wyjazdowe, niezwykle rzetelne podejście do przekazywania wiedzy. Serdecznie polecam Instytut.

  2. Mariola Papuga ★☆☆☆☆

    Jestem rozczarowana przebiegiem kursu w Instytucie Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych. Niestety, oferta przedstawiona przed rozpoczęciem zajęć znacząco odbiega od rzeczywistości, z którą spotkałam się w trakcie trwania szkolenia. Przed zapisaniem się na kurs byłam zapewniana o konkretnym zakresie materiału, liczbie godzin poświęconych na poszczególne zagadnienia oraz praktycznych aspektach nauki. Niestety, w praktyce okazało się, że wiele kluczowych punktów z oferty nie zostało zrealizowanych lub zostało potraktowanych po macoszemu. Brakowało obiecywanych zajęć. Czułam, że program jest niedopracowany i nie zapewnia kompleksowego przygotowania, które było reklamowane. To sprawia, że czuję się oszukana, a zainwestowany czas i pieniądze nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

  3. Glaso Glaso ★★★★★

    Lara Olechnowicz: Super zajęcie i wykładowcy. Kurs jest dla wszystkich i dla profesjonalistów z branży i dla ludzi nie z branży szukających i nie znajdujących pomocy w medycynie klasycznej. Polecam z całego serca. Wartością dodaną i bezcenną jest poznanie wspaniałych ludzi, którzy dzielą się też swoją wiedzą i doświadczeniem poza wykładami i zajęciami.

  1. Paulina Borowicz-Łabędzka ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wyboru Instytutu i szczerze polecam. Kadra w pełni profesjonalna i pozytywnie nastawiona. Dysponują naprawdę dużą wiedzą i teoretyczną i praktyczną, wykłady poprowadzili w bardzo profesjonalny i zrozumiały dla słuchaczy sposób. Poziom nauczania na wysokim poziomie, zajęcia praktyczne super. W tych czasach zajęcia on-line również spełniają swoją funkcję, każdy wykład do ponownego odsłuchu (rewelacja w każdej chwili można wrócić na wykład). Nie ma problemu z kontaktem, każdy miły i życzliwy służący pomocą na każdym etapie.

  2. Eukior ★★★★★

    Zajęcia w Instytucie Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych prowadzi kadra pasjonatów, którzy nie tylko są teoretykami, ale również praktykami. Wysoki poziom merytoryczny, zajęcia praktyczne równie fascynujące, jak wykłady. Wśród kadry - między innymi - prof. Łukasz Łuczaj, dr Lilia Potonia, Justyna Pargieła z DziczeJemy i inni inspirujący ludzie zafascynowani roślinami, badaniami nad nimi, dziką kuchnią i terapiami roślinnymi. Prowadzący świetnie przygotowani do zajęć. Czynią to w sposób bardzo ciekawy. Mimo 11-godzinnego dnia zajęć, ani razu powieka mi się nie zamknęła. Pani Dyrektor jest otwarta na dyskusję, na bieżąco reaguje na potrzeby uczestników kursu i zapewnia dodatkowe możliwości poszerzenia kursu. Polecam to miejsce wszystkim zafascynowanym terapiami ludowymi i roślinnymi. Wiedza, którą zdobyłam w trakcie zajęć na kursie: Specjalista Terapii Ludowych w IZPiTN jest bardzo przydatna i wdrażam ją w pracy zawodowej. Drugą wspaniałą stroną kursu jest możliwość nawiązania inspirujących znajomości, które niekiedy trwają dłużej, niż sam kurs i mogą być wspaniałą przygodą pasjonatów. Joanna

  3. Anna Gawrych ★★★★★

    Wysoki poziom zajęć, bardzo dobra organizacja :)

  1. Piotr Matuszek ★★★★★

    Polecam serdecznie!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych s.c?

Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych s.c znajduje się przy Uniwersytecka 18, Śródmieście, 90-243 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych s.c?

Można skontaktować się z Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych s.c pod numerem +48 666 828 880

Jak można dotrzeć do Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych s.c?

Do Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych s.c można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements