Opinie

  1. Krystyna ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego sklepu. Obsługa jest fatalna, zachowuje się tak jakby byla tam za kare. Wszędzie jest brudno... Panie traktują klienta jak potencjalnego złodzieja, że wszystko robią ogromne problemy....

  2. PANICHOO ★☆☆☆☆

    Okropny bałagan z cenami przy kasie okazuje się że wszystko droższe niż na półkach raz coś wchodzi za 10 zł z za chwilę za 30 zł nie ogarniają sami

  3. Piotr Piotrowski ★★★☆☆

    Sieciówka z budżetowymi produktami, głównie z ubraniami. Mamy tu najrożniejsze rozmiary, jak również duży wybór ciuchów dla dzieci. W środku nie jest nawet tak ciasno, da się przejść, jednak ubrania wiszą na wieszakach dość ciasno między sobą. Jakość nie jest powalająca, ale to taki standard całeju sieciówki KIK. Można przyjść i coś kupuć, jeśli potrzebujemy jakichś tanich ubrań na szybko.

  1. Marlena Ryndak ★★☆☆☆

    Niby wszystko super - całkiem miłe panie (przynajmniej niektóre), duże i różnorodne zatowarowanie, ale żeby z wózkiem móc zrobić zakupy to nie bardzo. Ostatnio po prostu zrezygnowałam i wyszłam bo nigdzie bym się nie zmieściła z córką w wózku. Co jestem to w alejkach leżą kartony, które często sobie przesuwam żeby przejechać. Między wieszakami nie było najmniejszej szansy przejechać. Te obrotowe wieszaki zahaczają jeden o drugi, nie da się obejrzeć tego co jest głębiej. Pewnie zrezygnuję z zakupów w tym miejscu...

  2. Karolina Jankowska ★★★★☆

    Bardzo smaczne jedzonko i miła obsługa. Miejsce trochę bez wyrazu i klimatu za co właśnie odjęłam punkcik

  3. Anna K. ★★☆☆☆

    Asortyment bardzo na plus, choć jest sporo bardzo dużych rozmiarów ubrań a zdecydowanie mniej mniejszych. Wielki minus dla obsługi sklepu KIK w Astrze. Znudzone, niemiłe i opryskliwe kobiety. Wystarczy przyjść ok. godz.18.00 a panie plotkują między sobą w ogóle nie zwracając uwagi na klientów. Głośno sprzątają i wykładają towar z widocznym niezadowoleniem. Gdy ktoś podejdzie do kasy to w z wielką łaska podchodzą. Obsługa do wymiany!

  1. Beata P ★★★★★

    Wstąpiłam w sumie przez przypadek i byłam mile zaskoczona dużym wyborem dekoracji mniejszych i większych Bożonarodzeniowych w bardzo przystępnej cenie.

  2. A r N I ★★★★★

    Bardzo tani sklep. Ładny. Czysty. Dużo fajnych artykułów. Dla dzieci jest dużo ciekawych i kolorowych ubrań. A czy dla dorosłych też? Ja bym w tym nie chodził. Ale to kwestia gustu i portfela.

  3. Aleksandra ★★★★☆

    Duży I dobrze wyposażony sklep, obsługa miła i pomocna, powiedzą kiedy dostawy i gdzie szukać jeśli u nich czegoś już nie ma, nie robią problemów przy wymianie towaru itp. Towaru mają dużo i różnorodnie, zwykle jest komplet na rozmiarówka i duży wybór wyposażenia domu. Przy wejściu są szafki na monetę do przechowana zakupów, wygodne rozwiązanie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KiK Wrocław?

KiK Wrocław znajduje się przy Horbaczewskiego 4/6, Fabryczna, 54-130 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jak można dotrzeć do KiK Wrocław?

Do KiK Wrocław można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements