Opinie

  1. Aleksandra Bieżyńska ★★★★★

    Bardzo lubię ten sklep, Już od momentu wejścia do sklepu, poczulam się mile widziana dzięki przyjaznej atmosferze i uśmiechniętej obsłudze. Pracownicy sklepu są pomocni i kompetentni, chętnie doradzają i odpowiadają na wszystkie pytania. Ich znajomość produktów jest ogromna, zawsze coś kupię :)

  2. Marta Świder ★☆☆☆☆

    Sklep i obsługa bardzo kiepska żal...kupiłam córce buty za 450zł przechodziła w nich 4 msc gwarancja została odrzucona dlatego że nie używałam pasty pielęgnującej a buty porozklejane z każdej strony oczywiście odwołałam się od tego bo nie popuszczę takiej kwoty sklep porażka obsługa tak nie miła prychają pod nosem krzyczą i z wielkim fochem obsługują nie polecam

  3. Hans Wahans ★☆☆☆☆

    Jakość to nie ich mocna strona…

  1. Piotr Piotrek ★☆☆☆☆

    Sklep porażka. Małolata za kasą siedzi za karę, nawet nie raczy podejść i zapytać czy w czymś pomóc. Do tego mały wybór butów, praktycznie cały czas to samo

  2. Piotr T ★☆☆☆☆

    To jest koszmar, żeby w tej sieci reklamacja była uznana, dopiero za trzecim razem została pozytywnie rozpatrzona. Więcej butów w tej sieci nie kupię. Zdecydowanie nie polecam.

  3. MrUfolud u ★☆☆☆☆

    Dziś odebrałem obowie z reklamacji jeden but był lekko rozklejony firma zamiast podkleić to odrzuciła reklamację bo buty zaduzo użytkowane kosztowały 399zl poraszka jakąś wogule moja gdzieś klijetow ciężko buta lekko podklejic lepiej żebym drugie kupił omijajcie takie sklepy

  1. Małgorzata Strohm ★☆☆☆☆

    Buty po miesiącu się rozpadały reklamacja nie przyjęta, wartość butów 599,99 . Pani kierownik nie miłą obsługa żałosna jednym słowem PORAŻKA . Nie polecam tego sklepu.

  2. Owieczka Porte ★☆☆☆☆

    Kupiłam buty za 420 złotych. Miał je miesiąc i rozpruł się przód jednego z butów. Reklamacja została odrzucona. Nigdy wcześniej w żadnym fmowym sklepie mi się taka sytuacja nie zdążyła, mam 3 dzieci i buty często były reklamowane. Nie polecam. Wysokie ceny, a szacunku do klienta za grosz. Zgarnąć kasę i martwcie się sami jak coś się stanie. Nigdy już u nich butów nie kupię.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sizeer?

Sizeer znajduje się przy Westerplatte 29, 58-100 Świdnica, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sizeer?

Można skontaktować się z Sizeer pod numerem +48 785 370 272

Jak można dotrzeć do Sizeer?

Do Sizeer można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements