Opinie

  1. Aleksandr Orlov ★★★★★

    Świetne miejsce na relaks z przyjaciółmi! Kiedy jestem we Wrocławiu, zawsze zaglądam do tej sieci, bo za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Shisha jest naprawdę dobra, smaki są świetnie dobrane, co sprawia, że każda sesja jest wyjątkowa. Dużym plusem jest możliwość pogrania w różne gry planszowe oraz w PlayStation, co dodaje rozrywki i sprawia, że można spędzić tu dłuższy czas. Atmosfera jest przyjemna, a obsługa dba o komfort gości. Koktajle są stosunkowo niedrogie, a przy tym naprawdę smaczne. Moją szczególną rekomendacją jest koktajl Sex on the Beach — bardzo przypadł mi do gustu. Polecam wszystkim, którzy chcą się zrelaksować w dobrej atmosferze i spędzić czas na luzie!

  2. Łucja ★★★★★

    Super miejscówka z bardzo pomocną i sympatyczną obsługą. Byłam już tu z kolegą dwa razy i na pewno jeszcze nie raz wrócimy. Smaczne drinki, bardzo dobra shisha (prosiliśmy o „niespodziankę ” i zawsze byliśmy pozytywnie zaskoczeni). Fajna opcja – można pograć na ps4.

  3. Rafał Ambroziak ★★★★★

    Obsługa bardzo miła, życzliwa i mega pomocna. Drinki bardzo nam smakowały i shisha też była bardzo dobra. Shishamaster pomógł nam dobrać odpowiedni smak, co jeszcze bardziej nam się podobało i zawsze trafiał w 10. Gorąco polecamy to miejsce! Jesteśmy tu przejazdem, ale napewno wpadniemy jeszcze nie raz na drinka i shishe :)

  1. J R ★☆☆☆☆

    Poza klimatem piwnicy totalne dno, ceny przesadzone, klimat UA, bardzo słabo.. rozliczenie tylko gotówką to już totalna przesada..

  2. Marek Cz ★★☆☆☆

    Miejsce ma klimat, jest to obszerna piwnica w kamienicy, wystrój surowy, mi podeszło, drugiej osobie nie. W środku bardzo duszno, jak na palarnie shishy powinna być dużo lepsza wentylacja. Fajka przeciętna, za dużo węgli, przez co tyton się przypala i wrażenia nie są za fajne, niestety nie ma szczypiec by samemu sobie kontrolować. Byliśmy gdy było dużo osób, było tłoczno i głośno, przez co nie czuliśmy się komfortowo, panował ścisk. Na dzbanek herbaty czekaliśmy 30min, za to herbata była przepyszna. Obsługa neutralna, ani miła ani chamska, ceny stosunkowo dobre. Platnosc tylko gotówką. Drugi raz byśmy już tu nie przyszli, w naszym odczuciu te 4.8 gwiazdki na prawie 700 opinii dość mocno zawyzone.

  3. Wojciech Kaliciak ★★★★★

    Miejsce bardzo klimatyczne. Miła obsługa fajne drinki i super menu szczególnie w zakresie przekąsek. Polecam sziszę duży wybór smaków i ekstra jakość. Z przekąsek kalmary i frytki z batatów nikogo raczej nie zawiodą. Jak na miejsce oddalone od rynku to frekwencja była bardzo duża :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RS Shop & Lounge?

RS Shop & Lounge znajduje się przy Generała Romualda Traugutta 65, Krzyki, 50-435 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RS Shop & Lounge?

Można skontaktować się z RS Shop & Lounge pod numerem +48 579 123 197

Jak można dotrzeć do RS Shop & Lounge?

Do RS Shop & Lounge można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements