Opinie

  1. Alex ★★★★★

    Przez ponad miesiąc szukałem dla siebie garnituru, Pan Przemysław jako pierwszy w jakikolwiek sposób pomógł mi z właściwym dobraniem kroju do sylwetki, powiedział na co zwrócić uwagę. Wskazał ewentualne bolączki poszczególnych marek i w jaki sposób mógłbym próbować je wyeliminować. Od samego początku do końca zależało mu przede wszystkim na satysfakcji klienta i pomocy z właściwym dobraniem stroju. Panie Przemku, jeśli to czytasz uważam że obsługa klienta powinna się od Pana uczyć, 11/10 Pozdrawiam serdecznie.

  2. Mateusz Tokarski ★☆☆☆☆

    Zazwyczaj nie piszę negatywnych komentarzy publicznie, ale tym razem zmotywował mnie poziom obsługi który jest niestety tragiczny. Byłem tam (trochę z przymusu) nie raz i ANI RAZU NIC NIE KUPIŁEM, ponieważ za każdym razem nie zdążyłem jeszcze skończyć tłumaczyć czego szukam a Pani w sklepie już mi zdążyła powiedzieć że nie ma, nie da się, nie będzie, nie można, na stronie sklepu też nie ma. Ogólnie to idź stąd Pan i nie zajmuj mi czasu, bo muszę scrollować TikToka na telefonie za kasą. W sklepie obok u konkurencji również nie kupiłem tego czego szukałem ale wyszedłem z rzeczami które mi dosprzedano na parę grubych stówek więc to naprawdę czuć i boli od samego patrzenia jak wielka różnica w jakości obsługi oferowana jest w tym sklepie vs inne konkurencyjne w galerii; jakie jest zaangażowanie obsługi; jak (nawet jeśli jest to sztuczne) są mili; jak próbują coś doradzić, coś sprzedać. Nie wiem z czego to wynika, bo personalnie te Panie które tam pracują zdają się być nawet przyjemne. Może brak szkoleń? Nie wiem, ale życzę poprawy.

  3. Józef Krawczyk ★★★★★

    Mam już trochę lat i nie jeden garnitur kupiłem, ale ostatnie 5 kupiłem w Salonie Bytom w Magnolii we Wrocławiu. Bytom to niezła marka, ale do tego Salonu wracałem za przyczyną Pana Przemysława, który w nim pracuje i jest niesamowitym sprzedawcą. Nigdy w żadnym sklepie nie byłem tak zaopiekowany i zadowolony z zakupów. Pan Przemysław dobrał zawsze wszystko, zaproponował kompletne stylizacje (od butów po poszetkę), w których czułem się rewelacyjnie. Poszukując ostatnio garnituru odwiedziłem sporo sklepów, ale podejście sprzedawców nie zachęcało do kupienia w nich czegokolwiek. Oczywiście Pan Przemysław był niezawodny - zrobiłem zakupy na wyjątkową dla mnie okazję i jestem przekonany, że wyglądam dobrze i odpowiednio, bo właśnie to potrafi Pan Przemysław - najpierw wysłucha (dokładnie wypyta), później zaproponuje (to nie jest jedna propozycja, dobiera i zmienia różne dodatki kilka razy), a na końcu sprawia, że czujesz się ja model na wybiegu. Jestem przekonany, że kolejne zakupy zrobię w tym Salonie i poproszę o obsługę właśnie Pana Przemysława. Bardzo Panu dziękuję, że z taką pasją podchodzi Pan do pracy, oraz że sprawia Pan, że zakupy (szczególnie dla mężczyzn) nie są stresujące, a wręcz przyjemne. Gratuluję Firmie takiego Pracownika! Panie Przemku, jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia!

  1. Jakub Juszczyk ★★★★★

    Pani Magda ze sklepu Bytom w Galerii Magnolia we Wrocławiu jest super profesjonalistką. Miesiąc mija od wizyty, a ja dalej pod wrażeniem jej najwyższych kompetencji. Ma ona centymetr w oczach, a zazwyczaj nudny proces dopasowania ubrań był o tyle bardziej przyjemny. Polecam serdecznie!

  2. Irek Gers ★★★★★

    Chciałbym serdecznie podziękować Panu Przemkowi za wyjątkowo profesjonalną obsługę w salonie Bytom w Galerii Magnolia Park we Wrocławiu. Pan Przemek wykazał się dużą kulturą osobistą, zaangażowaniem oraz doskonałą znajomością oferowanego asortymentu. Doradztwo było trafne, zakupy przebiegły w miłej i komfortowej atmosferze. Z takim podejściem do klienta aż chce się wracać. Zdecydowanie polecam – obsługa na najwyższym poziomie

  3. Tomasz Bomba ★★★★★

    Udane zakupy. Pani Małgosia profesjonalnie i fachowo skompletowała mi garnitur wraz z koszulą i dodatkami. Miła i cierpliwa osoba. Poprawki krawieckie trafione w punkt. Bardzo fajny sklep, chociaż oświetlenie mogłoby być lepsze.

  1. Dana Krankiewicz ★★★★★

    18.12.22 doradca bardzo uprzejmy i profesjonalista w tym co robi. Za pierwszym razem trafił w wyborze koszuli dla mojego chłopaka. Pomimo wielu klientów w sklepie dla każdego miał czas aby doradzić. Polecam

  2. Robert Kumanek ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z kupna garnituru. Szukałem granatowego klasyka i odwiedziłem kilka innych sklepów w Magnolii, jednak dopiero w Bytomiu znalazłem to czego chciałem. Koniecznie muszę dodać, że pomoc asystenta Przemka była nieoceniona. W porównaniu z obsługą z innych sklepów to niebo, a ziemia. Pan Przemek pomógł mi zrozumieć na jakie elementy warto zwrócić uwagę, uświadomił mi jakie mam możliwości u krawcowej i pomógł dobrać idealny rozmiar. Czapki z głów dla Pana Przemka!

  3. Maciej Perzanowski ★★★★★

    Sklep świetnie wyposażony, estetycznie urządzony oraz posiadający kompetentną i życzliwą obsługę, która faktycznie zajmuje się doborem najodpowiedniejszego produktu do potrzeb klienta (szczególną wdzięczność mogę wyrazić Panu Przemkowi, gdyż cierpliwie, poświęcając sporą ilość uwagi pomógł mi znaleźć najodpowiedniejszy strój). Towar należy do klasy wysokiej, a wybór jest faktycznie spory. Każdemu eleganckiemu mężczyźnie polecam wybranie się do tego salonu i znalezienia dla siebie czegoś odpowiedniego.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bytom. sklep z odzieżą męską?

Bytom. sklep z odzieżą męską znajduje się przy Legnicka 58, Fabryczna, 54-205 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bytom. sklep z odzieżą męską?

Można skontaktować się z Bytom. sklep z odzieżą męską pod numerem +48 602 458 740

Jak można dotrzeć do Bytom. sklep z odzieżą męską?

Do Bytom. sklep z odzieżą męską można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements