Opinie

  1. Grzegorz Wadlewski ★★★☆☆

    Jeśli chcesz dodzwonić się do lekarza medycyny pracy, to wybierz po połączeniu 1, tak jak do lekarza rodzinnego i badań laboratoryjnych. Oszczędzisz dużo czasu. Zapisy i tak nie są realizowane przez telefon ;).

  2. Cezary Wróbel ★★★★★

    Odnowiony ośrodek zdrowia, czysto i przyjemnie. Lekarze i obsługa medyczna też - bardzo uprzejmi☺️. Kolejki jak w innych przychodniach, chociaż miałem wrażenie, że pacjentów jakby mniej i przychodzili na wizyty niedługo przed wyznaczonym terminem.

  3. Katarzyna Górska ★★★☆☆

    Oceniam jako turystka zabytek. Budynek otrzymał nagrodę za odnowienie elewacji szkoda, że nie brano pod uwagę neonów i reklam jakie szpecą. Jest to dawny Oddziału Banku Państwa Rosyjskiego architekt Feliks Nowicki 1877r.

  1. Oliwia ★☆☆☆☆

    Zapisana byłam prywatnie na daną godzine. Po przybyciu niestety nie weszłabym o tej danej godzinie, ponieważ przede mną były jeszcze osoby w ramach NFZ (min 6 osób) i czas oczekiwania to dodatkowa godzina albo i wiecej. Chyba nie po to zapisuje się prywatnie, aby mieć wizyte szybko i w miare o danej godzinie, bo np. zwalaniam się z pracy?! Straszne zamieszanie! Po co w takim razie zapisują w tej rejestracji na daną godzine skoro nie jest to weryfikowane i każdy robi co chce ?! Dodatkowo bardzo mnie zdziwiło to, że wizyta prywatna jest o tak wczesnej godzinie, co wizyty w ramach NFZ???! Pani lekarz jest dobra, ale cała procedura zapisywania oraz organizacji wizyt to KLAPA!!!!

  2. Henry Henry ★★★★☆

    Dobrze funkcjonująca przychodnia lekarska z całym zapleczem mieści się w Piotrkowie ul Woj Polskiego 77 (pod siudemkami ) Są tam pracownie RTG,REHABILITACI USG,Sklep medyczny gdzie można kupić cisnionierze,kule,i pasy na przepuklinę Obok całodobowa Apteka,Jest też laboratorium analiz krwi Jedynym mankament to ciasny parking z którego trudno wyjechać .Polecam tu wrócisz do zdrowia

  3. Katarzyna Gębalska ★☆☆☆☆

    Straszne dziadostwo,zrobili mi RTG na luxmed ,a później okazało się że jednak muszę zapłacić 160 zł. (Szkoda, że dwie osoby z personelu czytają skierowanie i nie informują przed badaniem, że będzie ono płatne) :)

  1. Wizjoner Jarosław Krężel ★☆☆☆☆

    Tragiczne podejście doktor Wiernik do pacjentów umówionych na wyznaczone godziny. Spóźnienie pani doktor, nie jest żadnym usprawiedliwieniem, żeby przyjmować innych pacjentów poza kolejnością i tłumaczyć się, że takie są zwyczaje. Tłumaczenie dodatkowe pani doktor, że osoba potrzebująca pomocy lekarz musi czekać, jest prymitywnym w tym przypadku tłumaczeniem, bo nikt zdrowy nie przychodzi raczej do alergologa. Brak na stronie instytutu oraz samej przychodni alergologicznej, jakiejkolwiek informacji, co do przyjmowania pacjentów poza kolejnością. Kiedy zwróciłem uwagę, doktor Wiernik odpowiedziała, że kiedyś taka informacja wisiała, ale teraz jej nie ma. Niestety, po ponad 40 minutach oczekiwania na wejście córki do gabinetu, zrezygnowaliśmy z wizyty, bo pacjentów przyjmowanych poza kolejnością przybywało. Kiedy płaciłem za wizyty dziecka u pani doktor, takich problemów z wyznaczonymi godzinami przyjęć nie było. Widocznie inaczej pani doktor leczy prywatnie a inaczej na NFZ, choć w tym przypadku była to dopiero druga wizyta i ostatnia. Nie polecam tej przychodni i nie polecam doktor Wiernik z uwagi nie tylko na lekceważące podejście na pacjentów z NFZ, ale też jako lekarza, którego wieloletnie leczenie mojego dziecka nie wniosło żadnych pozytywnych zmian w leczeniu alergii.

  2. Mrs Coulter ★☆☆☆☆

    Dno i kawał mułu. Protekcjonalne podejście do pacjenta, złośliwe komentarze, brak informacji o alternatywnych metodach leczenia, kierowanie na zbędne, dodatkowo płatne badania, których wyniki w danej przypadłości nie mają żadnego znaczenia. Kultura dla osób pracujących w rejestracji oraz lekarzy to słowo zupełnie obce. W wiejskiej przychodnii można doświadczyć więcej empatii niż w tym pożal się instytucie.

  3. Iwona Śmigielska ★☆☆☆☆

    Klienci (nie pacjenci, to byłoby za dużo powiedziane) umawiani na badanie co 5 minut! Ja np. sama musiałam wymienić podkład na leżance, bo się kleił po poprzednim kliencie. Wynik badania usg: no rzeczywiście coś tu jest, ale nie wiem co.... 110 zł.

  1. end ru ★☆☆☆☆

    złożyłem wniosek o hospicjum domowe dla członka rodziny, przypadek beznadziejny, choroba nieuleczalna bez jakichkolwiek pozytywnych rokowań. Po 6 miesiacach ktoś łaskawie sięgnął po wniosek i oddzwonił z pytaniem jak sytuacja. To są zwyczajne kpiny. Pacjent zmarł miesiąc po złożeniu wniosku, w ogromnym cierpieniu, bez jakiejkolwiek pomocy, bez najmniejszego zainteresowania mimo próśb i błagań o pomoc. W POZ w Sulejowie to samo, lekarz nie wie jak podać morfinę. To kto do ch...ry ma nam pomagać w takich sytuacjach????? Odbieracie zwyczajnie godność ludziom, podatnikom którzy płacą na wasze utrzymanie ciężkie pieniądze!!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Instytut Zdrowia Medicall?

Instytut Zdrowia Medicall znajduje się przy Wojska Polskiego 77, 97-300 Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Instytut Zdrowia Medicall?

Można skontaktować się z Instytut Zdrowia Medicall pod numerem +48 662 107 803

Jak można dotrzeć do Instytut Zdrowia Medicall?

Do Instytut Zdrowia Medicall można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements