Opinie

  1. Agata Mielczarek ★★★★★

    W przypadku mojego zabiegu Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi spisał się na medal. Zabieg był prowadzony przez niezwykle zaangażowaną, uśmiechniętą, empatyczną i w pełni profesjonalną dr Beatę Antosiak, co dało mi ogromne poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Cały personel medyczny zasługuje na ogromne uznanie – mimo bardzo dużej liczby przyjęć wszystko było doskonale zorganizowane, a kolejne etapy leczenia przebiegały sprawnie i bez zbędnych opóźnień. Widać dobrą współpracę zespołu i zaangażowanie w opiekę nad pacjentem. Oddział jest świeżo po remoncie, co dodatkowo wpływa na komfort pobytu, ale nawet te części, które jeszcze nie zostały odnowione, są bardzo czyste, zadbane i utrzymane na wysokim poziomie.

  2. Kings Grzegorczyk ★★★★★

    Polecam z całego serca rodzącym. Odczuwam ogromną różnicę w porównaniu z kilkoma latami wstecz ( a wtedy też było dobrze). Personel angażuje się i wszystko cierpliwie tłumaczy, mam wrażenie że procedury są przestrzegane niezależnie od stopnia pracowników bo każdy działa w podobny sposób. W dobę przed porodem tętno dziecka było wysokie i czułam że jestem zaopiekowana - przez 3 h miałam KTG do którego co chwilę podchodziły położne sprawdzając wskazania, miałam wykonywane pełne usg i nie wyszłam z niego póki wszystkie parametry nie były sprawdzone. Był bardzo wysoki poziom komunikacji do pacjenta - normalny, kulturalny i cierpliwe udzielanie odpowiedzi na zadawane pytania. Sam poród - byłam prowadzona za rękę - z uwagi na szybki postęp porodu podczas bóli partych tłumaczenie jak w instrukcji jak oddychać, czułam się bardzo dobrze zaopiekowana podczas tak newralgicznego momentu. Uważam, że poziom empatii był bardzo wysoki. Na oddziale po porodowym również to samo - każdy tłumaczy pacjentce wszystko, pyta o zgody, informuje o przebiegu. Możesz o wszystko zapytać i zostaniesz potraktowany życzliwie. Kliniko Ginekologii i Położnictwa - robicie świetnie swoją pracę, rzetelnie i w cudownej atmosferze. Dziękuję za poród i opiekę

  3. Waldemar Szternal ★☆☆☆☆

    Jeśli nie macie zagrozonych ciąży jak moja żona, to omijać szeromim łukiem. Żona przeszła tam gehenne. Przyjęcie planowe na oddział o 12:30. O 14:30 nie dostała obiadu(ok mogła nie wylądować na liście) ale nie dostała tez kolacji- 40 tydzień ciąży a ich nie obchodzi że nie dostała jedzenia tego dnia. Po trafieniu na oddział porodowy mogę pochwalić tylko osobista położna panią Weronikę która się o żonę troszczyła. Reszta Pan które się tam krecily ultra niemiłe - widać że to dla nich masówka albo są blisko emerytury i tylko o tym myślą. Idac dalej -. Odbyly się też 2 awantury na lini lekarz- pielęgniarki. Lekarz miał rację z mojego punktu widzenia, bo Panie sobie smieszkowaly i ogólnie zajęte swoje swoimi sprawami. Dalej oddział poporodowy -medycyna powinna być jedna, a Panie położne odnośnie karmienia - jedna że po mleku mamy może dziecko pić dalej z tej butelki czyli np dokończyć później, inna że nie bo mleko miało kontakt ze śliną. Jeszcze inna mówi że można chłodzić, inna że powinno się dawać świeże. W zależności co w kryształowej kuli się wylosowalo takie dostawaliśmy podpowiedzi. Większego zainteresowania Pacjentką brak. Na obchodzie żony się pytają jakie chce sobie tabletki wziasc przeciwbólowe, na co ma ochotę,nna ile ją boli jakby miała na ten temat pojęcie. Polecam inne placówki. Lekarze bardzo ok. Pani Weronika bardzo ok. Ale reszta totalnie z przypadku i ogromnym brakiem empatii

  1. Katarzyna W. ★★★★★

    Bardzo polecam oddział Ginekologii Operacyjnej, Endoskopowej i Ginekologii Onkologicznej pod kierownictwem prof. Malinowskiego! Świetna diagnostyka, leczenie i opieka. Oddział bardzo dobrze zorganizowany a cały zespół: panie salowe, pielęgniarki, położne i lekarze stawiają na pierwszym miejscu pacjenta, jego dobro oraz komfort- wszyscy pełni empatii i ciepła, zachowując jednocześnie profesjonalizm i najwyższe standardy etyczne. Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam pod opiekę pracującego na oddziale prof. Jana Bieńkiewicza, który jako pierwszy dotychczas lekarz potrafił odpowiednio mnie zdiagnozować, nie umniejszał moim dolegliwościom i dobrał adekwatne leczenie, szczegółowo opisał wskazania do zabiegu oraz procedury, wyczerpująco udzielił informacji na temat dalszego postępowania oraz sprawnie przeprowadził zabieg. Profesor Bieńkiewicz to nie tylko bardzo dobry specjalista z doświadczeniem a również wspaniały człowiek pełen empatii, szacunku i cierpliwości do pacjentek.

  2. Marta Gołębiowska ★★★★★

    Najlepszy szpital położniczy. Najwspanialsza opieka zaangażowanych lekarzy i położnych ❤️ czułam się bezpiecznie. Moje bliźniaki miały najlepszą opiekę pod słońcem. Całą dobę personel dbał o nas w każdym aspekcie. Polecam z całego serca przekonać się jak wiele zmieniło się w MP.

  3. Piotr Szymański ★★☆☆☆

    Córka trafił na ortopedę do tego szpitala z widocznym złamaniem ręki żeby wejść do środka trzeba dzwonić w domofon. Wpuszczają jednego opiekuna z dzieckiem pozostała rodzina może godzinami wyczekiwać w wiatrołapie przed wejściem bez ławek, krzeseł itp. Lub w aucie na płatnym parkingu. Wracając do rzeczy po rejestracji córka otrzymała żółte oznaczenie czyli czas na przyjęcie do 60min. Na prześwietlenie żona z dzieckiem czekała 1.5godz po czym dostała reprymęde od pielęgniarki że nie podała córce leków przeciwbólowych. Na lekarza po prześwietleniu czas oczekiwania 3godz tu trzeba zaznaczyć że to już była godz 1 w nocy. Lekarz zdziwiony czasem oczekiwania z takim złamaniem przepraszał żonę bo nikt go nie powiadomił a od 2godz mógł przyjąć dziecko. Skończyło się zabiegiem włożenia szyn w pełnej narkozie. 1gwiazdka za fachowego lekarza. Reszta to tragedia za którą płacimy co miesiąc nie małe podatki.

  1. Anna Gwiazdka ★☆☆☆☆

    Sam budynek ogromny i przytłaczający. Ogromne puste przestrzenie , olbrzymie korytarze .czas zatrzymał się tam wiele lat temu . Również ystem obsługi w rejestracji sięga ubiegłej epoki . Pacjent jest tam najmniej ważny. Umawia się np kilka osób na tą samą godzinę. Pod gabinetami tłumy. Normalne że lekarz się spóźnia a pacjenci sterczą pokornie pod gabinetem . Przy poradni chorób sutka dzikie tłumy. To poniżające traktowanie pacjentów. Brak duzego bezplstnego parkingu Wejscie z dolnego poziomu fatalne ..Z zewnątrz straszą popękane betony ,rozwalone ławki .

  2. Marcin Łochocki ★☆☆☆☆

    Witam, jestem ojcem 2tygodniowego dziecka. To co spotkało moją żonę nikomu nie życzę. Byliśmy w szpitalu o godzinie 6.15 w rejestracji kazali nam czekać do 7.00 żeby się zarejestrować potem trzeba było czekać do 10.00 żeby przyjęli na oddział nie zwracali uwagi na to że miała bóle i plamiła. Po przyjęciu na oddział nie było zainteresowania lekarza do godziny 18.00 po porodzie musiała sama sobie zmienić pościel nie było żadnej pomocy ze strony pielęgniarek. Niektóre były miłe a niektóre nie. Zero pomocy ze strony położnej nie pokazała jak prawidłowo karmić niemowlaka. Jechałem z żoną z okolic Włocławka do Łodzi z myślą że będzie miała profesjonalną pomoc tak zapewniała nas pani doktor która prowadziła ciążę a okazało się że miała tragiczną opiekę. Postanowiłem się podzielić tym co nas spotkało w tym szpitalu żeby każda przyszła mama która chce wybrać ten szpital zastanowiła się dwa razy. Dziecko urodzone 13stycznia 2023.

  3. Katarzyna Ceglarek ★★★★★

    Nie wyobrażam sobie rodzic gdzie indziej ! Dla mnie matka polka to najlepszy szpital w Polsce! To właśnie tu uratowali lekarze życie mi i mojemu synkowi który w maju kończy 6 lat . Byłam pod opieką najlepszej ginekolog dr Moniki Tadros -Zins i kardiolog dr Urszuli Faflik. To właśnie im zawdzięczam życie. Miałam wrodzona wadę serca i 32 tygodniu przeszłam zabieg ratujący życie moje i synka . Nad wszystkim czuwały właśnie panie doktor Monika i Urszula. 34 tygodniu było cesarskie cięcie a potem czekała mnie jeszcze operacja na otwartym sercu. A dziś jestem szczęśliwą mamą synka który często mówi mamuś kocham cię najbardziej na świecie. Dla takich chwil warto było leżeć ponad 2 miesiące w szpitalu by usłyszeć tak piękne słowa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki?

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki znajduje się przy Rzgowska 281, Górna, 93-338 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki?

Można skontaktować się z Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki pod numerem +48 422 711 000

Jak można dotrzeć do Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki?

Do Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements