Nie polecam. Firma Magenta nie zwraca pieniędzy za zajęcia, które zostały przesunięte na inna godzinę - syn nie mógł w nich wziąć udziału, gdyż nowa godzina kolidowała z innymi zobowiązaniami. Firma twierdziła, że można odrobić zajęcia tylko że, już nie w miejscu gdzie zawsze się odbywały lecz w …. ich siedzibie w innym mieście. Nigdy więcej tej firmy.
Zdjęcia
Opinie
-
Agata Kmiecik ★☆☆☆☆
-
Monika eM ★★★★★
Bardzo dobre miejsce na organizację urodzin. Alternatywa dla figloraju czy parku trampolin. Szeroki wybór tematu imprezy, atrakcje dla dzieci, czas wypełniony co do minuty a dużym plusem jest taras gdzie rodzice mogą ze sobą porozmawiać, zintegrować się i napić kawy, herbaty. Bardzo przemyślane organizacyjnie. Polecam, wrócę i pozdrawiam.
-
Melania ★★★★★
Nasze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Czas zabawy wypełniony fajnymi, pomysłowymi zadaniami, zgodnymi z tematem imprezy. Pani prowadząca świetnie opanowywała grupę i potrafiła zaciekawić zabawą:) Miejsce dobrze zorganizowane. Nie mogliśmy skorzystać z ogrodu z uwagi na termin naszego przyjęcia i niesprzyjająca pogodę, ale myślę że to duży atut w ciepłe dni. Polecam serdecznie :)
-
Marcin Gutowski ★★★★★
Super miejsce! Zorganizowaliśmy tam urodziny naszego dziecka i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobra organizacja, mili i przygotowani animatorzy oraz klimat miejsca powodują, ze rodzice spokojnie mogą się zrelaksować gdy ich pociechy się bawią. Z pewnością tam wrócimy.
-
Joanna K. ★★★★★
Wspaniałe zajęcia dla dzieciaków, zarówno w formie warsztatów w szkole jak i półkolonii. Kameralne grupy, dużo atrakcji, rozwój twórczy i przemiła kadra. Synek uwielbia, w tym roku planujemy zrobić tam urodziny.
-
Wordlord ★★★★★
Byliśmy na urodzinach kolegi z przedszkola córki. Dla dzieci przewidziane były animacje w jednym pomieszczeniu, zaś w drugim posiedzieć i porozmawiać mogli rodzice, przynajmniej do czasu wejścia tortu. Był poczęstunek i ciepłe napoje. Lokal jest stosunkowo mały jednak dobrze zorganizowany. Było coś koło 20 dzieci plus 10 rodziców i nikt na ciasnotę nie narzekał. Sprawa z miejscem staje się łatwiejsza gdy jest ładna pogoda, wtedy do użytku włącza się podwórko na których jest kilka przyrządów do zabawny dla dzieci. Największą furorę u nas robiła tyrolka.
-
Aleksandra Wosiak ★★★★★
W pracowni Magenta zorganizowaliśmy 6 urodziny syna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z animacji i obsługi :) Mali goście świetnie się bawili - wybraliśmy przyjęcie tematyczne więc każde dziecko mogło wybrać strój dla siebie ♥️ a rodzice mogli spokojnie porozmawiać i napić się bardzo dobrej kawy. Bardzo przyjemne miejsce - serdecznie polecam:)
-
Anastazja Dwo ★★★★★
Bardzo klimatyczne miejsce z pyszną kawą i przemiłą obsługą. Urodziny były magiczne, wszyscy jesteśmy zadowoleni.
-
Michael Joron ★★☆☆☆
Moje dziecko było na urodzinach kolegi. Sala fajna, animatorki przemiłe i bardzo się starały. Widać jednak oszczędności na tej sali. W środku zimno, a dzieci latają w samych skarpetkach, od okna przy stoliku ciągnie okropnie. Moja córka następnego dnia się rozchorowała. Mimo wszystko zostaliśmy do końca, a pod koniec panie nas obsługujące (jeszcze raz zaznaczę - nie mam im nic do zarzucenia) nerwowo zabrały się za sprzątanie sali - wyglądało to trochę jakby po skończeniu imprezy nie miały płacone za sprzątanie po niej. Widziałem cennik tych urodzin, trochę słabo, jak na to że rodzice zapłacili ponad 500zł...
-
Marta B ★★★★★
Świetne miejsce - córka była na półkoloniach, nie chciała wychodzić - fajne, sympatyczne, zaangażowane panie, czysto, bardzo ciekawe zajęcia tematyczne. Naprawdę warto!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pracownia Magenta?
Pracownia Magenta znajduje się przy 1 Maja 36A, 95-050 Konstantynów Łódzki, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pracownia Magenta?
Można skontaktować się z Pracownia Magenta pod numerem +48 794 990 931
Jak można dotrzeć do Pracownia Magenta?
Do Pracownia Magenta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku