Jestem bardzo zadowolony z wyboru właśnie tej szkoły. Świetne podejście do kursanta zarówno od strony biura jak i instruktorów. Jak ktoś chce się nauczyć jeździć i nie bać się o zdanie egzaminu to nic tylko zapisywać się do Drivera. Polecam :)
Zdjęcia
Opinie
-
Kuba Żuchowski ★★★★★
-
Martyna Marcinkowska ★★★★★
Chciałabym serdecznie podziękować całej ekipie z Driver Autoszkoła za fantastyczną atmosferę i profesjonalne podejście do kursantów. Szczególne podziękowania dla Pana Jacka i Pana Macieja niesamowita cierpliwość, świetne tłumaczenie i ogromne wsparcie na każdym etapie. Jazdy z Wami to była przyjemność, a nie stres. Ogromne podziękowania kieruję także do Pani Agnieszki z biura na Armii Krajowej w Zgierzu. Zawsze pomocna, przemiła i ekspresowo ogarnia wszystkie formalności. Dzięki niej wszystko poszło sprawnie i bez nerwów. Z całego serca polecam tę szkołę każdemu, kto chce przygotować się do egzaminu w spokojnej, wspierającej atmosferze i z najlepszymi instruktorami. ❤️
-
Dorota Surawska ★★★★★
Pani Agnieszka bardzo sympatyczna , instruktorzy z ogromnym doświadczeniem i wielka cierpliwościa do kursanta . Polecam tą auto szkole z całego serca .
-
Magdalena Pijewska ★☆☆☆☆
NIE!!! polecam wręcz ODRADZAM!!!! Jedna gwiazdka to dużo za dużo dla tej autoszkoły.
-
Vaabeshu San ★☆☆☆☆
Zdawałem w tej autoszkole już jakiś czas temu. Zawsze były problemy z umawianiem się na godziny jazd. Miałem tam chyba z 6 różnych instruktorów, z których tylko 2 było ogarniętych. Mają bałagan z papierami. Pomylili się z moją liczbą godzin i to ja ponosiłem konsekwencje. Na koniec zmuszali do wystawiania pozytywnych opinii na facebooku. Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem.
-
Milena Kosciuch ★★☆☆☆
Jadąc z Łodzi samochodem oznakowanym nazwą auto szkoły instruktor jazdy , na ul. Pabianickiej na chama wciska się pomiędzy inne samochody aby ominąć korek. Już sobie wyobrażam czeko uczy kursantów.
-
sebark s ★☆☆☆☆
Po zakończeniu kursu mogę wystawić obiektywną opinię. Instruktorzy w ogóle nie przykładają się, żeby czegoś nauczyć kursanta. No może poza Panem Stanisławem, on jest w stanie nauczyć i powiedzieć jakie człowiek robi błędy. Widać, że mu zależy. Pan Bartek rozmawia przez całe jazdy przez telefon. To jest niedopuszczalne... Organizacja w tej autoszkole to jest śmiech na sali, zapisałem się w lipcu, a jazdy skończyłem w październiku, bo podobno ciągle nie było terminów. Popełniłem błąd, że nie zmieniłem tej autoszkoły w trakcie. Są 2 testy teoretyczne, chciałbym wiedzieć w jakim celu jest ten drugi, żeby opóźnić wysłanie papierów do WORD-u? Po ukończeniu kursu dokupiłem jazdy gdzie indziej. Tam dopiero zobaczyłem prawdziwe podejście do kursanta. Przez 4 godziny jazd tam nauczyłem się o wiele więcej niż w driverze przez cały kurs. Nie polecam nikomu tej autoszkoły. Pieniądze wyrzucone w błoto.
-
Natalia Nicka ★☆☆☆☆
Zainwestowalam ponad 1000 zł żeby zdać prawo jazdy. Poświęciłam swoje 30 godzin z tamtymi instruktorami tylko po to by dowiedzieć się jak prowadzić samochód po trasie. Nie mam pojęcia jak parkować i ruszyć z górki. Nie miałam możliwości dotrzeć na ostatnie 2 godziny ze względu na moje roczne dziecko. Powiedzieli mi w biurze żebym mogła zabrać papiery na egzamin państwowy muszę wyjezdzic zaległe godziny. Wykupiłam następne 10 godzin żeby czuć się pewnie w samochodzie. Za następne 650 zł słyszałam krzyki od instruktora/instruktorki że się nie nadaje, byłam ponizana. Mówiono mi że się nie nadaje, jestem idiotka i że jestem głupia. Nie jednokrotnie z jazd do domu wracałam z płaczem. Nie polecam tej szkoły najgorszemu wrogowi i nie życzę żadej młodej dziewcznie żeby dotknęło to co mnie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Autoszkoła DRIVER?
Autoszkoła DRIVER znajduje się przy Bazylijska 39, 95-100 Zgierz, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Autoszkoła DRIVER?
Można skontaktować się z Autoszkoła DRIVER pod numerem +48 426 551 111
Jak można dotrzeć do Autoszkoła DRIVER?
Do Autoszkoła DRIVER można dotrzeć, korzystając z poniższego linku