To jest skandaliczna i haniebna sytuacja! Ludzie z różnymi urazami siedzą na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR), znajdującym się w szpitalu CKD przy ulicy Pomorskiej w Łodzi. Pacjenci czekają w kolejkach 12 godzin i więcej. Jest tam prawie sto, a nawet półtora setki osób, a wszystkich obsługuje jedna młoda i niedoświadczona lekarka, która zachowuje się arogancko, opryskliwie, chamsko odnosi się do pacjentów i demonstracyjnie okazuje swoją nerwową niechęć oraz pogardę wobec ludzi potrzebujących pomocy. To jest nieludzkie traktowanie, kompletny brak empatii, brak profesjonalizmu i rażące zaniedbanie obowiązków medycznych. Hańba! Wstyd! To kompromitacja dla całego personelu i systemu opieki zdrowotnej!
Zdjęcia
Opinie
-
Serzh Bud ★☆☆☆☆
-
Beata Nowicka ★☆☆☆☆
Wczoraj trafiliśmy z synkiem na stomatologię dziecięcą pani doktor która nas przyjęła poprostu tragedia taka osoba nie powinna pracować z dziećmi,bardzo nie miła osoba dziecko płakało więc kazała nam wyjść bo myśli zebrać nie mogła a ząbek który miał do usunięcia wyrywał jakiś praktykant .Tylko w rejestracji miła Pani. Nie polecam.
-
Grzegorz Siuda ★☆☆☆☆
Zero organizacji, wszyscy pacjenci umawianie na tę samą godzinę. Tłumy w przychodniach bo opóźnienie sięga czasem 2-3 godziny. Dodzwonić się jest niemożliwe o każdej porze, na e-maile nikt nie odpowiada. Firmy zewnętrzne kasują za parking wybudowany za publiczne czyli nasze pieniądze. Powinni płacić za opóźnione wizyty. Skandal nie do ruszenia bo ludzie chorzy w desperacji nie mają innego wyjścia. Jedyna zaleta to lekarze ( choć pewnie nie wszyscy ) szczególnie młodzi; mili, kompetentni i z dużym zaangażowaniem.
-
Paulina R ★☆☆☆☆
Stomatologia tragedia. Na umówioną wizytę czekałam prawie 3 godziny. Osoby, które przychodziły godzinę później były wcześniej wzywane do gabinetu. A znajoma lekarki weszła po prostu z marszu. Dramat. Pacjenci wzywani przez pielęgniarki po imieniu tak cicho, że niewiadomo kto ma wejść. Bałagan i chaos.
-
Bartłomiej “Bart” ★★★★★
Stomatologia na wysokim poziomie. Byłem kilkakrotnie : usuwanie ósemki, leczenie kanałowe i stwierdzam że opieka jest bez zastrzeżeń. Zabiegi wykonane bardzo dobrze. Na miejscu miła obsługa, na izbie przyjęć fachowy przegląd jamy ustnej wraz z rozpiską które zęby do jakiego leczenia oraz numerami telefonów do właściwych pokoi. Usuwanie zęba mądrości przez młodą ekipę wykanane szybko i fachowo a kanałowe leczenie także krok po kroku wykonane jak należy, bezstresowo.
-
Karolina Zaborowska-Bołdowska ★☆☆☆☆
Byłam z siostrzeńcem na wizycie u doktor Kubiak. Wspominamy ją fatalnie. Pani doktor już na samym początku robiła problem z przyjęciem bo nie leczy chłopca i nie wie co się dzieje. A wystarczy wczytać się w kartę... Potem wierciła na siłę. Robiąc dziecku ogromną krzywdę a mnie tłumacząc, że dziecko wyolbrzymia. Co przecież jest oczywiste: dziecko = wyolbrzymianie. A ogromny płacz i panika biorą się znikąd. Ostatecznie wizyta zakończyła się bardzo nieprzyjemnie bo pani Kubiak zaczęła oskarżać mnie o kłamstwo i zaczęła wypytywać o rzeczy, które nie są w jej kompetencjach. Poza tym uciekła na skargę zostawiając nas bez instrukcji co było zrobione, ile nie jeść i nie pić, kiedy pojawić się na wizycie. A do tego strasząc mnie. Wszystko to świadczy o tym, że doktor Kubiak nie jest osobą poważną. W mojej ocenie podkreślam to osoba skupiona na swojej wygodzie. Do pracy podchodzi bardzo zachowawczo - co muszę to zrobię, nie wykazuje empatii, zrozumienia i współczucia. Bardzo nie polecamy doktor Kubiak. To osoba, która zniechęca do wizyt u stomatologa jak i jest bezkrytyczna wobec siebie. Nie rozumie, że każdy ma prawo do swojej opinii i każdemu należy się szacunek. Nie polecamy jeszcze raz.
-
Jo Anne ★☆☆☆☆
W poradniach A2 dramat jak w latach 90-tych. Wizyty umawiane po 3 osoby na tą samą godzinę, a każda wizyta co 5 minut. Już z samego rana około 9:30 opóźnienie rzędu 1,5h czekania. To jest jakaś paranoja! Jesteśmy w XXI wieku, ale nie tutaj. Tyle publiczniej kasy władowali w remonty tego całego CKD, ale systemu nie zmienili za grosz. Że im nie wstyd...
-
kaleimkar ★★★★★
Przez dwa tygodnie korzystałam z zabiegów w poradni rehabilitacji CKD. Gabinety 163 i 164, a także sanitariaty bardzo czyste i esteryczne. Personel życzliwy i pomocny, sprawnie kieruje ruchem pacjentów, co pozwala bez przestojów korzystać ze wszystkich urządzeń. Szczególnie wysoko oceniam masaż, który znacznie poprawił komfort poruszania się. Dziękuję wszystkim pracownikom, a zwłaszcza p. Ilonie i p. Dariuszowi.
-
patrycja pawlak ★★★★★
Pragnę złożyć serdeczne podziękowania całemu personelowi Oddziału Chorób Wewnętrznych, Diabetologii i Farmakologii Klinicznej a w szczególności Panu doktorowi Dawidowi Tyrna który otoczył mnie wspaniałą opieką już od pierwszych chwil, był empatyczny i profesjonalny. Bez Was nie dałbym rady wrócić do zdrowia. Jestem ogromnie szczęśliwy i wzruszony. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie cały personel który włożył dużo swojej ciężkiej pracy w opiece nad moją osobą. Pozdrawiam Jerzy P.
-
Lidas Lidas ★☆☆☆☆
Ocena TYLKO Pana Kierownika z zarostem z ochrony wejście A ; Chamski, arogancki, popijający kawusie - Niczym dyrektor. Nieszczęśliwy ewidentnie. Mam nadzieję, że któregoś dnia ten Pan straci to stanowisko. Może jakaś kontrola czy aby napewno ten Pan dobrze sobie radzi na stanowisko. Jeżeli informuje się powód przyjścia i gdzie się jest umówionym i jeśli mówi się do Pana „może Pan zadzwonić i potwierdzić to co ja mówię „ ( bo chyba mi nie wierzył ) a Pan mówi „proszę mi nie mówić co mam robić „ … czy słowo „może Pan „ to propozycja czy mówienie co ma robić ? Pan od szatni i dwie Pani z ochrony urocze i wychowane. Kierownik ochrony - tragedia ( ton wypowiedzi i agresja ) P.s. Karma zawsze wraca
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CKD?
CKD znajduje się przy Pomorska 251, Widzew, 90-001 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do CKD?
Można skontaktować się z CKD pod numerem +48 422 014 190
Jak można dotrzeć do CKD?
Do CKD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku