Opinie

  1. Radek ★★★★★

    Bardzo, ale to bardzo miła obsługa, Panowie pomimo chwili przed zamknięciem niesamowicie pomocni. Dziękuję !

  2. Magdalena Łapczyńska ★★★☆☆

    Teoretycznie wszystko ok, ale na takie coś trafiłam po raz pierwszy. Lakier seminarium w stanie....

  3. Maciej Gawinski Bryla ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej apteki. Obsługa klienta na najniższym poziomie, konkretnie Pani J., która wykazała się brakiem empatii i podejścia do pacjenta/klienta, utrudniając wydanie leku broniąc się formalnościami i rozporządzeniem. Po 3 godzinach starań, udało się lek wydać, lecz i tak nie w takiej ilości jaką zalecił lekarz. Pracownicy nie odbierają telefonów (dzwoniłem z 30 razy aby dopytać się o lek, bo apteka była dosyć daleko od miejsca zamieszkania, a była jedyna z dostępnym lekiem), gdy zapytałem czemu ten telefon nie jest odbierany Pani tłumaczyła się 2 osobową kolejką. Trochę więcej empatii, chęci pomocy i lepszego podejścia do klienta, nie wszystko jest 0/1we. Niestety ale już więcej z tej apteki nie skorzystam.

  1. Dorota Węgłowska ★★★★☆

    Dobra opcja połączenia drogerii z apteka, za to należy się duży plus, gdyż jest to kompleksową usługa. Niestety trzeba przyznać, iż ceny w drogerii rosną w dość dużym, żeby nie powiedzieć - zastraszającym tempie w porównaniu do innych sieci a to jednak działa na minus. Ceny w aptece na wiele produktów mimo wszytko nadal konkurencyjne.

  2. Iza R ★★★★★

    Sklep w pięknym miejscu. Standard sieciówki. Miła obsługa, asortyment jak w standardowych drogeriach.

  3. Daniel Sz ★★★★★

    Drogeria i dobrze zaopatrzona apteka w jednym - super sprawa. Jeżeli chodzi o leki, to są tańsze miejsca (na przykład za lek przeciwbólowy na receptę, który najtaniej można kupić za około 16 zł, tutaj 25 zł, to tak informacyjnie), ale tu zawsze wszystko mają.

  1. Anna Chudzik ★☆☆☆☆

    Fatalna obsługa (części drogeryjnej)… niedziałające terminale płatnicze dnia 4.01.23 r., żadnej informacji, w związku z tym niemożność dokonania płatności kartą na terenie całego sklepu, jedna z ekspedientek bardzo nieuprzejma, a wystarczyło jedynie powiedzieć: przepraszamy za niedogodności.

  2. Wojciech Pietrowski ★☆☆☆☆

    Obsługa w aptece fatalna. Byłem świadkiem bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Pani farmaceutce przydało by się szkolenie z angielskiego i trochę warsztatów empatii.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Super-Pharm Drogeria?

Super-Pharm Drogeria znajduje się przy Czekoladowa 9, 55-040 Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Super-Pharm Drogeria?

Można skontaktować się z Super-Pharm Drogeria pod numerem +48 713 352 020

Jak można dotrzeć do Super-Pharm Drogeria?

Do Super-Pharm Drogeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements