Opinie

  1. Android User ★★★★★

    Długi czas oczekiwania, zrekompensowany bardzo milą i profesjonalną obsługą ze strony Pana Oliwiera, którego polecam przy zakupach.

  2. Mario S. D. ★☆☆☆☆

    Sprzedają produkty niskiej jakości i nie przyjmują zwrotów. Proces reklamacji jest fatalny. Nie polecam.

  3. Janek Michał ★☆☆☆☆

    Obsługa po zadaniu przemnie pytania o telefon , odpowiedziała merytorycznie że nie można zjeść ciastka i mieć ciastko. sic. No cóż podziękowałem za wyczerpującą odpowiedz w temacie cukierniczym.

  1. saikoヅ ★☆☆☆☆

    Chciałabym wystawić skrajnie negatywną opinię na temat obsługi w tym sklepie RTV. Panie z obsługi zachowywały się skandalicznie – zamiast podejść do klienta i pomóc w rozwiązaniu problemu, stały w grupce i plotkowały. Gdy w końcu jedna z nich raczyła podejść, zrobiła to z wyraźną niechęcią, patrząc na mnie jak na wariatkę. Na odchodnym rzuciła pogardliwe spojrzenie w stronę reszty pracownic, które tylko utwierdzało mnie w przekonaniu, że klient jest tu traktowany jak intruz, a nie ktoś, kto zostawia w sklepie pieniądze. Takie podejście do klienta jest absolutnie niedopuszczalne. Zamiast profesjonalnej obsługi i szacunku, spotkałam się z arogancją, brakiem kultury i zwykłym lekceważeniem. To była moja ostatnia wizyta w tym miejscu – jeśli ktoś oczekuje pomocy i normalnego traktowania, zdecydowanie odradzam ten sklep.

  2. Katarzyna Klepczarek-Wrona ★☆☆☆☆

    Usługa na bardzo niskim poziomie. Dali mi zły telefon, mówili że będzie dobry przychodzę do domu i nie działa lepiej pójść do innego sklepu niż tutaj.

  3. Marta Żądło ★★☆☆☆

    Obsługujący Pan nie słuchał czego potrzebuje. Ostatecznie suszarkę kupiłam tego samego dnia w opocznie.

  1. Piotr Rogowski ★☆☆☆☆

    Obsługa w sklepie to porażka. W dniu dzisiejszym udałem się zdecydowany by zakupić telefon, w sklepie powiedziano mi że telefonu w kolorze X nie ma ale jest w kolorze Y. Akurat na kolorze kompletnie mi nie zależało więc zdecydowałem się na kolor Y. Po nie przyznaniu mi rat, zdecydowałem się na zakup telefonu przy płatnością gotówką. Po zapłaceniu zaczął się cyrk. Okazało się że zakup odbył się na telefon w kolorze X i trzeba zwrócić pieniądze. Przy okienku z zwrotami traktowano mnie jak ducha, po czym okazało się że kolor X jednak jest ale było już za późno bo zwrót się odbył. Po 2h boju wyszedłem z sklepu z pustą ręką...

  2. Wiktor Vektor ★☆☆☆☆

    Faktycznie jakość obsługi na bardzo niskim poziomie, szczególnie Pani ze znaczną nadwaga w okularach, bardzo opryskliwa i nieuprzejma. Sprawia wrażenie jakby męczyło ja to że musi odpowiadać na pytania klientów. Sklep ma dość bogaty asortyment, problemem jest jednak to że nie każdy produkt ma cenę na swoim miejscu lub nie posiada jej wogole. Poprawcie to to może nie trzeba będzie męczyć Pani z obsługi pytaniami. Ze sklepu pojechaliśmy do konkurencji w Piotrkowie i tam obsłużono nas profesjonalnie i bez focha.

  3. Katarzyna Dąbrowska ★☆☆☆☆

    W sobotę 10.12.22 udałam się do sklepu RTV EURO AGD, w sklepie chciałam kupić lodówkę. Wszystko było ok, do momentu, kiedy zapytałam czy ktoś z obsługi może mi pomoc przy załadunku do samochodu. Obsługa z irytacją w głosie oznajmiła, że co najwyżej mogą udostępnić mi wózek. Problem w tym, że nie była to mała turystyczna lodówka. Mimo moich próśb i zachęty, że to prezent w ramach Szlachetnej Paczki, Państwo pozostali nieugięci, tłumacząc się procedurami. Może czasami warto przed Świętami, raz do roku zrobić drobny, mały uczynek dla kogoś kto potrzebuje, bądź co bądź niewielkiej pomocy, bo dobre wrażenie robi się tylko raz. A tu zabrakło minimalnej dobrej woli, bo przecież wszystko można jak się tylko chce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RTV EURO AGD?

RTV EURO AGD znajduje się przy Warszawska 1, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RTV EURO AGD?

Można skontaktować się z RTV EURO AGD pod numerem +48 855 855 855

Jak można dotrzeć do RTV EURO AGD?

Do RTV EURO AGD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements