Opinie

  1. Joanna Malinowska ★★★★★

    Bardzo fajne przedszkole. Panie pracujące z dziećmi empatyczne i serdeczne. Szeroka oferta zajęć dodatkowych i wycieczek pozaprzedszkolnych. Duży, zadrzewiony plac zabaw - dzieci mogą się bawić pomimo mocnego słońca.

  2. Marta Jankowska ★★★★★

    Bardzo lubimy to przedszkole. Nie mam zastrzeżeń do Pań nauczycielek. Jadłospis jest urozmaicony. Różne zajęcia dodatkowe (dziecko właściwie codziennie ma dzięki temu jakieś zajęcia sportowe, taneczne, muzyczne, angielski). Dzieciaki korzystają z dużego podwórka-ogródka. Co roku organizowany jest piknik rodzinny z wieloma atrakcjami dla dzieci. Z zewnątrz przydałby się remont elewacji, ale niestety jest to w gestii urzędu miasta.

  3. Ekatirina Thcachenko ★★☆☆☆

    cioci w ogóle nie chodzą za dziećmi, nie interesuje ich, czy dziecko leży w kałuży, czy zjada ziemię, ani jak inne dzieci obrażają innych. Kiedyś stałam z mężem i patrzyłam, jak dzieci bawią się na placu zabaw, podczas gdy ciocia rozmawiała przez telefon i coś przeglądała, a czyjeś dziecko siedziało w kałuży. Dziecko było ciągle zabierane bardzo brudne.

  1. T. ★★★★★

    Przedszkole w porządku. Dużo wycieczek, również poza Łódź, sporo zajęć dodatkowych do wyboru: Kangur, Magenta, Hip Hop, Angielski, Tańce i nie pamiętam czy coś jeszcze. Panie miłe, bez problemów. Nie chodziliśmy od początku więc mogę ocenić tylko ostatnie lata. Pani Dyrektor idzie rodzicom na rękę- np. niektóre zajęcia dodatkowe pojawiły się w przedszkolu z inicjatywy rodziców. Logopeda przeprowadza z dziećmi indywidualnie przesiewowe badania. Na różne okazje robione są zdjęcia. Organizują imprezy typu bal jesieni, jasełka, piknik rodzinny (co rok w czerwcu w ogrodzie). Jedzenie też w porządku, dzieciom podobają się np. kanapki buźki. Polecam.

  2. Artur Piecyk ★★★★★

    Polecam wszystkim to Przedszkole . Uczęszcza tu kolejne nasze dziecko i nigdzie indziej byśmy go nie posłali . Panie są miłe , empatyczne oraz dają dzieciom wiele ciepła i część siebie . Dzieci uczą się przez zabawę i bawią ucząc się . Jest wiele wycieczek oraz wyjść edukacyjnych . Dziecko jest tak zachwycone , że ciężko jest je zabrać do domu . Jeśli Przedszkole w Łodzi to tylko Numer 83 !!!

  3. Maja Durczynska ★★★★★

    Najlepsze, najkochansze Panie ciocie na świecie. Dużo miłości, empatii. Dzieci mają dużo wycieczek i wyjść kulturalnych, uczą się nowych rzeczy. Moje dzieci nie chciały wracać do domu. Jedzenie pyszne. Moich 2 już ukończyło edukację a rok wracamy znowu. Gorąco polecam.

  1. Małgorzata Auksztulewicz ★★★★★

    Super opieka. Organizowane wycieczki i wyjścia. Moje dziecko ciężko zabrać tak lubi tam spędzać czas. Dzieci się bawią i uczą. Niedługo planuje posłać drugie dziecko.

  2. Aneta Firkowska ★☆☆☆☆

    Pani dyrektor przedszkola jest bardzo niemiła co do rodzica ze nie poteafi normalnie rozmawiać tylko krzyczy i podnosi głos .

  3. steven lodz ★★★☆☆

    KIEDY REMONCIK?

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole nr 83 Miejskie?

Przedszkole nr 83 Miejskie znajduje się przy Zbiorcza 3, Widzew, 92-328 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 83 Miejskie?

Można skontaktować się z Przedszkole nr 83 Miejskie pod numerem +48 426 743 366

Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 83 Miejskie?

Do Przedszkole nr 83 Miejskie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements