Opinie

  1. Agnieszka Jędrasik ★★★★★

    Super przedszkole! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze dziecko uczęszcza właśnie do tej placówki. Dużo się dzieje, nauczyciele kreatywnie organizują dzieciakom czas, ostatnio mogliśmy wspólnie z dziećmi uczestniczyć w warsztatach świątecznych (super przedsięwzięcie, pozdrawiamy panie z grupy błękitnej:) ), dostępne są ciekawe zajęcia dodatkowe. Co najważniejsze, nasze dziecko uwielbia tam chodzić, a my rodzice jesteśmy spokojni, że nasza pociecha jest w najlepszych rękach :)

  2. K P ★★★★★

    Jedno z lepszych przedszkoli. Cudowni nauczyciele. Przedszkole dba, by dzieci dużo czasu spędzały na dworze, organizują też wyjazdy. Oferują też dużo zajęć dodatkowych. Każdy maluch znajdzie coś dla siebie :) idealne miejsce, gdzie pociechy mogą rozwinąć swoje skrzydła pod profesjonalną opieką.

  3. Paulina Bojanowska ★★★★★

    Świetne przedszkole. Dzieci są zadowolone. Zajęcia prowadzone są w sposób kreatywny, a nauczycielki podchodzą do edukacji bardzo świadomie. Ogromna ilość zajęć dodatkowych w ramach placówki, ale też odpłatnie jeśli ktoś ma ochotę. Polecam serdecznie jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem.

  1. Radek N-ski ★★★★★

    Już nasze drugie dziecko chodzi do tego przedszkola. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Kadra fantastyczna, zajęcia dodatkowe rewelacyjne. Synek chodzi do przedszkola bardzo chętnie, a wychodzi z uśmiechem na twarzy. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie chwile które nasze dziecko spędza w tak przyjaznym i rozwijającym środowisku.

  2. Ewelina ★★★★★

    Moja córka w czerwcu 2025 skończyła to przedszkole, bardzo dziwą mnie opinie sprzed 6 miesięcy twierdzące, że trzeba było zapisywać się na listy wakacyjne, skoro dla wszystkich dzieci z palcówki od tego właśnie roku przedszkole było otwarte cały sierpień. Miejskie przedszkola też tak funkcjonują. Córka z wielkim bólem żegnała się ze swoją kadrą i grupą bo uwielbiała tu chodzić. Kwestia rowerków i hulajnóg- ja akurat byłam bardzo zadowolona, że skończyła się wymijanka sprzętów nastawianych przy samym wejściu do budynku. W końcu ludzie wychodzący i wchodzący mogli się normalnie minąć zamiast wpadać na sprzęty przy przepuszczaniu ludzi wychodzący z przedszkola. A dzieciaki mogły bezpiecznej przebywać na placu zabaw bez obawy że potkną się i zrobią sobie krzywdę wpadając na porozstawiane rowerki. Mieszkamy blisko przedszkola i córka też chciała przyjeżdżać na hulajnodze, wtedy zabierałam ją do domu po odprowadzeniu dziecka, lub wkładałam do auta, żaden problem. Syna przeniosłam tu w 2021 z PM 163 na Czernika. Jeżeli ktoś narzeka na tutejsze zasady i warunki to zapraszam do szkoły życia w PM 163. Po trzech latach w tamtej placówce byłam bardzo mile zaskoczona warunkami w Kredkach na Opolczyka. Syn szybko odnalazł się w nowej grupie i przedszkolu pomimo, że przenosiłam go w środku roku szkolnego. Córka chodziła tu od początku i też byliśmy zadowoleni. Nigdzie nie jest idealnie i w każdej placówce można się do czego przyczepić ale bez przesady. Głównymi problemami jak dla mnie byli nieodpowiedzialni rodzice przyprowadzający chore lub zawszone dzieci oraz łączenie grup wynikające z tych chorób i braków w kadrze w ich wyniku. Ale dokładnie te same problemy dotyczą wszystkich placówek tego typu czy to Miejskich czy to niepublicznych czy nawet prywatnych. Główne plusy kolorowych kredek: -Dzieci często wychodziły na plac zabawa przed przedszkolem, -lekcje angielskiego na duży plus bo było widać że dzieci łapią słówka, - kadra zaangażowana i z podejściem do dzieci a przynajmniej na taką miała szczęście trafić moja córka i syn, nie wiem jak w pozostałych grupach, -logopedia w wykonaniu Pani Julki też super, córka przestała seplenić i zaczęła wymawiać „r”, -dużo zajęć dodatkowych, warsztatów i od czasu do czasu jakieś wycieczki poza przedszkole, -nawet pani sprzątająca miała super podejście do dzieciaków, Minusy: -katering był spałby , ale to kwestia dogadania i ewentualnej zmiany firmy bo dyrekcja była otwarta na takie zmiany, - wysokość „wyprawki” jak na mój gust zdecydowanie za wysoka w stosunku do ilości materiałów typu kredki, mazaki itp o których mówiła mi córka. Szczerze polecam to przedszkole. Miałam okazję widzieć jak pracuje przedszkole miejsce nr 4 (a raczej jego filia) oraz 163, żadne z nich nie miało statu do Kolorowych Kredek na Opolczyka pod względem opieki i podejścia do dzieci, ani ilości zajęć dodatkowych.

  3. Joanna Ozimek ★★★★☆

    Zmieniłam zdanie Panie fatalne nie zajmują się dziećmi na placu zabaw tylko je interesuje zeszyt odbioru dzieci dzieci siedzą w piasku i sypia sobie w twarz no niestety zmieniłam zdanie oby czs pobytu dziecka szybko minał

  1. Justyna M ★☆☆☆☆

    Niedobre jedzenie i pani nie chciała mi dać naklejki z delfinkiem .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole Publiczne Kolorowe Kredki?

Przedszkole Publiczne Kolorowe Kredki znajduje się przy Księcia Władysława Opolczyka 15, Widzew, 92-402 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Publiczne Kolorowe Kredki?

Można skontaktować się z Przedszkole Publiczne Kolorowe Kredki pod numerem +48 698 846 160

Jak można dotrzeć do Przedszkole Publiczne Kolorowe Kredki?

Do Przedszkole Publiczne Kolorowe Kredki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements