Opinie

  1. Joanna Maria Krężołek ★★★★★

    Przemiła obsługa, poczułam się zaopiekowana a Pani z serdecznym uśmiechem odpowiadała na każde pytanie. Na swoją kolej czekałam zaledwie 3 min. A dyskrecja jest w tej aptece na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam.

  2. K ★★★★★

    Świetna apteka. Zawsze miła i profesjonalna obsługa. W przypadku niedostępności leku szybkie zamówienie i odbiór już na następny dzień. Polecam serdecznie.

  3. Kinga Kowalska ★☆☆☆☆

    Obsługa jest tragiczna. Staliśmy ponad 30 minut w kolejce. Po czym dowiedzieliśmy się że tego leku nie w tej aptece. Pani ekspedientka rozmawiała przez telefon podczas długiej kolejki nie przeszkadzała jej długa kolejka

  1. Daria Zaleska ★★★★★

    Jestem stałą klientka tej apteki. Za każdym razem jestem zadowolona z obsługi.Panie aptekarki są miłe, bardzo pomocne i doradzają fachowo.Asortyment apteki jest bardzo zróżnicowany a i ceny są adekwatne. Serdecznie polecam !

  2. Kamila ★☆☆☆☆

    Niby 24 lipca nocny dyżur od 19.00-8.00 A apteka zamknięta. Tragedia.

  3. Rafał Kosiorowski ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka to i tak za dużo, pracownice nie kompetentne i nie słowne. Proszę omijajcie tę aptekę szerokim łukiem

  1. Biges Big ★☆☆☆☆

    Chamstwo wśród pracowników. Mimo tego, że apteka była otwarta całą noc przyszedłem o 21 a pracownik bez słowa zamknął mi okienko przed twarzą zgasił światło i poszedł na zaplecze. Wrócił dopiero jakby nigdy nic po zadzwonieniu dzwonkiem znajdującym się koło okna.

  2. Domi ★☆☆☆☆

    Jakoś obsługi apteki masakryczna Jedna z Pań z ogromną łaska odpowiada ile kosztuje mleko . Pracuje tam jak za kare. Nie polecam tego miejsca a Pani pracującej proponuje zmienić pracę albo nauczyć się żyć z otoczeniem

  3. crs crs ★☆☆☆☆

    Apteka to totalne "dno" jeśli chodzi o obsługę klienta. "Aptekarki" razem z kierowniczką zachowują się protekcjonalnie i ordynarnie w stosunku do pacjentów, którzy często są poważnie chorymi ludźmi. Gdy próbujesz zadać jakieś pytanie na temat leku zostajesz zlekceważony i poproszony o wyjście. Gdy robisz to samo przez telefon zostajesz oskarżony o podniesiony ton głosu i rozłączony. Ceny leków są na porównywalnym poziomie z innymi aptekami, więc bardzo się dziwię dlaczego ludzie wciąż kupują w tej aptece, gdy najczęściej zostaną obrażeni przez "personel". Jako przykład dodam, że dziś usłyszałem od kierowniczki, że jestem "nierozgarnięty"? ODRADZAM WSZYSTKIM KORZYSTANIE Z TEJ APTEKI, JEŚLI NIE CHCECIE ZOSTAĆ UPOKORZENI PRZEZ "PROFESJONALNYCH" PRACOWNIKÓW. 27/06/29, Krzysztof P.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Dr.Max?

Apteka Dr.Max znajduje się przy Jana Kilińskiego 26c, 55-300 Środa Śląska, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Dr.Max?

Można skontaktować się z Apteka Dr.Max pod numerem +48 717 571 455

Jak można dotrzeć do Apteka Dr.Max?

Do Apteka Dr.Max można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements