Opinie

  1. Violetta Szulc ★★★★★

    Bardzo fajna lokalna , mała apteka. Farmaceutka "do rany przyłóż" Można też zamówić leki w necie z odbiorem w aptece już na drugi dzień. Fantastic.

  2. Paweł Wiencek ★☆☆☆☆

    Zapłaciłem ponad 30% więcej, niż w aptece, w której zwykle robię zakupy. Wpadłem na szybko idąc na tramwaj, więc niestety nie zastanowiłem się na czas, ile ja właściwie płacę.

  3. Jola (Korsyka) ★★★★★

    Bardzo miła i kompetentna farmaceutka. Z niczym nie ma problemu. Gdy czegoś brakuje, szybko domówi, doradzi. Lubię robić tu zakupy.

  1. Tomasz Tomasz ★★★★☆

    Pani bardzo miła....ceny owszem wyższe ale nie jest to sieciówka tylko prywatna apteka. Faktycznie ceny dość wygorowane ale żeby wpaść i kupić coś na biegu to super wszystko jest. Nie można porównywać sklepu stacjonarnego z internetowym wszystkie produkty nie tylko farmaceutyczne są tańsze w necie niz w sklepach to normalne ale jak potrzebujesz coś na terqz to lecisz odrazu do apteki a nie zamawiasz. Jedna gwiazdka w dół za ceny.

  2. Pani Monia ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, pomocna Pani farmaceuta, jej rady zawsze stawiają mnie na nogi. Co więcej, zawsze dostanę tam tańszy zamiennik. Polecam.

  3. Monika Sobkowiak ★★★★★

    Zadzwoniłam do apteki tuż przed jej zamknięciem, w desperacji, bo alergia zaatakowała z zaskoczenia. Farmaceutka zaczekała na mnie, doradziła co i jak brać. To takie miłe, ludzkie i rzadkie zarazem. To nie moja pierwsza wizyta w tej aptece. Polecam bardzo!

  1. Nikodem Antkowiak ★☆☆☆☆

    Apteka w dobrej lokalizacji z wysokimi cenami i nieprzyjazną obsługą, Pani farmaceutyka była opryskliwa od wejścia, fatalny poziom obsługi klienta. Stanowczo odradzam.

  2. Michał P ★★★★★

    Moja ulubiona apteka we Wroclawiu, Pani magister zawsze służy radą i potrafi dobrać lek wg potrzeby, realizacja recept zawsze udana (dostępne sa leki, nie trzeba czekac az dojada z hurtowni), z minusów utrudnione wejście dla starszych osob (strome schodki), a na plus brak wielkich kolejek :) polecam

  3. Maria Olszewska ★★★★★

    Świetna apteka! Robią wszystko żeby nie naciągnąć klienta. Zawsze proponują tańsze zamienniki. Raz lekarz przepisał lek w takim opakowaniu, które nie było refundowane, więc zamienili to na 2 opakowania refundowane. Dbają o to, żeby klient dostał to czego potrzebuje w korzystnej cenie. 100% zaufania

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka "Agat" Agata Mularczyk?

Apteka "Agat" Agata Mularczyk znajduje się przy aleja Generała Józefa Hallera 151, Fabryczna, 53-201 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka "Agat" Agata Mularczyk?

Można skontaktować się z Apteka "Agat" Agata Mularczyk pod numerem +48 713 391 143

Jak można dotrzeć do Apteka "Agat" Agata Mularczyk?

Do Apteka "Agat" Agata Mularczyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements