Opinie

  1. Agnieszka Leszczynska ★★★★★

    Ciepłe podejście do dzieci i dużo dodatkowych atrakcji

  2. Mateusz Mazurek ★☆☆☆☆

    chodziłem w '98-'99 Dzisiaj to co się tam działo to by nazwali znęcaniem się. Krzyki, poniżanie dziecka, brak pomocy i doprowadzanie do płaczu. Jak taką przedszkolankę dziś spotkam dostaje liścia kontaktowego za znęcanie się nad dziećmi

  3. Kiwi kiwi ★☆☆☆☆

    Syn poszedł do tego przedszkola na dyżur wakacyjny. Niestety podejście do dzieci jest jak za czasów komuny. Dziecko po dwóch dniach zgłaszał że panie opiekunki cały czas na wszystkich krzyczą. Na początku trochę przymykaliśmy oko na te sygnały, ale pewnego dnia gdy odprowadzałem syna sam byłem świadkiem jak pani rugala dziewczynkę bo po prostu coś upuściła. Był to ostatni dzień syna w tym przedszkolu. Czasy w których dzieci torturuje się psychicznie krzykiem już odeszły, ale jak widać w przedszkolu 170 czas się zatrzymał. Na szczęście w roku szkolnym uczęszczamy do innego przedszkola.

  1. Angelika G. ★★★★★

    Cudowne przedszkole. Przemiłe panie przedszkolanki, pyszne jedzenie i świetne zabawki, które bardzo rozwijają dziecko. Bardzo dobrze wspominam i polecam :)

  2. Bon Gio ★★★★★

    W tym przedszkolu pracuje jeden z nielicznych w tym zawodzie mężczyzna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole Miejskie nr 170?

Przedszkole Miejskie nr 170 znajduje się przy Popiełuszki 13A, Polesie, 94-052 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Miejskie nr 170?

Można skontaktować się z Przedszkole Miejskie nr 170 pod numerem +48 426 864 653

Jak można dotrzeć do Przedszkole Miejskie nr 170?

Do Przedszkole Miejskie nr 170 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements