Opinie

  1. Ewelina St ★★★★★

    Apteka, w której dostaniesz wszystko "od ręki". Nawet najbardziej wymyślne leki i suplementy, które są ciężko dostępne w całym Wrocławiu Plus za kompetentna obsługę.

  2. Kamil K ★☆☆☆☆

    Apteka pod św. Antonim – opinia dnia 22.11.2025 Niestety muszę wystawić negatywną opinię. Pani farmaceutka była bardzo nieuprzejma – już na wejściu nie usłyszałem nawet zwykłego „dzień dobry”. Zostałem poinformowany, że skończył mi się lek przeciwcukrzycowy, który przyjmuję na stałe i który od dawna regularnie realizuję właśnie w tej aptece. Poprosiłem więc o wystawienie recepty farmaceutycznej. Usłyszałem jednak, że „nie wystawi, bo nie” i żebym przyszedł dopiero w poniedziałek, bo wtedy „koleżanka wystawi”. Jest weekend i nie mam możliwości uzyskania recepty od swojego lekarza, więc odmowa bez podania realnego powodu była dla mnie wyjątkowo problematyczna i zwyczajnie nie w porządku. Wykupie wszystkie leki, które mam jeszcze na otwartych receptach, i więcej do tej apteki nie wrócę. Obok jest apteka DOZ – zdecydowanie wolę od teraz skorzystać z ich usług. A szkoda… bo pozostałe Panie farmaceutki są bardzo uprzejme i pomocne.

  3. Justyna Mercik ★☆☆☆☆

    Dziś weszłam do apteki, przywitałam się grzecznie słowami „dzień dobry”, a pani za ladą nawet nie odpowiedziała. Uważam, że w miejscu, gdzie pracuje się z ludźmi, podstawowa kultura osobista i uprzejmość są bardzo ważne. Takie zachowanie pozostawia bardzo niemiłe wrażenie i na pewno zniechęca do ponownego odwiedzenia tej apteki.

  1. adam baginski ★★★★★

    Super obsługa szczepionka dla dziecka na miejcu w innych aptekach na zamówienie polecam

  2. Marta Trepka-Pater ★★★★★

    Osobiście nigdy się nie zawiodłam na pomocy personelu. Bardzo wykwalifikowana kadra, niesamowite pojęcie o lekach, zawsze cierpliwa, pomocna i z sercem na dłoni. Właścicielka bardzo dba i wysoki standard i za to cenię właśnie ten punkt . Polecam z całego serca.

  3. A M C ★☆☆☆☆

    CENA KOSMOS! 40 złotych drożej niż w innych aptekach za jedną paczkę suplementów. Szok.

  1. Agnieszka Tomków-Brycka ★★★★★

    Świetna lokalizacja, świetna, fachowa i rzetelna obsługa. Ostatnio pozytywnie zaskoczyły mnie długie godziny otwarcia placówki. Leki niedostępne w innych miejscach zawsze udaje mi się tam zakupić w przystępnych cenach. Od 30 lat jestem klientką tej Apteki i polecam ją z pełną świadomością. Pozdrawiam serdecznie Właścicielkę oraz przemiłą Załogę.

  2. Maciej ★☆☆☆☆

    Dzwonię do apteki zapytać o dostępność leku . Mam lepsze informacje że lek jest dostępny w aptece niż pani farmaceutka Pytam o cenę . Ceny nie podajemy. A dlaczego ? No bo nie podajemy . Taka to OT odpowiedź !!! Tragedia .

  3. Paweł Ratański ★☆☆☆☆

    Najdroższa apteka we Wrocławiu. Nawet u konkurencji 40 metrów dalej ten sam produkt kosztuje 10 zł taniej. Nie polecam właśnie ze wzglèdu na ceny.. P.S. Państwa odpowiedź na mój komentarz jest wysoce niestosowna.Przyznaliście się publicznie do łamania prawa. Proszę przeczytać sobie ustawę antymonopolową i zaprzestać prób dorabiania się na braku dostępności produktu na rynku. To nieetyczne i niemoralne.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka "Pod św. Antonim"?

Apteka "Pod św. Antonim" znajduje się przy Średzka 33, Fabryczna, 54-001 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka "Pod św. Antonim"?

Można skontaktować się z Apteka "Pod św. Antonim" pod numerem +48 713 493 546

Jak można dotrzeć do Apteka "Pod św. Antonim"?

Do Apteka "Pod św. Antonim" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements