Muszę napisać opinię, bo pierwszy raz spotykam się z takim prokonsumenckim zachowaniem, ludzkim podejściem do pacjenta i w dodatku ogromem cierpliwości. Przemiła Pani, mimo nieporozumienia, co do apteline, recept, zamówienia oraz faktury, wykazała się naprawdę zaangażowaniem wykraczającym poza standard. Polecam serdecznie. Warto dodać maila, żeby łatwiej było się skontaktować. Dziękuję i przepraszam.
Zdjęcia
Opinie
-
katarzyna b ★★★★★
-
Arkadiusz Gazda ★★★★★
Dobrze zaopatrzona apteka, jedyna w CAŁYM Wrocławiu miała potrzebny produkt. Przemiła Pani z uśmiechem nam pomogła i nas obsłużyła.
-
Akai Sterne ★☆☆☆☆
Chamska obsługa przez telefon. Co prawda dowiedziałem się, że lek jest dostępny, ale nie została udzielona mi informacja odnośnie ceny. Zamówienie zrobiłem w innej aptece.
-
Krzysztof Lewicki ★☆☆☆☆
Apteka BARDZO droga, słabo zatowarowana w popularne produkty: - Skinoren krem 20% za 74,90 zł!!! ceny gdzie indziej od 55 zł - Essentiale Max po 39,95 zł!!! ceny w innych aptekach zaczynają się od 27 zł -Sylimarol 150 brak, obsługa proponuje "tani" odpowiednik Legalon 140 za 29,95 zł, kiedy Sylimarol 150 ceny zaczynają się od 16 zł - Multilac brak, proponowany zamiennik Multi Flora po 19,90 Wiedziałem, że osiedlowe apteki są droższe, kupując zdawałem sobie z tego sprawę ale zostałem po prostu naciągnięty :( Po podliczeniu rożnicy w popularnej aptece sieciowej, przepłaciłem około 50 zł przy rachunku na 204 zł. NIE POLECAM!!!
-
Anna O. ★☆☆☆☆
Nie polecam. Wredna i chamska obsługa. 5 letnia córka na izolacji po kontakcie z chorą nauczycielką. Stojąc w drzwiach, nie wchodząc do środka, chciałam zrealizować receptę na duszności (astma) i zapłacić kartą. Usłyszałam, że jestem niepoważna i że narażam je na zachorowanie. Rzeczywiście, ciężko w rękawiczkach i maseczce odebrać od klienta kartę i przyjąć płatność. Nie mam nikogo kto mógłby za mnie dokonać zakupu. Także znieczulica i brak zrozumienia. Jak się tak Panie farmaceutki boją zakażenia to niech z domu nie wychodzą. Nawet nie zdają sobie sprawy ilu klientów z Covidem obsłużyły, którzy nie wiedzieli że są nosicielami. Nigdy więcej moja noga tam nie postanie.
-
wilczek Wilczek ★☆☆☆☆
Niestety ale opinia bardzo negatywna.W dniu 26.08.2021 około godziny 13.00 Pani która mnie obsługiwała w blond włosach......Udałem się po leki dla chorego Wujka w wieku 75-lat który jest osobą leżącą po kilku operacjach.Zaczne od tego ze moja pierwsza wizyta w dniu 20.08.2021 skonczyła sie zakupami na około 80,00zł lecz nie wszystkie leki z recepty były dostępne więc Pani Farmaceutka poinformowała mnie że oprymea i podkładki na odleżyny musi zamówić i moge je odebrać w kolejnych dniach.Udałem sie wiec do apteki w dniu 26.08 w celu odbioru 2-opakowan oprymea i dwoch podkladek na odlezyny.Kiedy Pani farmaceutka dowiedziała sie że chciałbym odebrac tylko 1-sztuke opryma i 2-sztuki podkładek na odlezyny a pozostała 1-sztuke oprymea odebrac 31.08(Poinformowałem Pania farmaceutke że to ze wzgledów finansowych Wujek nie jest w stanie dokonać odbioru dzis całości !) zbulwersowana odpowiedziała prawie krzycząc ze albo biore 2-sztuki oprymea albo nie sprzeda mi żadnej ponieważ ma już przygotowany zwrot do hurtowni i nie bedzie sie bawic w ponowne wypełnienie dokumentu!!!Tak też zrobiła nie sprzedając mi żadnej z dwóch trzymanych w ręku sztuk leku oprymea jedynie pokazała mi je przez szybke!!!Wujek niestety przerwał ciągłość brania leku!Jest to dla mnie przerażające że tacy ludzie a jeszcze dodam do tego farmaceuci są na tym świecie!!!!Pani farmaceutce życzę żeby w życiu również miała możliwość przeżycia za kwotę 1700,00zł (kwota emerytury Wujka) i spotkania w podobnej sytuacji w przyszłości również tak bezdusznej osoby jaką zapewne ona sama jest!!!!Polecam również ustalić minimalny koszyk zakupów ......Myśle że to skutecznie odstraszy osoby mniej zamożne od Państwa apteki!!!!!!!
-
davinczi ★★★★★
Bywają tańsze apteki, ale nie cena jest najważniejsza. Wzorowa obsługa klienta. Panie są życzliwe, pomocne, uśmiechnięte i znają się na swojej pracy. W wielu aptekach nie radzą sobie jeszcze z e-receptami, tutaj jest wszystko w porządku.
-
Patryk Buszta ★★★★★
Bardzo miła obsługa , pomocna. Przytulne wnętrze , rozsądne ceny.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stabłowicka. Apteka. Sędzik R., mgr?
Stabłowicka. Apteka. Sędzik R., mgr znajduje się przy Boguszowska 61A, Fabryczna, 54-046 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stabłowicka. Apteka. Sędzik R., mgr?
Można skontaktować się z Stabłowicka. Apteka. Sędzik R., mgr pod numerem +48 713 512 867
Jak można dotrzeć do Stabłowicka. Apteka. Sędzik R., mgr?
Do Stabłowicka. Apteka. Sędzik R., mgr można dotrzeć, korzystając z poniższego linku