Nie wyobrażamy sobie innego przedszkola, w którym nasi synowie czuliby się tak, jak w domu. Wspaniała kadra - bardzo zaangażowane Panie wychowawczynie, pełne ciepła i oddania wszystkie osoby opiekujące się dziećmi. Nasi synowie z wielką i nieskrywaną radością chodzili i chodzą do przedszkola! Naprawdę bardzo wiele zawdzięczamy nauczycielkom, jeśli chodzi o wsparcie rozwoju naszych pociech i z czystym sercem polecamy tę placówkę każdemu!
Zdjęcia
Opinie
-
Magda Kuś ★★★★★
-
Eliza Królikowska ★★★★★
Cudowne przedszkole! Córka od pierwszego dnia poszła bardzo chętnie po mimo tego, że zaczęła chodzić w środku pandemii po długiej przerwie między żłobkiem a przedszkolem. Mimo tego że mamy pandemie kontakt szybki i prosty z wychowawczynią. Pani Agnieszka bardzo ciepła, troskliwa u pomocna. W przedszkolu bardzo dużo się dzieje, posiłki córci pasują czasami zje więcej niż w domu! Polecamy
-
Magdalena Z ★★★★★
Najwspanialsze przedszkole pod słońcem! Moja córka z MPDZ uczęszczała do tej placówki 4 lata . Jestem bardzo zadowolona i przede wszystkim, ogromnie wdzięczna całej wspaniałej kadrze za ogromne , złote serce dla mojego dziecka i również dla nas rodziców. Atmosfera w przedszkolu wręcz rodzinna co dla mnie było bardzo ważne. Ciocie zarażają pozytywnym nastawieniem i uśmiechem:) Integracja na najwyższym poziomie, moja córka po mimo niepełnosprawności ruchowych była również angażowana w "życie przedszkolne" co bardzo podniosło jej samoocenę i było najlepszą formą rehabilitacji. Pani Dyrektor najkochańsza osoba pod słońcem, nastawiona przede wszystkim na pomoc naszym dzieciom. Bardzo serdecznie dziękujemy za każdy wspaniały dzień i każdą pomoc którą od Was otrzymaliśmy. Jesteście wspaniali ! Bardzo za Wami tęsknimy ! :(
-
Basia Porada ★★★★★
Wspaniałe przedszkole, z którego moi synowie z żalem odchodzili do szkoły. Kadra wspaniała i bardzo dobrze przygotowana, dzieci uwielbiały swoje Ciocie i bardzo chętnie chodziły do przedszkola. Dużo zajęć integracujacych grupę, muzycznych, wspaniała rehabilitacja, wycieczki. Polecam bardzo.
-
Kinga Winkler ★★★★★
Najlepsze przedszkole pod słońcem. Dwójka moich dzieci chodziła do tego przedszkola.od pierwszych dni nie było najmniejszego problemu, dzieci z chęcią chodziły i zadowolone wracały. Syn miał małe problemy zdrowotne i nie było najmniejszego problemu, aby ciocie objęły go specjalną opieką i uwagą. Zawsze świetny kontakt i współpraca. Bardzo dziękuję za waszą opiekę i pracę. Z przyjemnością was odwiedzimy
-
Paulina Zakrzewska ★★★★★
Moje dziecko uczęszcza do przedszkola dopiero rok . Z całego serca i czystym sumieniem gorąco polecam placówkę jak i również każda z Pań zajmujących się dziećmi . Moje dziecko wraca do domu zawsze uśmiechnięte i chętnie każdego poranka idzie do przedszkola. Pożywienie jest dostosowane do potrzeb dziecka ( alergię ) , kazdego tygodnia mają dzieci różnego rodzaju zajęcia które rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Nigdy nie zdarzyło się aby "ciocię" zaniedbały swoje obowiązki czy zlekceważyły prośby rodziców na temat swoich dzieci.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole Miejskie nr 137 Integracyjne?
Przedszkole Miejskie nr 137 Integracyjne znajduje się przy Gen. Stefana Grota-Roweckiego 6, Widzew, 93-217 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Miejskie nr 137 Integracyjne?
Można skontaktować się z Przedszkole Miejskie nr 137 Integracyjne pod numerem +48 422 529 100
Jak można dotrzeć do Przedszkole Miejskie nr 137 Integracyjne?
Do Przedszkole Miejskie nr 137 Integracyjne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku