Opinie

  1. Kaja Zet ★★★★☆

    Super obsługa, ceny zawyżone

  2. Aa Aaa ★★★★★

    Super apteka super farmaceuci z duzo wiedza i zawsze służą pomocą

  3. Mariola Wójcik ★★★★★

    Bardzo miła i pomocna obsługa , zawsze uśmiechnięta. Duży wybór leków trudno-dostępnych.

  1. Mateusz Mołdoch ★★★★★

    Pan farmaceuta bardzo pomocny, ceny konkurencyjne. Wybrnął z pomyłki swojego kolegi abym nie musiał jechać sporo kilometrów. Dziękuję bardzo.

  2. Jack More ★☆☆☆☆

    Dramat jeżeli chodzi o ceny. Bardzo wysokie. 30-50% wyższe ceny niż w innych aptekach bynajmniej we Wrocławiu.

  3. Adam Dz ★☆☆☆☆

    Nie polecam, unikać! Po co sobie szarpać nerwy tutaj jak obok są lepsze apteki.

  1. Monkikak Xyz ★★★★☆

    Duży wybór, ceny ok, moża zamawiać leki telefonicznie

  2. M N ★☆☆☆☆

    Stałem po drugiej stronie ulicy, przed Dino, jak ktoś zamykał drzwi wpuszczając jeszcze dwie osoby. Machałem kartą informacyjną ze szpitala, i krzyczałem, żeby poczekał(a) przed zamknięciem. Zamknął drzwi mi jak już byłem jakieś 4 m od apteki. Niestety skubany(a) spiredzieliła, więc stałem przed Apteką kilka minut. Otworzyła drzwi jakaś babka, wypuszczają jedną z klientek. Zapytałem czy mogę zrealizować receptę, SUK..... nie odezwała się słowem, i zatrzasnęła mi drzwi przed nosem. SORRY za wulgaryzm, ale takie trole rynkowe powinny padać, jak muchy po deszczu. Wsiadłem do auta, żeby napisać komentarz i wlazłem w Google, a tu proszę OTWARTE. HE dobre sobie. Nie polecam szmatławców an POLSKIM rynku. Zamykajcie te bałagany, niech w końcu w takich zawodach pracują ludzie z sercem i z powołania a nie spusty, które umieją zamykać drzwi komuś przed nosem. Widzę że co po niektórym marzy się KOMUNO WRÓĆ. Sorry że tak długo, ale co poniektórym należy się reprymenda totalna.

  3. Bz ★☆☆☆☆

    Nie miła obsługa i sami sobie wprowadzają zakaz sprzedaży tabletek Gripex przyszło dziecko które ma 16 lat bo mama chora i nie sprzedali jemu musiał isc po babcie ale zakazy łamac można bo jak była pewna pani ze starą recepta szepneła cos po cichu i na pewno oko było na to przymkniete przecież ministerstwo nie wprowadziło zakazu tabletek to tylko nadaje sie teraz do gazety

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wratislavia?

Wratislavia znajduje się przy Marii Skłodowskiej-Curie 1, 55-120 Oborniki Śląskie, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wratislavia?

Można skontaktować się z Wratislavia pod numerem +48 713 123 819

Jak można dotrzeć do Wratislavia?

Do Wratislavia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements