Apteka jak apteka, czasami trzeba stać w kolejce, ale mimo to ceny przystępne.
Zdjęcia
Opinie
-
Сергей Корнишин ★★★★☆
-
Krystyna Szawara ★☆☆☆☆
Niemiła obsługa w aptece na ulicy sportowej chodzi mi o pana w ciemnych włosach cierpiącego na kulawiznę. Nigdy nie spotkałam się z tak chamską obsługą, przy zakupie leków pan ma pretensje ze musi po nie iść aż strach poprosić o kolejny lek bo nie wiadomo czy ma go w pobliżu czy musi po niego parę kroków zrobić. Apteka jest w sumie ok, tylko ten pan ktory obsługuje tam nie pasuje bo zraża klientów.
-
Володимир Боднар ★☆☆☆☆
Bardzo nieprzyjemna obsługa, brak chęci pomocy w znalezieniu zamiennika leku
-
Tomek Zagórski ★★★★★
Nie wiem skąd takie złe opinie nie spotkałem się ze złom obsługą a wręcz przeciwnie jestem zadowolony polecam
-
Luk Waw ★☆☆☆☆
Najgorsza apteka w powiecie, panie tam pracują za karę, wielki tupet i znieczulica, patrzenie z pode łba na klienta i wyśmiewaniem go po cichu jeśli czegoś nie wie lub zapyta niewłaściwie, ZAORAĆ i Kwiatki posadzić.
-
Lidia K. ★☆☆☆☆
Opryskliwa i arogancka obsługa. Osoby starsze i bezradne traktowane z wyższością i pogardą. Tania apteka? W innych aptekach 50-60 zł. Nie polecam .
-
Wioletta Nicholas ★☆☆☆☆
Ta apteka to jakiś żart, nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem i traktowaniem klienta. Pan w okularach po zadaniu pytania odpowiedział ze mam się uciszyć i ze za dużo mówię, poczułam się jak dziecko w szkole, jakieś totalne nieporozumienie . Zero pomocy, w przeciągu mojego krotkiego pobytu w tym miejscu zdążył obrazić i uciszyć mnie 3 razy, żadnego podejścia do klienta jak za komuny. Totalnie odradzam to miejsce, to była moja pierwsza wizyta w tej aptece i napewno ostatnia. Będę odradzała każdemu, ten Pan nie powinien pracować między ludźmi, totalny cham bez żadnej kultury osobistej.
-
SantiagO ★☆☆☆☆
Personel nie może tak naprawdę doradzić, a jeśli coś jest zalecane, dają w ogóle nie to, co jest potrzebne i za dużą cenę, a kiedy przynosisz tabletki i mówisz, że nie są odpowiednie zgodnie z jej zaleceniem, mówi, że nie jestem lekarzem za słuchanie mnie .
-
Ann Sergeevna ★☆☆☆☆
Okropna obsługa!Kobieta z czarnymi włosami jest okropna!!!!!Niegrzeczna, zła!!!Omiń tę aptekę!Nigdy nie myślałem, że w Europie może być taka usługa.
-
Alicja Esz ★☆☆☆☆
Podzielam opinię innych. Pani w czarnych włosach, która zawsze ładnie wygląda na tym się niestety kończy. Nie wiem jak można współpracować z taką osobą...Apteka traci na uznaniu i klientach. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka Non-Stop?
Apteka Non-Stop znajduje się przy Sportowa 4, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Apteka Non-Stop?
Do Apteka Non-Stop można dotrzeć, korzystając z poniższego linku