Opinie

  1. Сергей Корнишин ★★★★☆

    Apteka jak apteka, czasami trzeba stać w kolejce, ale mimo to ceny przystępne.

  2. Krystyna Szawara ★☆☆☆☆

    Niemiła obsługa w aptece na ulicy sportowej chodzi mi o pana w ciemnych włosach cierpiącego na kulawiznę. Nigdy nie spotkałam się z tak chamską obsługą, przy zakupie leków pan ma pretensje ze musi po nie iść aż strach poprosić o kolejny lek bo nie wiadomo czy ma go w pobliżu czy musi po niego parę kroków zrobić. Apteka jest w sumie ok, tylko ten pan ktory obsługuje tam nie pasuje bo zraża klientów.

  3. Володимир Боднар ★☆☆☆☆

    Bardzo nieprzyjemna obsługa, brak chęci pomocy w znalezieniu zamiennika leku

  1. Tomek Zagórski ★★★★★

    Nie wiem skąd takie złe opinie nie spotkałem się ze złom obsługą a wręcz przeciwnie jestem zadowolony polecam

  2. Luk Waw ★☆☆☆☆

    Najgorsza apteka w powiecie, panie tam pracują za karę, wielki tupet i znieczulica, patrzenie z pode łba na klienta i wyśmiewaniem go po cichu jeśli czegoś nie wie lub zapyta niewłaściwie, ZAORAĆ i Kwiatki posadzić.

  3. Lidia K. ★☆☆☆☆

    Opryskliwa i arogancka obsługa. Osoby starsze i bezradne traktowane z wyższością i pogardą. Tania apteka? W innych aptekach 50-60 zł. Nie polecam .

  1. Wioletta Nicholas ★☆☆☆☆

    Ta apteka to jakiś żart, nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem i traktowaniem klienta. Pan w okularach po zadaniu pytania odpowiedział ze mam się uciszyć i ze za dużo mówię, poczułam się jak dziecko w szkole, jakieś totalne nieporozumienie . Zero pomocy, w przeciągu mojego krotkiego pobytu w tym miejscu zdążył obrazić i uciszyć mnie 3 razy, żadnego podejścia do klienta jak za komuny. Totalnie odradzam to miejsce, to była moja pierwsza wizyta w tej aptece i napewno ostatnia. Będę odradzała każdemu, ten Pan nie powinien pracować między ludźmi, totalny cham bez żadnej kultury osobistej.

  2. SantiagO ★☆☆☆☆

    Personel nie może tak naprawdę doradzić, a jeśli coś jest zalecane, dają w ogóle nie to, co jest potrzebne i za dużą cenę, a kiedy przynosisz tabletki i mówisz, że nie są odpowiednie zgodnie z jej zaleceniem, mówi, że nie jestem lekarzem za słuchanie mnie .

  3. Ann Sergeevna ★☆☆☆☆

    Okropna obsługa!Kobieta z czarnymi włosami jest okropna!!!!!Niegrzeczna, zła!!!Omiń tę aptekę!Nigdy nie myślałem, że w Europie może być taka usługa.

  1. Alicja Esz ★☆☆☆☆

    Podzielam opinię innych. Pani w czarnych włosach, która zawsze ładnie wygląda na tym się niestety kończy. Nie wiem jak można współpracować z taką osobą...Apteka traci na uznaniu i klientach. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Non-Stop?

Apteka Non-Stop znajduje się przy Sportowa 4, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Apteka Non-Stop?

Do Apteka Non-Stop można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements