Bardzo zaangażowane, miłe i sympatyczne Panie farmaceutki. Potrafią znaleźć odpowiednik w lepszej cenie, wytłumaczą i udzielą porady. Miło tu wracać
Zdjęcia
Opinie
-
Nast Ka ★★★★★
-
Marzena Skrzyńska ★★★★★
Miła obsługa, zawsze można liczyć na fachową poradę :)
-
Janusz ★★★★★
Trudna recepta do zrealizowania, panie magister staneły na wysokości zadania! Jeszcze trochę zaoszdzędziłem w porównaniu do pewnej apteki w pobliżu.
-
Martyna Nowak ★☆☆☆☆
Niestety bardzo przykre doświadczenie z tą apteka , Pani na kasie która stała 21.10 w okropny sposób potraktowala mnie rzucając reszta pieniędzy, Pani oburzona tym że weszłam z psem , gdy już jeden pies znajdował się na aptece , można w spokojny sposób zwrócić uwag e a nie całą złość i frustracje wylewać na człowieka , przykre że żyjemy w takich czasach że można tak traktować klienta , na szczęście mamy jeszcze inne apteki na pomorskiej Panie są uprzejmie i nigdy nie rzucają reszta w człowieka , wszytskim znajomym którzy mieszkają w okolicy bede odradzala ta aptekę.
-
Artur Polczyk ★★★★★
Nasza apteka. Chodzimy często z pieskiem, tym razem po leki na alergię. Bez kolejek, w rozsądnych cenach i z możliwością szybkiego zamówienia leków. Pozdrawiamy Artur i pies Winyl ❣️
-
Ewelina Rybicka ★★★☆☆
Apteka sama w sobie ok, realizacja zamówień internetowych już średnio. Niby jest dostarczona, ale brakuje części zamówienia - nie informują o tym. Czekają na dostawę reszty lub anulują całe zamówienie, od tego jest nr telefonu by się przedzwonić i ustalić co dalej
-
Silvia Tarantini ★★★☆☆
Panie w aptece bardzo miłe, niestety strasznie tu drogo:( Fervex i tabletki na gardło po 28 zł...
-
Wrokot ★☆☆☆☆
Ja rozumiem, że w w czasach pandemii wszyscy jesteśmy zestresowani ale Pani farmaceutka, która mnie wczoraj obsługiwał sama była jak wirus , który przekazuje złą energię. Jeśli się Pani boi, to proszę obsługiwać przez okienko, jak w dyżurach nocnych a nie grodzić się skrzynkami i krzyczeć na klientów. ZDROWIA ŻYCZĘ ! I rozsądku!
-
Zbyszek Wróbel ★☆☆☆☆
Jestem klientem tej apteki od bardzo wielu lat. Mieszkam też w sąsiedztwie. Przez lata wielokrotnie zmieniał się zespół apteki. Aktualny zespół apteki nie radzi sobie ze swoimi odpadami a mianowicie z segregacją odpadów i wrzucaniem swoich śmieci do właściwych pojemników. Pełne worki z papierem (opakowania i kartony) oraz folią trafiają do pojemników z odpadami zmieszanymi pomimo, że obok znajduje się pojemnik na papier i folię.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DOZ Apteka dbam o zdrowie?
DOZ Apteka dbam o zdrowie znajduje się przy plac Powstańców Wielkopolskich 1, Śródmieście, 50-232 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DOZ Apteka dbam o zdrowie?
Można skontaktować się z DOZ Apteka dbam o zdrowie pod numerem +48 800 110 110
Jak można dotrzeć do DOZ Apteka dbam o zdrowie?
Do DOZ Apteka dbam o zdrowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku