Opinie

  1. Nast Ka ★★★★★

    Bardzo zaangażowane, miłe i sympatyczne Panie farmaceutki. Potrafią znaleźć odpowiednik w lepszej cenie, wytłumaczą i udzielą porady. Miło tu wracać

  2. Marzena Skrzyńska ★★★★★

    Miła obsługa, zawsze można liczyć na fachową poradę :)

  3. Janusz ★★★★★

    Trudna recepta do zrealizowania, panie magister staneły na wysokości zadania! Jeszcze trochę zaoszdzędziłem w porównaniu do pewnej apteki w pobliżu.

  1. Martyna Nowak ★☆☆☆☆

    Niestety bardzo przykre doświadczenie z tą apteka , Pani na kasie która stała 21.10 w okropny sposób potraktowala mnie rzucając reszta pieniędzy, Pani oburzona tym że weszłam z psem , gdy już jeden pies znajdował się na aptece , można w spokojny sposób zwrócić uwag e a nie całą złość i frustracje wylewać na człowieka , przykre że żyjemy w takich czasach że można tak traktować klienta , na szczęście mamy jeszcze inne apteki na pomorskiej Panie są uprzejmie i nigdy nie rzucają reszta w człowieka , wszytskim znajomym którzy mieszkają w okolicy bede odradzala ta aptekę.

  2. Artur Polczyk ★★★★★

    Nasza apteka. Chodzimy często z pieskiem, tym razem po leki na alergię. Bez kolejek, w rozsądnych cenach i z możliwością szybkiego zamówienia leków. Pozdrawiamy Artur i pies Winyl ❣️

  3. Ewelina Rybicka ★★★☆☆

    Apteka sama w sobie ok, realizacja zamówień internetowych już średnio. Niby jest dostarczona, ale brakuje części zamówienia - nie informują o tym. Czekają na dostawę reszty lub anulują całe zamówienie, od tego jest nr telefonu by się przedzwonić i ustalić co dalej

  1. Silvia Tarantini ★★★☆☆

    Panie w aptece bardzo miłe, niestety strasznie tu drogo:( Fervex i tabletki na gardło po 28 zł...

  2. Wrokot ★☆☆☆☆

    Ja rozumiem, że w w czasach pandemii wszyscy jesteśmy zestresowani ale Pani farmaceutka, która mnie wczoraj obsługiwał sama była jak wirus , który przekazuje złą energię. Jeśli się Pani boi, to proszę obsługiwać przez okienko, jak w dyżurach nocnych a nie grodzić się skrzynkami i krzyczeć na klientów. ZDROWIA ŻYCZĘ ! I rozsądku!

  3. Zbyszek Wróbel ★☆☆☆☆

    Jestem klientem tej apteki od bardzo wielu lat. Mieszkam też w sąsiedztwie. Przez lata wielokrotnie zmieniał się zespół apteki. Aktualny zespół apteki nie radzi sobie ze swoimi odpadami a mianowicie z segregacją odpadów i wrzucaniem swoich śmieci do właściwych pojemników. Pełne worki z papierem (opakowania i kartony) oraz folią trafiają do pojemników z odpadami zmieszanymi pomimo, że obok znajduje się pojemnik na papier i folię.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DOZ Apteka dbam o zdrowie?

DOZ Apteka dbam o zdrowie znajduje się przy plac Powstańców Wielkopolskich 1, Śródmieście, 50-232 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DOZ Apteka dbam o zdrowie?

Można skontaktować się z DOZ Apteka dbam o zdrowie pod numerem +48 800 110 110

Jak można dotrzeć do DOZ Apteka dbam o zdrowie?

Do DOZ Apteka dbam o zdrowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements