Bardzo miła obsługa bardzo polecam to Pepco ładne ubrania i dekoracje do pokoju itd duży wybór zabawek i ubrań
Zdjęcia
Opinie
-
Nat Alie ★★★★★
-
Patka ★★★★★
Sympatyczna obsługa, porządek na sklepie. Polecam
-
Magdalena Łukasik ★★★★★
Jest to moje ulubione pepco bo jest mniej ludzi przez co towar jest bardziej dostępny a teraz kiedy kompletowałam wyprawkę dla swojego maluszka z dość pokaźnym już brzuchem Panie pomagały mi ze wszystkim, udzielały informacji na każde zadane pytanie a nawet pomagały szukać rozmiarów na dolnych wieszakach
-
pawelek szzddd ★☆☆☆☆
Strasznie nie miła obsługa, mowa tutaj o 2 paniach na zdjęciu. Opryskliwe, zero pomocy gdy o nia poprosiłem - a zapytałem tylko o cene produktu. Panie nie przestrzegaja zasady noszenia maseczek
-
Klaudia Kocik ★☆☆☆☆
Byłam tam wczoraj około godziny 19, zdążyłam obejść cały sklep a gdy już podchodziłam do kasy z magazynu wyszła Pani tam pracująca która bardzo złośliwym tonem zapytała dlaczego nie mam koszyka?!?! Tłumaczyłam że nikt mnie nie poprosił o to bym takowy przy wejściu wzięła, poza tym juz wychodzę i udałam się do kasy. Po wyjściu ze sklepu rozglądnęłam się przy wejściu czy czasami nie ma tam informacji iż koszyki powinna brac każda osoba gdyż na tej podstawie liczone są osoby w sklepie, ale nie..nie było żadnej informacji. Wnioskuje że pracownica po prostu miała ochotę się na kogoś podrzeć. Proponuję wymienić personel lub choćby tą Panią
-
Klaudia Michalska ★☆☆☆☆
Byłam tam wczoraj około godziny 19, zdążyłam obejść cały sklep a gdy już podchodziłam do kasy z magazynu wyszła Pani tam pracująca która bardzo złośliwym tonem zapytała dlaczego nie mam koszyka?!?! Tłumaczyłam że nikt mnie nie poprosił o to bym takowy przy wejściu wzięła, poza tym juz wychodzę i udałam się do kasy. Po wyjściu ze sklepu rozglądnęłam się przy wejściu czy czasami nie ma tam informacji iż koszyki powinna brac każda osoba gdyż na tej podstawie liczone są osoby w sklepie, ale nie..nie było żadnej informacji. Wnioskuje że pracownica po prostu miała ochotę się na kogoś podrzeć. Proponuję wymienić personel lub choćby tą Panią
-
Marta Martusia ★★★☆☆
Pepco jak to pepco aczkolwiek akurat w tym sklepie wybór wczoraj nie był zbyt duzy. Sklep sam w sobie nie jest zły,ale wolę inne punkty gdzie jest wiekszy wybór. Obsługa ok. Porządek mógłby być lepszy.
-
Łukasz Ciesielski ★☆☆☆☆
Bardzo nie mila obsluga wszedlem z torba treningowa wszystkie panie patrzyly sie jak na zlodzieja chodzily za mna jak bym chcial cos ukrasc malo tego jedna z pan stala na wprost mnie z chowana za ubraniami patrzyla sie na moje rece co robie. Smiech moze do ochrony sie zapisz. Wiecej zakupow tam nie zrobie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PEPCO?
PEPCO znajduje się przy Stanisława Przybyszewskiego 176/178, Widzew, 93-120 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PEPCO?
Można skontaktować się z PEPCO pod numerem +48 616 288 999
Jak można dotrzeć do PEPCO?
Do PEPCO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku