Nie polecam, kupując online możesz zwrócić towar i dostaniesz zwrot pieniędzy, kupując stacjonarne dają bon na 3 miesiące ważny, dramat, więcej nic nie kupię stacjonarnie bo większej głupoty nie widziałam
Zdjęcia
Opinie
-
Gaba Tikra ★☆☆☆☆
-
Krzysztof Panek ★☆☆☆☆
Buty Hi-tec podeszwa rozkleiła się po 3 miesiącach użytkowania.. Po złożeniu reklamacji dostałem odmowę.. Buty za 350zł idą do śmieci …
-
Dortota N ★★★★★
Bardzo pomocni sprzedawcy. Dziękuję młodemu sprzedawcy za pomoc z piłką.
-
Artur Olczak ★★★★★
Moje wrażenia są pochlebne. Kupiłem 2 pary butów- jedne mega nieprzemyślane. Po 3 dniach postanowiłem oddać 1 parę licząc ,że stracę rabat . Niemniej Sprzedawca David pomógł mi znaleźć buty zgrabniejsze i co najważniejsze w moim rozmiarze. Czułem się jak VIP . Powiedziałem Panu co mi nie pasuje w tych, które przyniosłem i zaangażował się w szukanie substytutu. W żadnym wypadku nie pokazał mi wielkiego sklepu i :" to se Pan coś wybierze", tylko chodził ze Mną i: "może te , może tamte" Skojarzył ,że dzień po moich zakupach wjechały nowe Reeboki i są w kolorystyce butów ,które oddaje a są lepiej wykonane. Nawet wkładki żelowe dobrał bezbłędnie co wiązało się z otwieraniem około 7 różnych opakowań strunowych i szukaniu odpowiedniego rozmiaru (na tych wieszakach jest bardzo dużo towaru- a Pan robił to niestrudzenie). Podsumowując : Sprzedawca mega kompetentny wymienił towar na bardziej odpowiedni , znał asortyment ,był skoncentrowany na zadaniu . Przyszedłem z problemem - Wyszedłem zadowolony.
-
pawlon ★★☆☆☆
Duzy asortyment ale radze bardzo uwazac na produkty i ich jakosc. Reklamacje prawie niemozliwe do rozpatrzenia pozytywnie, dodatkowo pracownicy utrudniali zlozenie reklamacji z rekojmi twierdzac ze skoro odrzucili z gwarancji to nic innego juz nie moge zrobic. Nie polecam butow i plecakow wlasnie ze wzgledu na czeste wady i niemoznosc reklamacji (sprawdzone). Niestety mimo ciekawej oferty butow/plecakow Hi-Tec oraz ich wlasnych marek (Elbrus, Matres, Brugi itp) juz nigdy nie kupie.
-
Piter ★★★☆☆
Sklep fajnie wyposażony, ceny przystępne ale jeśli chodzi o zwrot towaru np. z powodu za małego rozmiaru, czy po prostu oddania to Martes oferuje nam jedynie wymianę na inny produkt z ich sklepu. Ostatnio zamawiałem piłkę z góry opłacona do odbioru w sklepie stacjonarnym przez ich stronę internetową, cena była niska dlatego się skusiłem, niestety przesyłka szła ponad 7 dni (z magazynów w Polsce do ich salonów), podczas gdy paczka zamówiona z Chin potrafi przyjść w 3 dni... Ogromny minus jeśli chodzi o czas dostaw i brak możliwości zwrotu w standardowym czasie.
-
Michał W ★☆☆☆☆
Zakupu butów na pewno nie polecam, reklamacje odrzucane- taka jest polityka firmy, zresztą internet pęka w szwach od założonych wątków w temacie reklamacji obuwia u tego sprzedawcy. Wszystkim którym odrzucono reklamacje polecam zgłoszenie sprawy do Rzecznika Praw Konsumenta. Niestety procedura dla wytrwałych a ja dla zasady nie odpuszczę tych 140 zł i spotkamy się w Sądzie
-
Beata Duda ★☆☆☆☆
Dzisiejsza próba zareklamowania wadliwych butów zakończyła się bezczelną odmową przyjęcia reklamacji przez kierownika sklepu ( tak na marginesie - męskie ocieplane snickersy Iguana, cena prawie trzy stówki, a jakość poniżej krytyki. Po zaledwie 4 miesiącach użytkowania podeszwy odklejają się od reszty buta. Dramat! Zdecydowanie odradzam zakup). Po przybyciu na miejsce z ksero paragonu zakupu, który to zapobiegawczo skopiowaliśmy zaraz po zakupie, na wypadek, gdyby wyblakł, usłyszeliśmy, że aby zgłosić reklamację musimy bezwzględnie okazać oryginał paragonu (dodam, że jest on już zupełnie nieczytelny). No, brawo!!! Pan kierownik sklepu posiada widocznie jakieś nadprzyrodzone moce, gdyż umie spisywać dane do reklamacji z zupełnie czystego świstka papieru!!! Żeby wygadywać takie bzdury trzeba być chyba niepełnosprawnym umysłowo lub za takich uważać swoich klientów. Pan kierownik na ksero paragonu nie chciał nawet spojrzeć i w zaparte żądał oryginału. Nie pomogło nawet wejście przeze mnie na stronę internetową UOKiK i przytoczenie mu przepisów prawa mówiących o tym, że aby dokonać reklamacji nabywca nie musi nawet posiadać paragonu. No cóż... z niektórymi osobnikami nie da się dyskutować, ponieważ to, co oczywiste zdaje się być dla nich za trudne do ogarnięcia. Stanęło na tym, że będziemy musieli dostarczyć do sklepu wyciąg z karty kredytowej potwierdzający zakup wadliwego obuwia. Dodam tylko, że Pan kierownik mógł z łatwością sam odszukać tę transakcję w systemie informatycznym sklepu, bowiem na ksero paragonu znajdowały się wszystkie potrzebne dane. No niestety chyba złośliwie, a może z nadzieją, że zrezygnujemy z dalszych działań i odstąpimy od reklamacji, nie był łaskaw sprawdzić potwierdzenia transakcji. Dodam tylko, że w tym samym centrum handlowym znajduje się sklep o nazwie 50 Style, gdzie nie ma najmniejszego problemu ze zgłoszeniem reklamacji, a obsługa profesjonalnie pomaga w tego typu sprawach. Jeśli macie wybór, to róbcie zakupy tam, a sklep Martes omijajcie szerokim łukiem, aby pżżniej uniknąć niepotrzebnego stresu, tym bardziej, że po wejściu na tę stronię przeczytałam już kilka innych opinii potwierdzających bezprawne praktyki sklepu, który nie chce respektować przysługujących nam jako klientom praw!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Martes Sport?
Martes Sport znajduje się przy Brzezińska 27/29, Widzew, 92-103 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Martes Sport?
Można skontaktować się z Martes Sport pod numerem +48 797 995 638
Jak można dotrzeć do Martes Sport?
Do Martes Sport można dotrzeć, korzystając z poniższego linku