Bardzo przyjazne miejsce, lokalizacja wyjątkowa bo kilka kroków od rynku, pokoje czyściutkie, zaplecze kuchenno-sanitarne również, ceny rozsądne. Do tego wiele dzieje się tu kulturalnie-fajna scena i ciekawi wykonawcy. Przyjechałem na koncert, a ze względu na „fajność” miejscówki i przyjazność gospodarzy zostałem tu na weekend. Gorąco polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Michal S ★★★★★
-
Mariusz Gałka ★★★★★
Mogę powiedzieć, że dla mnie mięsożercy do tej vege restauracji pójdę jeszcze raz. Pizza dobra chociaż w mieście można zjeść odrobinę lepszą. Ale urzekły nas inne dania. Bardzo fajne menu sezonowe, miła obsługa i przyjemny wystrój lokalu. Jeśli ktoś nie wyobraża sobie dania bez mięsa to na pewno powinien tu przyjść.
-
Monika S ★★★★★
Pyszne jedzenie, przystępne cenowo w centrum miasta. Naprawdę warto! Bardzo dobra pizza, gnocchi z menu sezonowego - przepyszne! Nawet mój towarzysz, mięsożerca pełną gębą był bardzo zadowolony. Lokal przestronny, zdarzyło mi się być większą grupą jak i we dwoje, za każdym razem tak samo zadowoleni.
-
Anna Nowicka ★★★★★
Niesamowity pomysł połączyć nieziemską kuchnię włoską z kuchnią wegetariańską!!!! Jedzenie fantastyczne! Pizza prawdziwa włoska z pieca, włoski makaron alio a olio i carbonara!!! I najlepsze rekomendacje i najlepsza obsługa , jaką mogliśmy dostać to : Wiktoria! Cydowna osoba i świetnie rekomenduje najlepsze dania;)
-
Agnes ★★★★★
Super miejsce na mapie Wrocławia! Trafiliśmy przez przypadek (mieszkając w hostelu obok) a tak nam posmakowało że postanowiliśmy wrócić! Pizza pyszna, wcale nie odbiega od pizzy z "topowych" miejsc w okolicy. ceny niewygórowane, drinki smaczne, wszystko podane błyskawicznie a do tego rewelacyjna obsługa! Trzymamy kciuki i jeszcze tu wrócimy !
-
Rafał ★★★☆☆
Dwie wizyty - dwa całkowicie różne wrażenia. Jedzenie jak najbardziej smaczne, porcje duże, dobre ceny, szczególnie w tygodniu do godz. 17 z menu lunchowym na który składa się zupa i pizza za 28zl - porcja absolutnie nie do przejedzenia Obsługa i organizacja niestety w przypadku jakkolwiek zwiększonego ruchu - leżą. Jednego dnia - w środku tygodnia, przy zajętych może z dwóch trzech stolikach wszystko jak najbardziej okej, sprawnie. W weekend, przy ledwo zajętych może z 8 stolikach i dwóch/trzech(?) kelnerkach - zaczyna się robić ciężko. Widać ogólnie panujący chaos i zdawałoby się bieganie w nie do końca przemyślanym kierunku, co koniec końców prowadzi do podania jedzenia przed napojami. Jedzenie swoją drogą tez podawane w dość losowej kolejności - trzy dania dla trzech osób podane w odstępie pierwsze od ostatniego - 15 minut. Spore zamieszanie z cenami - różnice w menu w internecie / na stolikach / na standard. Całe szczęście akurat na korzyść klienta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bemma Bar?
Bemma Bar znajduje się przy Uniwersytecka 1, Stare Miasto, 50-145 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bemma Bar?
Można skontaktować się z Bemma Bar pod numerem +48 786 946 669
Jak można dotrzeć do Bemma Bar?
Do Bemma Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku