Starsza Pani w siwych włosach, pracująca jak za karę. 3 razy w przeciągu miesiąca byłam przez nią obsługiwana i 3 razy czułam się niechciana w sklepie przez jakże fatalną obsługę. Opryskliwy ton, oburzenie w głosie. Polecam zmienić pracę, skoro praca z drugim człowiekiem przynosi takie kłopoty :)
Zdjęcia
Opinie
-
o la ★☆☆☆☆
-
I P ★☆☆☆☆
Nie polecam tego sklepu, pomimo że panie przy kasie są w miarę miłe to pan ochroniarz z dołu daje dużo do myślenia, jest bardzo nie miły dla klientów, krzyczy na każdego kto przechodzi, tak nie wygląda nie profesjonalna obsługa. Na pewno nie wrócę do tego sklepu jeśli ten pan tam będzie. Nie powinien pracować z ludźmi. Wizyta dnia 20.12
-
M D ★☆☆☆☆
Fatalna obsługa. Zmanierowane panie przy kasie, które pracują za karę.
-
Bartosz Haniszewski ★☆☆☆☆
Bardzo zawiedziony obsługą., 30min do zamknięcia. Czynna 1 kasa i ogromna kolejka do 1 osoby. A dookoła z 6 pracowników i nikt nie pomógł. Poszedłem na górę a tam zdziwiona pani że ona już rozliczyła kasę i wysłała mnie na dół. Odłożyłem zakupy .
-
Adam Sutowicz ★☆☆☆☆
Kupiłem auto Porsche z szybkich i wściekłych. Bardzo ciężko było otworzyć auto, więc dziecko od razu straciło zapał na prezent. Po otwarciu okazało się, że autko jest porysowane. Moim zdaniem porażka gdyż to nie pierwsza moja taka sytuacja w tym sklepie. Pragnę jeszcze tylko zaznaczyć że ceny są za wysokie, przykład: w innym sklepie z zabawkami auto dostałbym za 45zł natomiast tutaj 70zł. Masakra nie polecam
-
Monika Pietrowska ★☆☆☆☆
Dostałam informację o odbiorze zamówienia, tego samego dnia specjalnie zjawiłam się w sklepie i usłyszałam, że nie mogę jej odebrać bo padł system. Rozumiem, że takie rzeczy sie zdarzaja ,jednak bulwersujące jest to, że nie dostałam żadnych wytycznych kiedy będę mogła ja odebrać, a na pytanie o nr telefonu do sklepu sprzedawczyni wzruszyła ramionami i odesłałam mnie na infolinię, za którą notabene muszę płacić. Tam usłyszałam nic nie warta gadkę o rodo itp po czym usłyszałam, że czas oczekiwania wynosi 7 minut. Czyli mam codziennie jeździć do sklepu? Nie polecam, to był ostatni mój zakup w tym sklepie
-
Aneta Piejak ★☆☆☆☆
Moje kolejne z rzędu zakupy w tym sklepie okazały się znowu rozczarowaniem jak może zachować się niewłaściwie wobec klienta personel. Przede mną klienta chciała kupić zabawkę która miała plamę która stanowi już niechęć do zakupu. Ekspedientka nie zaproponowała żadnych alternatyw nie zachęciła do zakupu online nie ściągnęła z innego sklepu nawet nie było możliwe upust ceny. Ja czekałam i czekałam i czekałam aż przyjdzie inna Pani co się oczywiście nie stało bo druga Pani wola siedzieć na magazynie a trzecia udawać ze coś robi dotykając wieszaków. Drogie Panie klient widzi dokładnie co robicie i w Waszym zakresie pracy jest obsługa klienta a nie zniechęcanie do zakupu. Osobiście wole wybrać zakupy online i raczej Was już nie odwiedzę. Proszę by osoby wyżej postawione w tej firmę zaczęły szkolić swoich pracowników z podstaw Obslugi klienta bo w przeciwnym razie nikt nie będzie chciał odwiedzać Waszych sklepów.
-
magda zab ★☆☆☆☆
Zdecydowanie odradzam zakupy w tym miejscu. 1.balagan- inna cena na regale pod towarem, przy kasie dowiadujesz się że to nic nie znaczy. 2. Brak możliwości zakupu przez internet a odbioru stacjonarnie w tym samym dniu zakupu. 3.promocje widoczne w internecie są nieaktywne w sklepie stacjonarnym. Fatalna polityka!
-
Grzechu ★★☆☆☆
Porażka jaka jest różnica w cenach między sklepem internetowym a stacjonarnym(50zl).W Euro Rtv pracownik może mi sprzedać produkt w cenie takiej jakbym go kupił w internecie.Da się???Weźcie przykład!!! Chyba , że to celowe działanie.....
-
Sandra Kubiak ★☆☆☆☆
Zdecydowanie jedno z najmniej przyjemnych miejsc jakich kiedykolwiek byłam. Spotkała mnie tam bardzo nieprzyjemna sytuacja że strony pracowników sklepu w dniu 27.07.22 w godzinach popołudniowych. Mianowicie płaciłam w sklepie na przeciwko za zakupy a w tym czasie mój syn za moją zgodą wszedł do sklepu aby pooglądać zabawki. Wszystko normalnie wielokrotnie w innych smykami oraz innych sklepach z zabawkami nikt nie miał problemu żeby dziecko oglądało zabawki. Widziałam syna który nie jest aż tak małym dzieckiem tylko 11 letnim chłopcem który grzecznie oglądał zabawki i wtedy zaczepił go ochroniarz. Powiedział mu i tu cytuje ,,Nie możesz tu być jesteś tu sam od godziny sklep nie jest do oglądania i zabawy popsujesz coś” to tylko fragment nieuprzejmość jakie spotkały mnie oraz moje dziecko ze strony tego mężczyzny. Nie do pomyślenia że starszy mężczyzna zaczepia tak dzieci. Poprosiłam kierowniczkę aby zgłosić całą sytuacje ale pani tylko biernie stała i albo nie umiała rozwiązać sytuacji jak na jej stanowisko przystało albo nie miała ochoty. Jako stały klient firmy jestem oburzona zachowaniem pracowników już więcej konkretnie w tym sklepie nie zrobię zakupów. Mam nadzieje że nikogo więcej nie spotka podobna sytuacja oraz nie polecam tamtejszego personelu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Smyk - Cały dla małych!?
Smyk - Cały dla małych! znajduje się przy Jana Karskiego 5, Bałuty, 91-071 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Smyk - Cały dla małych!?
Można skontaktować się z Smyk - Cały dla małych! pod numerem +48 224 480 000
Jak można dotrzeć do Smyk - Cały dla małych!?
Do Smyk - Cały dla małych! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku