Duży wybór ubranek do chrztu i dodatków, miła obsługa, szybko i fachowo :)
Zdjęcia
Opinie
-
Malwina Maj-Juśkiewicz ★★★★★
-
Marzena Stępnicka ★☆☆☆☆
Niestety firmy nie mogę polecić. Towar o jaki prosiłam przyszedł inny. Wysyłałam na Email o jakie buciki chodzi dokładne zdjęcie i mówiłam przez telefon. Po napisaniu wiadomości na pocztę, że przyszły inne buciki zamiast bordowo brązowych przyszły brązowe. O jakości nie wspomnę na podeszwie jasnej wychodzący żółty klej nawet wręcz bym powiedziała, że przy zamoczeniu buciki się rozpadną. Pan Arkadiusz B. Stwierdził, że w czym jest problem gdyż niby dostałam towar o którym mówiłam przez telefon brązowe a mówiłam trzy razy dokładnie kolor przez dwa dni z rzędu, które dzwoniłam. Prosiłam o wymiary telefonicznie gdyż Pani uparła się na mierzenie i prosiłam o dwa rozmiary 20 oraz 21. Pani stwierdziła, że 21 będą za duże i nie sprzeda. Po rozłączeniu telefonicznym pisałam Email z adresem, oraz prośbą o wysłanie bucików rozmiar 20 i 21. Dostałam tylko 20 i jak wyżej napisane nie ten towar o który pisałam i prosiłam przez telefon
-
dietetyka zaoczne ★☆☆☆☆
Edit. Nie mylę firm, obsługująca pani to kobieta..oczywiscie, jednak owa Pani powiedziała, że da mój numer szefowi, który przez trzy dni nie zadzwonił. Sam szef wychodził po mnie na parking, gdyż myślałam, że wejście jest z drugiej strony . Być może pracownica nie przekazała faktu, iż dzownilam dwa razy i chciałam zamówić u was ubranko. Zostałam poinformowana, że mogę zrobić to telefonicznie, jednak poczułam się olana. Pewnego dnia wybrałam się do tego miejsca aby kupić ubranko dla dziecka do chrztu. Spodobało mi się w sumie jedno, jednak nie było rozmiaru. Zapytałam, jak można zamówić. Pani powiedziała, że telefonicznie lub przez stronę. Na stronie całe komplety, nie można było znaleźć osobno, chociaż Pani zapewniała, że można. Zadzowniłam do tego miejsca, z prośbą o zamówienie odpowiedniego rozmiaru, Pani powiedziała, że poda mój numer szefowi i u niego zamówię. Brak odzewu, pomimo tego, że dzowniłam tam drugi raz i szef miał oddzwonić. Strój kupiony w innym sklepie.
-
Aleksandra Placzyńska ★★★★★
Po raz drugi kupilismy tutaj strój na chrzest dla dziecka - bardzo kompleksowa obsługa, wszystkie dodatki też można skompletować na miejscu. Są nawet szatki, pamiątki chrztu, itd.
-
Elżbieta Tomaszewska ★★★★★
Super sklep dziękujemy za dobranie sukieneczki Pani Anita super osoba miła sympatyczna. Serdecznie polecam sklep Szafa Krasnala ❤️
-
Monika ★★★☆☆
Asortyment sklepu duży i ubranka są bardzo ładne, ceny też dosyć wysokie jednak bez tragedii. Jednak największy minus za obsługę: Pani starająca się być miła, ale traktuje klienta trochę z góry. Poczuliśmy się jak zło koniecznie i mieliśmy wrażenie, że niepotrzebnie zajmujemy Pani czas.
-
Dorota N. ★★★★☆
Miła obsługa . Bez problemu można zwrócić dany zakup , a nawet jeśli ktoś kupuje ubranko do chrztu z całym wyposażeniem dużo wcześniej można tuż przed chrztem wymienić np. Buciki jeśli okazały się za małe. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ubranka Do Chrztu SzafaKrasnali?
Ubranka Do Chrztu SzafaKrasnali znajduje się przy Ks. Adama Naruszewicza 4, Górna, 93-161 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ubranka Do Chrztu SzafaKrasnali?
Można skontaktować się z Ubranka Do Chrztu SzafaKrasnali pod numerem +48 422 394 959
Jak można dotrzeć do Ubranka Do Chrztu SzafaKrasnali?
Do Ubranka Do Chrztu SzafaKrasnali można dotrzeć, korzystając z poniższego linku