Dramat… totalna masówka bez ładu i składu. W szatni nie było miejsca na kurtkę więc trzeba było ją zabrać ze sobą, po czym ochroniarz miał problem że wchodzę z kurtką na salę. Pierwszy i ostatni raz.
Zdjęcia
Opinie
-
davka15 ★☆☆☆☆
-
Karolina Gola ★☆☆☆☆
NIE POLECAM !! Sylwester w Łodzi, klub wybrany po opiniach, a porażka i nic więcej. Jeśli lubisz tańczyc w swetrze to dobrze znalazłeś, bo jest tak zimno jak na dworze zimą. Muzyka bez sensu, same hity dla dzieciaków, nic nowego. Drinki słabe, kelner chyba myślał, że jesteśmy pijane, bo jak poprosiliśmy drinki wódka sour to nalał nam wodę i colę, a płaciłyśmy norlanie. Nie ma miejsca na kurtki i musimy mieć w loży i siedzieć na zmianę i ich pilnować. Wpuszczają więcej ludzi niż powinni, masówka nie jakość. Dno i wodorosty !!!
-
Konti K ★☆☆☆☆
Klub może i spoko ale ochrona już dawno powinna siedzieć w areszcie a nie pracować w tym miejscu. W piątek na moich oczach brutalnie pobili podpitego mężczyznę tylko za to że powiedział kilka niecenzuralnych słów w ich stronę. Dramat!!! Z tego co widzę po komentarzach to nie pierwszy raz. Nie wiem jak skończyła się interwencja policji która przybyła na miejsce ale jak tak dalej pójdzie to nie wróżę przyszłości tej imprezowni.
-
Juls ★★★★★
Spoko klub, byłam co prawda raz, ale nie zauważyłam żadnych kłótni czy bijatyk. Ludzie fajnie się bawili, grała fajna muzyczka. Potańczyłam i napiłam się drogiego (niestety) piwa. Z dodatkowych rzeczy - chodziła i przeprowadzała wywiady dziewczyna, super uśmiechnięta i bardzo miła. Fajnie spędzony wieczór.
-
Ewelina Ewela ★★★★★
Pracuję w gastronomii wiele lat, Pani Asia cudowna osoba, pomogła mi bezinteresownie jak kobieta kobiecie. Rzadko zdarzają się takie osoby. Nie byłam u niej po drinka, byłam prosić o pomoc, której mi udzieliła. Ciepła, kulturalna i śliczna. Dziękuję ❤️ Ewelina
-
Konrad Antoszczak ★☆☆☆☆
Mimo, że klub wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, to zachowanie ochrony skutecznie sprawiło, że więcej się tam nie pojawię. W szczegóły wchodzić nie muszę, bo jest już wystarczająco dużo opinii innych klientów. Widocznie management nie jest chętny do podjęcia jakichkolwiek działań w tym zakresie.
-
Dominik Kowalczyk ★★★★★
Super miejsce! Olbrzymia kolejka zwiastuje tylko dobrą imprezę. Od wejścia miła ochrona, pomocny personel i extra klimacik na trzech parkietach. Specjalne podziękowania dla barmana Patryka, który po prostu czaruje na barze! Dzięki za imprezę Prywatka, było mega! Jest to na pewno top 3 w Łodzi razem z Lordis oraz Molodist
-
Repcak ★☆☆☆☆
W klubie gra dobra muzyka i da się potańczyć. Ale niestety nie będę polecał tego miejsca, ani raczej się tam nie pojawię. Ochrona powinna chronić ludzi, a nie ich atakować. Został przeze mnie zbity dmuchany balon, który był w klubie. Zamiast normalnie powiedzieć żeby tego więcej nie robić czy coś w tym stylu to dostałem z partyzanta „liścia” od ochroniarza. Później zostałem wyrzucony z klubu siłą. Nie polecam, mój kumpel miał kiedyś podobną sytuacje i odradzał mi zabawy w tym miejscu, ale nie posłuchałem go.
-
Jagoda Barmanczyk ★☆☆☆☆
Ja i moje przyjaciółki spotkałyśmy się z bardzo niesprawiedliwym traktowaniem ze strony ochrony. Widać, że Pan kompletnie nie potrafiący używać logicznego myślenia. Po zapłacie za wejście i szatnię - na schodach zatrzymano moją koleżankę z powodu małego plecaczka na plecach. Chciała pokazać jego zawartość, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Niestety ochroniarz wciąż upierał się przy tym, że jak raz coś powiedział, to zdania nie zmieni, mimo wszelkich podstawnych argumentów. Oczywistym jest, że koleżanka portfela z całą zawartością w szatni nie pozostawi (bo przecież szatnia za to nie odpowiada). Nie pozostało nam nic innego jak klub opuścić. Zwrotu pieniędzy nie otrzymałyśmy - mimo braku informacji na wejściu, że z plecakiem obowiązuje zakaz wstępu. Przykre. Liczyłyśmy na dobrą zabawę, a takie rozczarowanie...
-
Kamil ★★☆☆☆
Klub z potencjałem ale niestety niewykorzystanym. Dobra lokalizacja, sale całkiem w porządku, obsługa sympatyczna ale niestety muzyka słaba, toalety zaniedbane, ceny typowo łódzkie, atmosfera taka sobie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Prywatka Dance Club?
Prywatka Dance Club znajduje się przy Andrzeja Struga 8, Śródmieście, 90-426 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Prywatka Dance Club?
Można skontaktować się z Prywatka Dance Club pod numerem +48 666 020 100
Jak można dotrzeć do Prywatka Dance Club?
Do Prywatka Dance Club można dotrzeć, korzystając z poniższego linku