Jeśli nie otwieracie sklepu o 8:30 tylko grubo po 9 to powinna być o tym informacja.
Zdjęcia
Opinie
-
Maja ★★★☆☆
-
Kris Cate ★☆☆☆☆
We wtorek sklep został otwarty później na 5 minut. O 8:35
-
Alicja Grzelak ★☆☆☆☆
Niestety obsługa w tym sklepie fatalna. Nie udziela informacji gdzie znajde dany asortyment i jeszcze ma pretensje że produkt nie jest oznakowany ( choc większość z tego asortymentu byla bez naklejki) A czy to klient jest odpowiedzialny za oznakowanie towaru?! Takie osoby nie powinny mieć kontaktu z klientem! Robienie glupich min i chamskie odzywki sa conajmniej nie na miejscu. Pytanie gdzie w tym wszystkim jest kierownictwo sklepu.
-
Patrycja Stasiak ★★★☆☆
Jestem tam dość często ze względu na odległość od mojego miejsca zamieszkania. Mam jednak ambiwaletne odczucia co do tego sklepu. Jest dobrze wyposażony i przestronny, co oczywiście jest dużą zaletą. Zazwyczaj też nie ma tam tłumów, więc łokciami pchać się nie trzeba. Niemniej.. Obsługa pozostawia wiele do życzenia. Rozumiem, iż praca w stałym kontakcie z ludźmi jest ciężką orką, jednakże zawód zawsze można zmienić. Nie trzeba wyładowywać na innych swojego złego dnia czy też podłego charakteru. Od dwóch lat tylko raz, a było to przed świętami, usłyszałam odpowiedź na dzień dobry. Co jest najlepszym odwierciedleniem tego jak będziemy potraktowani. Zawsze staram się być uprzejma dla sprzedawców, zdaję sobie sprawę, iż ludzie bywają okropni i trzeba się z nimi nie raz i nie dwa użerać. Ale tam naprawdę nie warto. Panie są po prostu zbulwersowane i zdegustowane absolutnie wszystkim, włącznie z własnym jestestwem.
-
Tomasz Sz ★☆☆☆☆
Absolutnie nie polecam panie oderwane od rzeczywistości . Nie chciały mi wymienić koszulki na krótki rękaw dla dziecka mimo że miałem koszulkę metkę i paragon . Pani uparła się że jeśli nie ma żyłki łączącej metkę z tshirtem to ona tego nie wymieni ani nie przyjmie spowrotwm . Niestety pani była przy tym dość chamska i ordynarna nie trafiały do niej żadne argumenty. Niestety zakup w tym sklepie to że względu na personel niezwykła męka nie są elastyczni i mają gdzieś klienta . Nie polecam nie kupujcie w tym sklepie
-
T S ★☆☆☆☆
Absolutnie nie polecam panie oderwane od rzeczywistości . Nie chciały mi wymienić koszulki na krótki rękaw dla dziecka mimo że miałem koszulkę metkę i paragon . Pani uparła się że jeśli nie ma żyłki łączącej metkę z tshirtem to ona tego nie wymieni ani nie przyjmie spowrotwm . Niestety pani była przy tym dość chamska i ordynarna nie trafiały do niej żadne argumenty. Niestety zakup w tym sklepie to że względu na personel niezwykła męka nie są elastyczni i mają gdzieś klienta . Nie polecam nie kupujcie w tym sklepie
-
Beata Wilczyńska ★☆☆☆☆
Bardzo niesympatyczna obsługa. Ani dzień dobry ani nic. Pani sprzedawczyni wręcz sprawiała wrażenie że jest tam za karę. Nie miło wspominam zakupy . Nie polecam
-
Andrii Ambroziak ★★★★★
Pepco to sklep oferujący różnego rodzaju produkty dla domu, modę oraz kosmetyki. Sklepy Pepco znajdują się w wielu miejscach, w tym również w Polsce. Z mojego doświadczenia wynika, że sklepy Pepco są zazwyczaj dobrze zaopatrzone i oferują wiele różnych produktów w przystępnych cenach. W sklepach Pepco można znaleźć szeroki wybór ubrań, akcesoriów i ozdób do domu, które są modne i przyciągające uwagę. Ceny są zwykle niskie, a produkty są dobrego jakości w porównaniu do innych sklepów z podobną ofertą. Sklepy Pepco mają miłą atmosferę, a personel jest zazwyczaj pomocny i uprzejmy. Można tam również znaleźć produkty z różnych marek, a także marki własne Pepco, które są również dobrej jakości. Jednakże, sklepy Pepco nie są zbyt duże, a czasami może być trudno znaleźć dokładnie to, czego szukasz. W niektórych sklepach może również występować tłok, co może wpłynąć na komfort zakupów. Podsumowując, Pepco to dobry sklep dla osób szukających przystępnych cenowo produktów dla domu i mody, a także dla tych, którzy chcą kupić coś wyjątkowego i modnego.
-
Paulina Paula ★★★☆☆
Dość ubogi asortyment. Nie wiem z czego to wynika, ale w innych sklepach Pepco prawie zawsze znajdę to, czego szukam, a tutaj często czegoś nie ma albo gdzieś są puste regały.
-
Joanna Cieślak ★☆☆☆☆
Nie polecam tego sklepu. Przez przypadek została zbita figurka, było to nieumyślne wyrządzone. Pani bardzo niemiło zareagowała, kazała zapłacić i krzyczała,że było to zrobione specjalnie. Zapłaciłam. W innym sklepie zapytałam kierownika jak Pepco załatwia takie sprawy i czy faktycznie za takie wypadki trzeba płacić. Okazało się, że klient nie płaci. Oczywiście w związku z tym, co zaszło została wysłana skarga. Mam nadzieję, że personel tam pracujący zostanie albo przeszkolony jak powinien wyglądać kontakt z klientem lub po prostu zostanie wymieniony. Na ten moment na pewno ten sklep nie jest przyjazny klientom.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pepco?
Pepco znajduje się przy Maratońska 109B, Polesie, 94-007 Łódź, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do Pepco?
Do Pepco można dotrzeć, korzystając z poniższego linku